Сериалът " Отчаяни съпруги "

  • 24 934
  • 540
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 254
Някой знае ли кога излиза новия сезон  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
Desperate Housewives     03x01     24.09.06

# 17
не съм го гледала целият,хващам от тук там по някоя серия,но има фрази които са знаменити и можем спокойно да цитираме,като тая: "Баба ми казваше:еректиралия пенис няма съвест" - има истина натрумана от векове в това,не мислите ли...

# 18
  • Мнения: 3 423
Някой знае ли кога излиза новия сезон  newsm78

В Германия почват на 12.9. новите серии.

# 19
  • Мнения: 239
Ами аз лично почнах да го гледам този сериал с не много желание. Като приключи окончателно Френдс и имах нуждата да гледам нещо също толкова комично и приятно. Е, така и не открих заместител, но в "Отчаяни съпруги" от време на време има и свежи, комични неща, може би затова продължих да го следя. И градинарят имаше заслуги, де  Embarassed Обаче така ми опротивя (а и синеокото градинарче във втория сезон рядко го показват  #2gunfire), че от толкова време ми стоят последните 2 серии на втория сезон на компютъра, а все още не съм ги доизгледала. Тия дни се каня да го направя. Иначе не се определям като никоя от героините. Май Сюзън ми е най- симпатична, поне смях пада покрай нея  Laughing

Лиска,  в Германия на 12.09 започва вторият сезон, в Америка в края на месеца излиза третият, защото вторият много отдавна свърши. Про7 още не са го закупили и са с 1 сезон назад.

# 20
  • Мнения: 239
Гледате ли сериалът " Отчаяни съпруги " и оприличавате ли се на някоя от героините в него?  Laughing

Всички там са много зле и за нищо не стават. Само чернокосата е добро пиче, но стана ясно, че е един и пеесе. Никой мъж не обича онази му работа да изглежда твърде голяма в ръцете на жена.

# 21
  • софия
  • Мнения: 555
страхотен сериал, на тази с многото момчета

# 22
  • Мнения: 11 828
Откривам у всяка една от героините по нещо, което притежавам..

# 23
  • Мнения: 368
Много ме кефи сериала - забавен ми е. Чакам с нетърпение новите серии. А иначе приличам на всички по малко Mr. Green

# 24
  • Мнения: 569
Много ме кефи сериала - забавен ми е. Чакам с нетърпение новите серии. А иначе приличам на всички по малко Mr. Green



    А кога почват новите серии?

# 25
  • София
  • Мнения: 5 828
    А кога почват новите серии?

на предната страница пише


# 26
  • София
  • Мнения: 5 828
Излезе първа серия от 3-ти сезон  http://torrents.linkos.bg/details.php?id=57603  newsm44  чакаме субтитрите  Laughing

# 27
  • Мнения: 1 909
Из Интернет, качват ги веднага, след премиерата  Grinning
Във http://free.linkos.bg ги има всички, излезли до момента  Peace

Питам, защото една моя приятелка вече успя да изгледа всички сезони досега....И май няма повече?!  newsm78
Как "вси4ки сезони досега....И май няма повече" Трети сезон не е заснет още и се 4удят дали бременността на М. Крос да я вмькнат  Simple Smile
По темата - не се оприли4авам с героините, но много харесвам Брии и Линет - Брий, понеже харесвам артистката, гледала сьм я и в друг сериал, а Линет - понеже е много наход4ива  Simple Smile
Между другото, актьорьт, който играе мьжьт на Линет, Том, игра навремето с М. Крос в Мелроуз Плейс  Hug

# 28
  • Мнения: 3 268
Готин филм,готини мацки.Много им се кефя и във всяка от тях намирам нещо от себе си.И лошо,и хубаво Blush

# 29
  • Мнения: 417
Най-много ме кефят Бри и Габриел.Готин сериал.

Общи условия

Активация на акаунт