Прахосмукачка робот - 18

  • 46 959
  • 754
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 586
Здравейте, един въпрос - дали това е втора генерация, който прави карта на помещенията и има моп като допълнение?

да, това е 2 генерация Simple Smile

Фани, от ЛГ България споменаха, че при тях няма части и ако сме купили ЛГ робот, за гаранция да се обръщаме към продавача Thinking пък той откъде ще намери частите, нямам представа, жената също не успя да ми отговори Smile

# 286
  • Варна
  • Мнения: 809
аDream преди месец ми се развали LG- то. И тогава започнах да се оглеждам за нов. Занесох го на ремонт и му смениха някакви кабели, чакахме да ги поръчат и те дойдоха. В Амазон има батерии, четки, нали няма да ги приберат защото вече не се произвежда? На 4 година смених батерия. Не съм сменяла нито четки, нито филтър. Работи всеки ден. За тези пари да изкара 4 , 5 години ще е супер.

# 287
  • Мнения: 4 586
Фани, пиша тези неща, защото обстойно ги проучих. Даже и тук писах на ЛС за моята дилема, и аз се двоумях между него и една утвърдена китайска марка Grinning. И понеже бях озадачена каквото ми отговориха за ЛГ, го пиша, за да няма после и други учудени като мен. Иначе е ясно, че всеки сам си преценява. Преди седмица беше моята дилема за втори робот и съвсем са ми пресни новините. Grinning
Ами и аз предполагам, че ще чистят всякакви части по разни сайтове, но като не се произвеждат, значи че няма да има нови такива. Затова написах, че доизчистват останали бройки. Така ми споменаха и от марката. Съвсем логично, разбира се.

# 288
  • София
  • Мнения: 940
Roomba 981 - €439.99  Peace

# 289
  • София
  • Мнения: 5 247
Разпродажбата на али започна. Взех си черната S55 Xiaomi с аксесоари за 560 лв. Започвам да чакам и ще докладвам.

# 290
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 746
Разпродажбата на али започна. Взех си черната S55 Xiaomi с аксесоари за 560 лв. Започвам да чакам и ще докладвам.
Може ли подробности - от кой точно продавач, ползва ли някакви купони/макар, че не знам как точно се ползват/ или нещо друго, което да намали цената? Интересуват ме стъпките. Изобщо не съм пазарувала от Али-то. За тази цена няма да я мисля много, особено след суперлативите за нея. Може и на лични, че спамим.

# 291
  • Мнения: 175
Разпродажбата на али започна. Взех си черната S55 Xiaomi с аксесоари за 560 лв. Започвам да чакам и ще докладвам.

Да и свърват бързо, сега видях, че от официалния магазин на роборок са останали черни с безплатна доставка от Полша

# 292
  • София
  • Мнения: 5 247
От този продавач:
https://www.aliexpress.com/item/33042101200.html?spm=a2g0s.90423 … .0.52af4c4daMVfPL

Има купони, много е интуитивно.. get coupons и после автоматично ти ги приспада. Цъкнете няколко пъти, за да имате достъчно (ако имате повече изобщо няма проблеми)

# 293
  • Бургас
  • Мнения: 818
Момичета, аз искам първа генерация. Каква е разликата между тези двете?

https://ru.aliexpress.com/item/33020673698.html?spm=a2g0o.cart.0 … 00ERmiOM&mp=1


https://ru.aliexpress.com/item/32859864681.html?spm=a2g0o.cart.0 … 00ERmiOM&mp=1

# 294
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 746
Дава ми възможност само за робот без допълнителните неща и пристига от Чехия, това ОК ли е? И как така цъкам няколко пъти на купони? Те не са ли нещо като код за отстъпка? Наистина не разбирам...

# 295
  • София
  • Мнения: 5 247
вече са дали и друг линк:
https://www.aliexpress.com/item/32958072820.html?scm=1007.23534. … 6b96a7cbe7af7ac22

тук има в EU складовете с допълнителните части.

US $6.00 off per US $65.00
Get coupons

Eто на това Get coupons цъкнете с мишката 5-6 пъти и ще ви добави купоните. После е автоматично.

# 296
  • Бургас
  • Мнения: 818

Да се самоцитирем  Rolling Eyes

# 297
  • Мнения: 7 856
Никаква, само различни продавачи.

# 298
  • София
  • Мнения: 5 247
редактирам, че ме изпревариха.
Няма разлика.

# 299
  • Бургас
  • Мнения: 818
Ох, ами аз поръчах без кода. Ако отменя поръчката и пусна нова, става ли. Ще ми върнат ли парите от отказаната? Блокирана ми е сумата в банката вече.

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 14:37 от bsz

Общи условия

Активация на акаунт