💪"Игри на волята: България" - Тема 10 /03.11. - 10.11.2019/

  • 54 013
  • 1 716
  •   1
Отговори
# 1 605
  • София
  • Мнения: 27 132
Венцислава реди с Пламен и някаква кула от кубове, където не трябваше да се повтарят някак си цветове.

Да, това беше онази игра в която блесна Георги как мъкнеше за двама и солеше Стоенча най-вече, че падал от гредата. Онази игра в която Бояна, Амелия и Анка не можеха да копаят пясъка. А после Наско се сдърпа с Добрин, защо той започнал да реди кулата. Значи тогава прабългарите имаха огромна преднина и тази кула не бе нещо особено. Май бяха 4, 5 елемента, като Пламен имаше основната роля доколкото си спомням. Ако някой има видео може да пусне, защото това бе една от най-интересните игри и с кеф бих я гледал отново. Simple Smile

# 1 606
  • Мнения: 17 941
Ами гледам, гледам - правилен е пъзела на Юлиян. - Слънцето е в центъра, осемте червени триъгълничета са на правилни места, какво не е наред? Ако има някакъв проблем той е матричен.

# 1 607
  • Мнения: 11 534
Имам един въпрос относно заснемането на предаването. Забелязала съм, че самите участници коментират игрите по време на самите игри. Как става този номер? Прекъсва се играта, прави се пауза, заснемат се интервютата и после пак продължават или ... ?
Май преди дуел ги карат да изрекат определен набор от фрази, подходящите от които да бъдат използвани по-късно при монтажа. За Юлиян не съм сигурна, но на Стоян репликите бяха записани преди дуела.

# 1 608
  • Sofia
  • Мнения: 26 316
Не виждам грешно подредени части

# 1 609
  • Мнения: 6 529
Според мен снимат след играта, защото участниците са облечени по друг начин, а и вече коментират нещо, което знаят как се е случило

# 1 610
  • Мнения: 17 941
Според мен чакат да свърши всяко едно предаване и тогава правят монтаж.  Няма как да знаят предварително кой ще се представи зле на гредата, кой на пъзела - и т.н., явно след всяко предаване ги привикват и им задават определени въпроси.

и аз не виждам грешни части. Това че  в някои части няма симетрия в шарките - просто фабрично така са създадени.

# 1 611
  • Мнения: 9 700
Не виждам грешно подредени части
Скрит текст:


1-3 с 5-4 примерно

# 1 612
  • Мнения: 6 490
Венцислава реди с Пламен и някаква кула от кубове, където не трябваше да се повтарят някак си цветове.

Да, това беше онази игра в която блесна Георги как мъкнеше за двама и солеше Стоенча най-вече, че падал от гредата. Онази игра в която Бояна, Амелия и Анка не можеха да копаят пясъка. А после Наско се сдърпа с Добрин, защо той започнал да реди кулата. Значи тогава прабългарите имаха огромна преднина и тази кула не бе нещо особено. Май бяха 4, 5 елемента, като Пламен имаше основната роля доколкото си спомням. Ако някой има видео може да пусне, защото това бе една от най-интересните игри и с кеф бих я гледал отново. Simple Smile

Аааа, сетих се. Аз даже ги подигравах, че славяните позират. Но в клипчето на Томас обясяваше, че гредите по които вървяха били твърде раздалечени, т.е. вземайки "количката" на която висеше съотборник, всички смятали, че ще я качат на рамена и ще минат. Оказало се невъзможно и тъй като жените са ниски...та така де, трябвало на ръце и било ужасно трудно и непосилно за дамите. Ако помните Роберта, къде я овика Георги. Бояна не можа да се качи. Дали пак е грешка на екипа подготввящ препятствията или са ги затруднили съзнателно не става ясно.

# 1 613
  • Мнения: 4 706
Имам чувството, че ги карат да казват някакви неща, примерно двубоя с Александър и Юлиян...
Александър в тези малки интервюта коментари казва - много съм надъхан, отивам и мачкам, победата е моя.. и ги карат да казват колко са надъхани, дори да знаят, че нямат шанс. Само Ана Мария... не са я давали да е надъхана

# 1 614
  • Мнения: 17 941
не виждам как 1-3 може да е сбъркано с 5-4,когато и на двете има симетрични червени тригълници на 1-3 успоредника е точно толкова голям колкото 1-4, ромба на 1-3 и 1-4 се е получил точен.

Бояна аз не видях дори едно физическо изпитание, на което да се справи, а не бих я нарекъл ниска. За Сравнение - Марешка която е по-ниска я видях да се катери в не едно и две изпитания.

# 1 615
  • Мнения: 9 700
не виждам как 1-3 може да е сбъркано с 5-4,когато и на двете има симетрични червени тригълници на 1-3 успоредника е точно толкова голям колкото 1-4, ромба на 1-3 и 1-4 се е получил точен.

малкия розов връх гледай

# 1 616
  • Другата България
  • Мнения: 37 099
Оффф, колкото и да ме беше яд да ги слушам снощи, се хилих сама посред нощите на сценката с квартета на масата, когато вече е тъмно, Юли Wink го няма, явно е отпаднал, и се започват коментарите защо искат да не се връща. Разбира се, Радка кардиналКАТА и новата ѝ дясна ръка Венцислава изброяват всички негативни качества на злодея, едно след друго, а Анка седи отстрани и се чува само едно "да", "точно така", "именно", "разбира се" и все такива изключително съдържателни, обосновани, категорични, изпълнени със съдържание аргументи. Mr. Green То дори не е смешно, жалко е. И после като запя, окрилена от тишината и видяла поле за изява, и вратата се отвори, визуализирайки врагЪТ, и така ѝ секна песенчицата....жалко, не можахме да се насладим и ние на това изкуство. Laughing

# 1 617
  • Мнения: 17 941
Абе това е фабрично. АКо го заместиш   с някое от горните - 1-3 да речем - там ще направиш разместване, защото там всичко си пасва.- ОСвен това  мръдването - ако е мръдване - е толкова е незначително, че трябва специално да се взираш в него - и то в сумрака - за да забележиш.

# 1 618
  • Мнения: 6 490
Да не издребняваме толкова с кубчетата. Купувайки лиценза, вероятно получават и използван реквизит. Поизбелели цветове, очукани ъгълчета, 2 каски, три пояса...

# 1 619
  • Мнения: 11 534
Според мен снимат след играта, защото участниците са облечени по друг начин, а и вече коментират нещо, което знаят как се е случило

Значи е било на следващия ден, тъй като Стоян изглеждаше така, както изглеждаше преди дуела. На главата си носеше жълтата лента на славяните, която по време на играта и след това я нямаше.

Общи условия

Активация на акаунт