Азиатска козметика и грим 14

  • 30 637
  • 750
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 339
Ample:N в Jolse. Освен пептидите кое друго си заслужава?
За херпеси изпитано л-лизин.

# 376
  • софия
  • Мнения: 1 212
Laughing   добър ден. ами вие сте с връзки, затова са ви шипнати нещата от jolse. Аз още чакам,  между другото и това. Занае ли някой нещо за него?И аз не знам как го избрах, е така наслука..
TOSOWOONG Spot Whitening VITA Sunstick SPF50+ PA++++ 15g

# 377
  • Мнения: 13 404
Както казва  Виола - омммммммм
Едната ми поръчка днес е шипната.

# 378
  • Мнения: 429
Ми тъй де то с една сз (официално въвеждам ново съкращение Joy) не става. Зиме си требе един вид, лете друг, че и резерви на резервите.

За херпеси питай тука по аптеките, една позната много й излизаха и ми хвалеше някакво кремче от нашия пазар, сега ме е яд, че не го записах.
Иначе за афти съм срещала някакви японски лепенки.

Ох, ама те и 1+1 пуснали пак... т'ва лошо Джолсе начии. Ама стискам зъби и портфейл тоя път. Някой ако се чуди: на Juicyful шийт маските са хубави (#brightening и #sensitive); на Missha серамидения крем (особено за зимата, че е плътничък) е чудесен; Isntree EGF ампулата - доста миниатюрна, лека и приятна консистенция, не лепне, има лъщящ финиш; Innisfree минералната пудра - на Cosrx е по-добра; h.natural бюти блендъра - чудесен, мекичък, порест; Keep Cool шийт маските - хубави, миста - нищо особено, лятото за разхлаждане става, но не фиксира грима.

# 379
  • София
  • Мнения: 2 435
Аз днес получих 2 от Джолзе.
Момичета, след обтриване с падове с киселини на другия ден лицето ми плува в себум при вас така ли е? След като спрях трета за около 3-4 месеца кожата ми в момента е нормална, а се беше засушила доста.

Пристигна ми Isntree EGF Repair Ampoule 17.5g  и четох за пептидите, но пак ми е каша .... въпросната ампула след тонер ли да я ползвам или директно след измиване?

И още един въпрос ... този тонер мога ли да го ползвам като first SOME BY MI Galactomyces Pure Vitamin C Glow Toner 200ml  и дали се съчетава добре с CNP Laboratory Idebenone Capsule Treatment Serum

blixa, онемях ...

# 380
  • Бостън
  • Мнения: 13 611
... почувствах ce като катерица, която си брои лешниците в хралупата Grinning

Ще трябва да взема да се преместя някъде на целогодишно лято май...
Ти си само за Карибите Grinning Признах те!
Пък аз като видях, що чудо са изкупили Shiseido, свят ми се зави Joy
https://www.shiseidogroup.com/company/business/
Скрит текст:
Наминах да споделя малко първи впечатления, отворих пакет с ежедневни шийт маски Missha Pong dang Water Daily Sheet.
https://m.jolse.com/product/missha-pong-dang-water-daily-sheet-m … 8/display/1/#none
Самия шийт не е нищо особено, залепва достатъчно добре (като за ежедневна), миниатюрен размер - малки дупки за очите и 2 пръста от челото ми стояха непокрити. Есенцията много добра се оказа, не е като на A'pieu (ежедневните #green tea), да изчезва безследно все едно е вода, ами дава усещане за хидратация и подхранване. Има добавен аромат, като се замисля май и другите бяха парфюмирани.. Но определено на Миша ми харесват повече, ама пък са 30 броя (Апю са 33бр). И двата вида по 10мин ги държах, иначе започват да съхнат.
Наистина шокиращо портфолио! Много любими марки! Мерси за препоръката за маските на Миша - слагам си ги в списъка!

