Прахосмукачка робот - 18

  • 47 271
  • 754
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 522
Здравейте, има ли някой с робот Финлукс - от Зора? Консултантът, на който сме се доверявали в магазина за доста покупки, ни посъветва вместо Румба 696 да вземем тяхната марка Финлукс. Идеята е, че не се различава съществено, има две странични четки, евтини консумативи и по-ниска цена. Ще го ползвам в помещение без килими.
Моля за съвет, тъй като това ще ми е първият такъв помощник и дори не съм сигурна какво ми трябва!

Нямам спомен някой тук да се е хвалил с такъв  newsm78 Някъде в нета все ще има коментари  Peace


  Peace
Проблемът е, че все едно не съществува...Как пък никой не си е купил и няма нито едно мнение... newsm78 Или е много зле /пак щеше да има нещо си/, или просто не е от нашумелите марки и никой не го забелязва - да сме честни, че такива роботи не търсим в Зора. Все пак се надявам някой с опит да се включи! Thinking

# 136
  • Мнения: 376
Момичета, може ли мнение за този робот

# 137
  • Мнения: 449
Момичета, може ли мнение за този робот


Потърсете отзиви в нета , или на място и разгледайте характеристике

# 138
  • Мнения: 164
Момичета, може ли мнение за този робот


Потърсете отзиви в нета , или на място и разгледайте характеристике


Аз също се интересувам , но никъде няма инфо за него .Може би тук мамите ползват само    IRobot ROOMBA

# 139
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Ами не, не ползваме само Румба но няма да купя всички модели в света за да мога да давам съвети.
Отделно съм го написала това в първият пост.
Освен Бг-мамма има цял един свят извън нея.
Пак отделно, все пак някоя дама може да си е закупила Медея, Финлукс или друга не толкова популярна марка и да не смее да си каже, 'щото веднага ще се намери кой да й начука канчето, а роботчето да си работи идеално.
Толерантносттта в темата умря отдавна Sad

# 140
  • Варна
  • Мнения: 522
Ами не, не ползваме само Румба но няма да купя всички модели в света за да мога да давам съвети.
Отделно съм го написала това в първият пост.
Освен Бг-мамма има цял един свят извън нея.
Пак отделно, все пак някоя дама може да си е закупила Медея, Финлукс или друга не толкова популярна марка и да не смее да си каже, 'щото веднага ще се намери кой да й начука канчето, а роботчето да си работи идеално.
Толерантносттта в темата умря отдавна Sad
То май в целия интернет свят е загинала, защото аз търся от три дни нещичко за Финлукса и Н И Щ О newsm78 Открих в техн. характеристики, че е с литиева батерия, че е 600 нещо си като сила на всмукване, но мнения за добър или лош - не.

# 141
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Рискувай ако те устройват параметрите. 600 и нещо засмукване е малко и ако имаш килими, любимци и прочие ще е зор. За малка площ и без упоменатите "екстри", може пък да се справя прилично.  Peace

# 142
  • Варна
  • Мнения: 522
Рискувай ако те устройват параметрите. 600 и нещо засмукване е малко и ако имаш килими, любимци и прочие ще е зор. За малка площ и без упоменатите "екстри", може пък да се справя прилично.  Peace
Може би така и ще направя, защото съпругът ми се зариби от лесните и евтини консумативи. А иначе имам 60 квадрата общо помещение само дюшеме, без килими и дом. любимци, та няма да е проблем за машинката. Щеше ми се да отмъкна един Ilife от вчерашния "петък" за около 250 лв., но точно поръчката през чужди сайтове ни отказа, сега и за консумативите после.
Благодаря, Ели_дечкин, за отзивчивостта! bouquet

# 143
  • София
  • Мнения: 1 544
Освен Xiaomi S50 за мен, сутринта в последните минути на намалението взех и един коледен подарък за мама.
US $169.71  34%OFF | ILIFE A4s Robot Vacuum Cleaner Powerful Suction for Thin Carpet & Hard Floor Large Dustbin Miniroom Function Automatic Recharge
https://www.aliexpress.com/item/32788344921.html?spm=a2g0s.90423 … .0.355d4c4dDzz0Tb
116 $ с отстъпката ми излезе. С Централна четка, 2 странични и 1000PA. Отзивите са и повече от добри, ще видим...

# 144
  • Русе
  • Мнения: 7 796
А кой беше проблемният номер на Ilife? Имаха един дето все го плюеха и не успях да се сетя кой е  newsm78

# 145
  • София
  • Мнения: 1 544
А кой беше проблемният номер на Ilife? Имаха един дето все го плюеха и не успях да се сетя кой е  newsm78
Ilife7 pro, но и подобрения 7plus не е цвете. Слаб е.

# 146
  • Мнения: 175
Момичета, може ли мнение за този робот


Потърсете отзиви в нета , или на място и разгледайте характеристике


Аз също се интересувам , но никъде няма инфо за него .Може би тук мамите ползват само    IRobot ROOMBA
М не, не се ползва само румба Simple Smile)) Има много моделие и марки. Моята логика е да се гледа марка, която стои стабилно на пазара, изкарва различни модели, подобрява се и др..Simple Smile  Или пък като телефоните ще е - след 2-3 години купуваш нов Simple Smile Аз съм с ilife, ползвала съм roomba. 1 година ползвам ilife, нямам грижи, roomba - та е при майка ми, поне на 5 години е Simple Smile

# 147
  • Мнения: 57
Поздравявам ви с едно сладко видео за едно куче и един робот.
https://youtu.be/P5yunhX3FIE
Малко да разведрим обстановката Simple Smile

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
Напомни ми за WALL-E Simple Smile

# 149
  • Мнения: 1 417
Привет и от мен Simple Smile

влизам с молба за съвет при избора на домашна помощница:), попрочетох последните теми...

Насочила съм се към Roomba

Жилището ни е около 70 кв м, нямаме домашни любимци, само моите коси са навсякъде, препятсвия като цяло няма, килими също - за сега. Добре е да има и моп за мокро почистване, но ако правилно съм прочела това ще е модел, който ще надвиши бюджета. Освен ако не уцеля някоя черно петъчна грандиозна промоция:smile:

Искам машина, която да e лесна за обслужване и да ми служи по-дълго:)
Като че ли 680 и 980 са моите модели, но приемам препоръки от по-вещите:bouquetf:

Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 11:59 от mi6i

Общи условия

Активация на акаунт