Прахосмукачка робот - 18

  • 47 108
  • 754
  •   1
Отговори
# 405
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте, някой който е поръчвал от Али и е чакал много има ли? Поръчала съм прахосмукачката за майка ми на 29 ноември и още не са я шипнали пише че ще я шипнат след 26 дни. Пиша им и получавам един и същи автоматичен отговор. Чудя се дали да не канселирам поръчката и да искам да ми върнат парите?
Не знам от какво зависи. Свекър ми поръча миналия петък roborock s50, с DHL. Днес е пристигнала в офиса му.

# 406
  • Мнения: 2 847
От алито винаги съм си получавала нещата.Последните 3 обаче след 80 дни така и не дойдоха.Пуснх диспут и чакам да ми върнат парите.А имам и 1 поръчка хтреците са я шипнали и са я анулирали .Сега стои със статус анулирана ,писах и не отговарят.Ще им дам.два три дни и ще пусна диспут.

# 407
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Ева, виж първият пост в темата на Алито. Отваряй диспут, 10 дена беше за шипване.
Ох, аз колко чакам....но ги дебна.

# 408
  • ...
  • Мнения: 513
Така ще направя. Ще пиша като има резултат за инфо

# 409
  • София
  • Мнения: 1 544
Аз бих канселирала поръчката и да пусна нова. Не бих се занимавала с нерви и диспути. Като няма налична в момента няма как да я изпрати. Моята пристигна за 7-8дни.
Във фб групата има чудесно предложение днес за S50 днес.

# 410
  • Мнения: 67
Здравейте! Майка ми ми подари roomba e5.
На всички килими и пътеки имам черно, но през мокетените минава и чисти,  а през другия не. Започва да говори нещо. Знам, че някои роботи отчитат черното като дупка, но няма логика едните да ги чисти, а другите не. Някакви идеи защо е така?

# 411
  • Мнения: 4 007
Еми ако кажете какво говори, може и да разберем от къде е проблема.

# 412
  • Мнения: 375
Здравейте! Има ли разлика между тези два модела?
https://xiaomi-shop.bg/index.php?route=product/product&product_id=176

https://www.jarcomputers.com/XIaomi-MiJia-RoboRock-S55-V2-Vacuum … ACK.html?ref=prod

Някой поръчвал ли е от сайта от първия линк? Дали това им е официалния сайт за България?

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 17:32 от Desuni

# 413
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Аз бих канселирала поръчката и да пусна нова. Не бих се занимавала с нерви и диспути. Като няма налична в момента няма как да я изпрати. Моята пристигна за 7-8дни.
Във фб групата има чудесно предложение днес за S50 днес.
Може ли линк към тази група?

# 414
  • Мнения: X
Разликата е само в цвета. Бялата е S50 а черната S55. Последната цифра се различава според цвета

# 415
  • Мнения: 2
Попаднах на Това https://www.teamclo.com/collections/smartlife/products/automatic … hine-rechargeable Как ви се струва? Май е  scam.

Последна редакция: нд, 15 дек 2019, 21:20 от FBID1422520009

# 416
  • Мнения: 7 856
60 долара, супер неизвестен производител? Звучи като поредната детска играчка, която може да заблуди някой възрастен да похарчи залудо пари.

# 417
  • Мнения: 2 131
Някой купувал ли е наскоро филтри за Румба 800/900?
Преди около месец мъжът ми поръчал някакви от Амазон, така и не разбрах на кой производител са. 12 бр. за около 60 лв.
Поръчаните се различават от тези, които ми бяха в комплекта с прахосмукачката, както и от едни, оригинални, които бях купила лятото от Бг.
Сегашните, освен нагъната материя, имат от едната страна пласт като много финна мрежа.
Въпросът ми е: има ли промяна във филтрите за Румба?
На ментарльоци ли съм попаднала? Ще има ли проблем за робота?

# 418
  • София
  • Мнения: 1 544
Аз бих канселирала поръчката и да пусна нова. Не бих се занимавала с нерви и диспути. Като няма налична в момента няма как да я изпрати. Моята пристигна за 7-8дни.
Във фб групата има чудесно предложение днес за S50 днес.
Може ли линк към тази група?
Групата е "Ilife, Xiaomi и други роботи"

# 419
  • Мнения: 166
Здравейте! Обръщам се за съвет за избор на робот. За съжаление,нямам време да се връщам назад и да чета темата. Съпругът ми е болен и в момента чистотата в къщи е един от приоритетите. Имам космато куче и 2 килима с не много дълъг косъм,единият обаче е черен. Пускам прахосмукачка всеки ден и покрай другите грижи вече ми идва в повече. Жилището ни е 3стайно,около 100 кв. Като таван съм си поставила нещо около 1200 лв,но бих дала и малко повече стига да почиства наистина добре. Благодаря ви.

Общи условия

Активация на акаунт