И аз вкарах (американски) ретинолов серум във вечерната рутина (всъщност добавих 2 продукта последните 10-ина дни), вит. С го преместих сутринта; и си мисля дали да не намеря 10 мин време и да си разпиша 3-4 вида вечерни рутини (базирани на продуктите, които ползвам в момента) и 2-3 сутрешни. Бяхте пуснали много изчерпателан инфографика на съчатаемите и несъчетаемите, но разбира се, май съм пропуснала да си я сложа на пинборда. Гледам да редувам вечер с ексфолиация - веднъж по-нежна, веднъж по-сериозна с 3-4 вечери с яка хидратация. Сега с 2-рия ретинол ще трябва да го мисля пак - но все пак и двата продукта не са прескрипшън, та не очаквам драматично изсушаване и белене като от трета.
Скрит текст:
i
Първото си е нощна маска, много приятна при това; ретиноловият серум само 2 пъти съм го слагала засега, но определено ми хареса - светвам буквално! Редувам я с маската на Sulwhasoo. Имам и още 2 продукта, които съчетавам вечер с кореЯнските:
  i

Парушева - каолиновите маски за чудесни за черни точки, някои попресушават. Засили още хидратацията. А почистваш си ги по някакъв начин - за себе си съм разбрала (след 30+ год борба с черни точки), че само с продукт не мога да ги преборя и (вече много по-рядко) ги чистя сама с комедонопочиствач - разбира се, много нежно и адекватно. Преди ги водех и на козметици доста.
Скрит текст:

Това ли беше?


Последна редакция: вт, 19 ное 2019, 15:55 от Agent Provocateur

# 381
  • Мнения: 6 627
Пептидната на Ample:N  мога ли да я ползвам в една рутина с хиалуроновата ?
Предполагам ,че да ама да питам все пак

# 382
  • Бостън
  • Мнения: 13 611
Пептидната на Ample:N  мога ли да я ползвам в една рутина с хиалуроновата ?
Да!
https://koreankiwibeauty.com/blogs/blog/do-it-right-how-to-combi … -serious-formulas

Последна редакция: вт, 19 ное 2019, 16:05 от Agent Provocateur

# 383
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Моля за отзиви за Ампъл:Н, който има, разбира се. Bowtie

Акне Шот Ампула
Тиквен ензимен пилинг
Серамиден спрей мист
Серамиден крем

Благодаря! Flowers Hibiscus


Реших, че искам и пептиди, нямам си! Bowtie

# 384
  • Мнения: 6 627
Благодаря , взех ги Simple Smile

# 385
  • София
  • Мнения: 4 336
Напоследък ми идва повече недоспиването, изгубих някой друг килограм и не си харесвам околоочната област - възрастта ми личи, сенки, линийки, ужас!

На Benton кремчето е вълшебно, но искам и още нещо, затова днес отгърмях



и



Дали някоя от вас, прелестни, има опит с тях?
Знам, че наспиването и спокойствието са най-добрите разкрасители, но... не пречи и да се подкрепят с нещо източно, с нещо добро.

# 386
  • Мнения: 13 404
Усещам, как от другия месец цялата тема ще се маже с Ample:N:joy:

Harpalike, за крема нищо не знам, но много харесвам този тип опаковки с търкалящото се топче, добре масажират контура.

# 387
  • Мнения: 1 795
Ох, това Jolse... Много ме радват напоследък. Презаредих пептидите, ексфолиращата програма, взех е една пептидна маска за проба и другото дори не го и гледах. За хиалуроновите ампула и тоник- не са подходящи за суха кожа.

# 388
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
За моите 4-ри покупки разбирам, че аз май ще съм им сефтето в темата. Grinning

Лошо е Джолсето. Толкова е лошо, че днес си викам - с финикийските знаци не мога да се намажа, по-добре да взема да ги дам за неща, с които ще мога. Grinning

# 389
  • Мнения: 2 235
Самоналожих си наказание и ви изтървах. Малко като диетата и после наваксване. Каква е тая ексф.програма? Аз днес получих ензимна пудра. Как я използвате и колко пъти  какво й е действието. Още не съм си избрала нощна маска, и линк към коментираната ампула, че направо треперя 🤣🤣🤣

П.п. И пептидите, дядо Попе

Общи условия

Активация на акаунт