The Ordinarу + DECIEM (Тема № 4)

  • 51 801
  • 775
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 135
Това витамин Ц имам чувството, че се влияе от планетите вече Satisfied колкото пъти съм го намазала толкова пъти е имало различно усещане, а мажа при едни и същи условия от една и съща тубичка. Доста се бях стреснала като го поръчах, видях оплаквания от оцветени нокти и чаршафи, но не ми се е случвало нищо такова пък вече месец го мажа всяка вечер. Само 1-2 пъти ми мириса на вкуса на витамин Ц (който беше мазохичстичен идиот и дъвчеше витамин Цто като малък, знае). Кир ефекта ми се получаваше само докато го разреждах с крема за лице, защото ме беше страх да не ми дойде прекалено силно.

Май ще се разпиша с една поръчка и аз че никога не мога да сваря гадните ретиноиди в Дъглас, пък съм си втълпила, че имам бръчка на бузата, която вероятно е от недоспиване и с малко старание в леглото ще се разкара.

# 211
  • Мнения: 22 920
При мен прави кир ефект от серума отдолу.Мислех. че е от един друг продукт, но днес го сложих с ХК и пал стана така.

# 212
  • Мнения: 6 708
Това витамин Ц имам чувството, че се влияе от планетите вече Satisfied колкото пъти съм го намазала толкова пъти е имало различно усещане, а мажа при едни и същи условия от една и съща тубичка. Доста се бях стреснала като го поръчах, видях оплаквания от оцветени нокти и чаршафи, но не ми се е случвало нищо такова пък вече месец го мажа всяка вечер. Само 1-2 пъти ми мириса на вкуса на витамин Ц (който беше мазохичстичен идиот и дъвчеше витамин Цто като малък, знае). Кир ефекта ми се получаваше само докато го разреждах с крема за лице, защото ме беше страх да не ми дойде прекалено силно.

Май ще се разпиша с една поръчка и аз че никога не мога да сваря гадните ретиноиди в Дъглас, пък съм си втълпила, че имам бръчка на бузата, която вероятно е от недоспиване и с малко старание в леглото ще се разкара.

Ретиноидите ги няма вече в Дългас и не се знае дали ще заредят отново.

# 213
  • Мнения: 10 264
Тоя вит. Ц го ползвах около година. Възглавницата ми редовно беше оранжева. МНого гнусно. Един път имах кир ефект, друг път ми пламваше лицето, трети път пък нищо. И все айде да го разнося, айде да не го отписвам, но на края ми писна. Ефект - 0.

# 214
  • Мнения: 5 100
Какво ще рече оранжева възглавница. И аз съм забелязала, че калъфката ми стана като изгоряла, но мислех, че е от нещо друго. Преди време си бях премахвала боя за коса от косата с витамин ц и кърпата ми стана като изгоряла, и блузата ми на гърба, обаче не направих никаква връзка, чак сега виждам логика да е от него.

# 215
  • Мнения: 135
Доколкото съм виждала снимки цвета беше нещо като повредено от йодни изпарения (т.е. наситено жълто-оранжево, какво сравнение само), но може и да е както го описвате като изгорено. Аз лично не съм забелязвала нищо такова, а определено не спя по гръб, колкото и да се мъча да се науча. Може би мажа недостатъчно и всичко го попива сухата ми кожа. При мен ефект има - сутрин като стана и просто сияя. Не знам каква партида съм улучила Grin

# 216
  • Мнения: 5 100
При мен прилича на химично изгаряне, когато съм чистила с доместос и е попадало върху дреха остава петно, е същото е от химиите на ординари, сризилих си чисто нови чаршафи, калъфки.

# 217
  • Мнения: 10 264
Аз не мога да си опиша оранжевото Simple Smile Като размазан ФДТ ли да го кажа, като изгорено ли, като залято ли, че помня че и миришеше много кофти.

# 218
  • Мнения: 22 920
На чаршафите досега не съм забелязала да им има нещо, може би защото се мажа сутрин.

# 219
  • Варна
  • Мнения: 178
Аз попитах за Витамин С на пудра. Освен с хиалуронова киселина с друг продукт може ли да се смесва?

# 220
  • Мнения: X
Аз го смесвам с всичко, с което не пише, че не може да се смесва.

# 221
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Аз пък какво забелязах - от Ниацинамид ми се "появи" много странна миризма на себума на лицето. Сега, не си представяйте, че лицето ми мирише - усеща се когато стисна някой милиум и излезе нечистотията и удря на химия.  Confounded

# 222
  • Варна
  • Мнения: 178
Ползвам от близо три седмици Вит. С -пудра, като го смесвам с Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%. На седмица по 2-3 пъти обикновено сутрин.
За съжаление при последните две нанасяния лицето ми пламва, ставам на червени петна. Измивам се с вода слагам само Бепантен крем и ми минава след около час. Ще го спра временно, после пак ще опитам.

# 223
  • Мнения: 255
Една възможна причина за тази реакция може да е пропанедиолът, който е основната съставка на серума с ресвератрол. Мисля, че съм споменавала това и назад в темата във връзка с EUK 143 серума, който също е на основата на пропанедиол и при някои хора предизвиква реакция. Пробвайте да разтворите вит. С в някой от другите серуми на водна основа без този с ниацинамид - и тази комбинация е реактивна.
А серумът с ресвератрол може да пробвате пак след кратка почивка.
Ползвам от близо три седмици Вит. С -пудра, като го смесвам с Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%. На седмица по 2-3 пъти обикновено сутрин.
За съжаление при последните две нанасяния лицето ми пламва, ставам на червени петна. Измивам се с вода слагам само Бепантен крем и ми минава след около час. Ще го спра временно, после пак ще опитам.

Последна редакция: сб, 30 ное 2019, 23:15 от elenora

# 224
  • Варна
  • Мнения: 178
Много благодаря, elenora
Ще смеся с друг серум. По-нататък ще пробвам пак с ресвератрола.
Бъдете здрава! Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт