Изтичане на води 48ч

  • 1 116
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте мами, от 48 часа съм с изтичане на водите.без болка и без контракции. В болницата съм с избор на екип. Утре би трябвало да ми пуснат системи, за предизвикване. Притеснявам се ,че е много чакане. Бихте ли дали съвет! Благодаря ви

# 1
  • Мнения: 13 544
Под лекарско наблюдение си, няма причина да се притесняваш. Леко раждане.

# 2
  • Мнения: 770
Здравейте мами, от 48 часа съм с изтичане на водите.без болка и без контракции. В болницата съм с избор на екип. Утре би трябвало да ми пуснат системи, за предизвикване. Притеснявам се ,че е много чакане. Бихте ли дали съвет! Благодаря ви
Вили при мен беше следното.
На 4 ти Ноември рано сутринта ми започнаха да текат водите приеха ме във 05.30 часа
На 5 ти Ноември сутринта пробваха нормално раждане след като  не можах родих секцио във 13.50 часа..Тоест колко часа и аз съм била със изтекли води...
Лекарите те следят но вече трябва да извадят бебето..настоявай за преглед днес и да се види ако трябва тази вечер да го извадят...
Да не стой на сухо във корема....
Успех

# 3
  • Мнения: 3 185
Над 30 часа ме чакаха да родя преди да предизвикат раждането, но ми следяха тоновете на няколко часа, за да проверяват как се чувства детето и дали не е в дистрес.

# 4
  • Мнения: 4 843
Аз имах леко изтичане на води събота и неделя. Отидох на преглед в понеделник на обяд, приеха ме в болницата. Нямах контракции, болки, разкритие 1-2см, но то си беше така отпреди това.
Във вторник на обяд ми включиха система и след четири часа родих.
Реално около 3-4 дена бях с изтичане, то беше минимално, бебето не е било на сухо. Май мехурът се беше спукал някъде в горната част или поне така четох, че става, затова не изтекоха наведнъж, а по малко по няколко пъти на ден. Дори не бях сигурна дали е това.

# 5
  • Мнения: 15
Аз имах леко изтичане на води събота и неделя. Отидох на преглед в понеделник на обяд, приеха ме в болницата. Нямах контракции, болки, разкритие 1-2см, но то си беше така отпреди това.
Във вторник на обяд ми включиха система и след четири часа родих.
Реално около 3-4 дена бях с изтичане, то беше минимално, бебето не е било на сухо. Май мехурът се беше спукал някъде в горната част или поне така четох, че става, затова не изтекоха наведнъж, а по малко по няколко пъти на ден. Дори не бях сигурна дали е това.
да по абсолютно същия начин . Значи не е притеснително толкова благодаря ви !

Общи условия

Активация на акаунт