Искам да кажа ... (164) през ноември

  • 62 888
  • 1 377
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 851
Аз съм на парцал! Спахме на дивана,че е по-удобно на спалнята и гостите спаха там. Е сигурно след 2 съм заспала. Въртях се,ужас беше. Отделно детето им е болно и съм бясна,ама не върви да ги върна или да кажа нещо... Сега ми дразни носа и на мен,запушен ми е и ми се кашля постоянно. Не знам вече в мене ли е проблема,хората ли са някакви непукисти?! Може ли чак толкова да не ти пука за другите и най-вече за Синеочка,че да доведеш болен,и то в най-гадната фаза в началото,когато е заразно. 🙄😣

# 61
  • Мнения: 14 401
Еее, Ени, ми не е грешката в теб... Един път да отиваш при хора с малко дете,  един път да влачиш собственото си болно дете по пътищата... За едната трапеза, все едно гостито не може да се проведе друг път...

# 62
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 765
Оф Ени, всякакви хора има.  Ама докато не се научиш да си го казваш, ще се ядосваш ти. И аз съм била като теб и те разбирам. Сега от опита /изминалите години/, бих си казала, пък на който не му харесва, значи не му пука за мен/нас, следователно - няма място в обкръжението ни.

# 63
  • Мнения: 3 662
Добро утро,

Ени, казвай си, щото ще ти се качат на главата да знаеш. Хората изобщо не мислят за другите как ще им се отрази нещо.

При нас е мрачно, ще пържа филии и после ще ида да гласувам и после малко навън. Това е плана за днес.

# 64
  • Мнения: 14 851
Ми не мога да кажа. Знам,че съм идиот и смотанячка,но не мога. 😣

# 65
  • Мнения: 39 753
Ени, не е трябвало въобще да идват. Следващия път, когато се уговарайте питай дали са здрави. Майката нищо ли не каза за извинение?

# 66
  • Мнения: 14 851
Ами не,с влизането Синеочка се метна да гушка каката,че тя си я обича и те казаха-Амаа ние сме малко болни... Това малко се оказа не малко,а доста. Абе то дали от тях или утре в детската ще лепне нещо,все тая,ама си се ядосвам.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 16 585
Добро утро!

За болните гости, думи нямам. Непукисти хора, колкото искаш има.

Аз съм на работа пак. Спи ми се много, ама.... Кой ме пита. Пих едно кафе, ама не подейства, та сега ще бягам за второ.
Следобед ще трябва да готвя. Децата ме улесниха този път, като си пожелаха пиле с ориз, бял ориз. Та ще трябва да мина да взема пиле. А бях планувала да ходя до гробищата, че вчера не успях, а и щеше да е лудница там. Но ще го отложа за вторник като почивам.

# 68
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 110
Добро утро!

Ени, казвай си, ако не можеш директно - завоалирано. Кажи, че едва се опазвате здрави в детската, много начини има. Кажи, че те боли гърлото, не си очаквала точно сега да се разболее Smiling Imp Ужасно е!
Аз се събудих посред нощите, но пак съм отнесла плувката, та до сега. ММ ми направил кафе Heart Та ми е светло пред очите Grinning че всъщност колежката ме събуди.
Децата обмислят план за деня, да ги видя какво точно ще им родят главите Grinning
Бубе, имах ваучер, подарък за тай масаж, с няколко процедури, така и не го използвах. Нещо все оправдания си мислех!
Да гласуваме днес и да излизаме Grinning

# 69
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 275
Добър ден!
Гласувахме.

Ени, хора разни. Научи се да питаш и да си казваш Hug

Скрит текст:
Аз, а и Златото сме вече ОК. От през нощта го подкара и дребния. Надявам се скоро да му мине и на него. Оказа се, че големият го е изкарал първи в четвъртък. Даже не сме разбрали.

# 70
  • Мнения: 14 401
Ели, поне този вирус е скоротечен - мъчи, но бързо минава. Дано и малчо бързо го изтика.

Щях да правя палачинки,  но се оказа, че няма яйца. А мързелът ми е пословичен, та добрите стари гюзлеми ще спасят ситуацията 😁

# 71
  • Мнения: 14 851
О да има “късмет” да се е заразила,ако има следващ път,ще си кажа. Или поне ще дам маски,пък ако искат да се сърдят. Сега само я дебна дали ще прояви симптоми,но съм 99% сигурна... То не беше кашляне,кихане. Много ми е тъпо.

# 72
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 110
Ами, не че нещо, ама за бой си! Hug То станалото - станало, поне си им кажи, малко да ти олекне.

# 73
  • София
  • Мнения: 17 407
Мари, хващам се да правя топлата ти салата, само да ми потвърдиш, моля те, колко минутки във фурната, виждат ми се малко 10 за цвеклото?

# 74
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 765
Ети, няколко пъти вече ходим. Уникално удоволствие ни доставя и на двама с ММ. Първия път, децата ни подариха масажи на РД и от тогава, още няколко пъти сме ходили и ще продължаваме, когато идваме на София и имане време, да си записваме. Пробвала съм няколко вида и всичките ми харесват.

Общи условия

Активация на акаунт