Прахосмукачка робот - 18

  • 47 149
  • 754
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: X
Може да се отлепя разбира се. Ама голяма играчка ако е всеки път. То според мен главната цел е да чисти докато няма никой в къщи.

# 496
  • Мнения: 27
Нямам стълби вкъщи.Какво ще кажете за Xiaomi S55,някой използва ли го? Функцията с мокрото почистване  заслужава ли си  или е излишно да се взима робот с моп.

# 497
  • Мнения: X
Модела реално е S5, а втората цифра указва цвета S50- бял със сива декорация, S51 - бял с розова декорация( лента която върви по периферията на робота) S55 - черен робот.
Мопа забърсва с мокра кърпа а не мие активно с търкане. Просто екстра към основната функция. Всички потребителки одобряват основна функция, но за мопа мненията са като цяло на две. Най- добре е ако нямате килими. Ако имате се почват едни гимнастики с ограничаване на зоните с килими които аз не правя и не си ползвам мопа.  Дори и да искам няма как защото в коридора имам пътека и след минаването с моп на кухнята ми, робота няма как да мине в другите стаи, все стига до тази пътека в коридора. Пробвах мопа само когато килимите ни бяха дадени за пране на есен и няколко дни бяхме без тях. Според мен мопа бива, но не е нищо особено.

# 498
  • София
  • Мнения: 109

А на горния линк имаше безумна цена на доставка до Бг от около 150 лв.!


На линка, който съм дала, пише free shipping, не знам къде видяхте 150лв

# 499
  • София
  • Мнения: 1 544

А на горния линк имаше безумна цена на доставка до Бг от около 150 лв.!


На линка, който съм дала, пише free shipping, не знам къде видяхте 150лв

И на мен от Чехия ми дава безплатна доставка с DHL (т. е. около седмица) за около 330$. Не съм пробвала с купони колко ще стане цената, да не взема да купя още една. 😆

# 500
  • Мнения: 139
Здравейте, може ли мнение за този
https://www.cecotec.es/conga-4090

И аз съм се нагледала на този модел . Мой познат продава на много добри цени точно този. Като марка ми казаха че в много добра испанска марка уреди с добро качество . До момента само положителни отзиви имам.

# 501
  • Мнения: 269
Някъде, не си спомням, точно къде, беше дадена безплатна доставка, но пък с DHL!!! Възможно ли е това? Знам, че цените им са доста солени.


С DHL пътуваше моят, но ми го доставиха  Спиди в крайна сметка. Мисля, че фирмите са партньори и затова. Поръчах на черен петък и дойде на 10 декември.

# 502
  • MJF
  • Мнения: 334
Момичета,

На колко време сменята филтъра на Roomba? Как го почиствате?

# 503
  • Мнения: 2 108
Нямаше ли робот ,който се качва и по килимите, пътеките?

# 504
  • Мнения: X
Че те всички се качват. Вече зависи от конкретния модел колко сантиметра височина може да изкачи.

# 505
  • Варна
  • Мнения: 210
Момичета,

На колко време сменята филтъра на Roomba? Как го почиствате?

Аз от черния петък имам румба, още не съм сменяла, като я взимах ми казаха - четката и филтъра на 1 година, а филтъра да го почиствам с обикновената прахосмукачка

# 506
  • Мнения: 2 133
Аз чистя филтъра на Румбата след всяко почистване със сешоар, а на около два месеца го сменям с нов.

# 507
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Аз чистя филтъра на Румбата след всяко почистване със сешоар, а на около два месеца го сменям с нов.

 Shocked
Кое налага толкова чистене?

Моят го чистя когато роботът си каже а за две години само един път му смених филтъра, и то преди два-три месеца.

# 508
  • Мнения: 18 442
Сменям филтъра на около половин година. Може и повече да мине, защото не се сещам кога последно го смених. Почиствам го с прахосмукачка.

# 509
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
От няколко дни имам XIAOMI MI ROBOT 2.
Какви ежедневни грижи полагате за прахосмукачката?
Как почиствате контейнера?
Четката как почиствате?
Колко често сменяте филтъра?
Благодаря на всички отзовали се с отговор.

Общи условия

Активация на акаунт