Фермата сезон 5 тема 6

  • 34 101
  • 1 007
  •   1
Отговори
# 855
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Беше ми много интересно за банатските българи.  Май това ми беше най-интересно от целия епизод.. То не беше джафкане, то не бе чудо. Главата ме заболя.

# 856
  • Мнения: 294
Е, финала нали е на живо, как са се изпуснли кой е победителя?
Много се извинявам,но  може ли въпрос?! Значи,ако финалът предстои и той ще бъде излъчен на живо,то значи ли,че са стигнали до четирима финалисти,а другото предстои........или не вдевам ?  Щото от два сезона гледам - фермата и не съм много в час,както някои от Вас,любезни дами.И ОЩЕ НЕЩО -И и А се оказват продуценти,но не на авторско издание,така ли ?!  Те са купили правата за БГ, или нещо пак не схващам ?!  .А  всъщност,ако е чуждо предаване -чие е ?  Окъде тръгва,къде се  върти и има ли повече сезони от 5  някъде,където.......ако е излъчвано Предварително БЛАГОДАРЯ за всеки тип инфо !

# 857
  • Мнения: 10 801
Е, финала нали е на живо, как са се изпуснли кой е победителя?
Много се извинявам,но  може ли въпрос?! Значи,ако финалът предстои и той ще бъде излъчен на живо,то значи ли,че са стигнали до четирима финалисти,а другото предстои........или не вдевам ?  Щото от два сезона гледам - фермата и не съм много в час,както някои от Вас,любезни дами.И ОЩЕ НЕЩО -И и А се оказват продуценти,но не на авторско издание,така ли ?!  Те са купили правата за БГ, или нещо пак не схващам ?!  .А  всъщност,ако е чуждо предаване -чие е ?  Окъде тръгва,къде се  върти и има ли повече сезони от 5  някъде,където.......ако е излъчвано Предварително БЛАГОДАРЯ за всеки тип инфо !
Всичко е на запис до избирането на 4 финалисти и финалът е на живо по телевизията, защото гласуват и зрителите.

# 858
  • Мнения: 2 220
А какво се е изпуснал Андрей, кой ще победи днес, Венци ли? 🤔

# 859
  • Мнения: 294
Е, финала нали е на живо, как са се изпуснли кой е победителя?
Много се извинявам,но  може ли въпрос?! Значи,ако финалът предстои и той ще бъде излъчен на живо,то значи ли,че са стигнали до четирима финалисти,а другото предстои........или не вдевам ?  Щото от два сезона гледам - фермата и не съм много в час,както някои от Вас,любезни дами.И ОЩЕ НЕЩО -И и А се оказват продуценти,но не на авторско издание,така ли ?!  Те са купили правата за БГ, или нещо пак не схващам ?!  .А  всъщност,ако е чуждо предаване -чие е ?  Окъде тръгва,къде се  върти и има ли повече сезони от 5  някъде,където.......ако е излъчвано Предварително БЛАГОДАРЯ за всеки тип инфо !
Всичко е на запис до избирането на 4 финалисти и финалът е на живо по телевизията, защото гласуват и зрителите.
БЛАГОДАРЯ Hands Plus1

# 860
  • Мнения: 294
А,знаете ли чий е формата, И и А с купени права ли са  или си е тяхно-авторско ?

# 861
  • Мнения: 14 830
А какво се е изпуснал Андрей, кой ще победи днес, Венци ли? 🤔
Изпуснал се е за днешният дуел не за финала.
Скрит текст:
Уж Митко бие

# 862
  • Мнения: 2 220
Аа подведох се по някакво писмо ли, какво беше там. Все съм неразбрала 😁

# 863
  • SF
  • Мнения: 21 167
Моля, не издавайте това, което научавате предварително.
Чета темата с интерес и понякога пиша в нея. За мене е важна тръпката от състезанието. Най-интересни са ми дуелите. Мога да изпусна някой седмичен епизод, но в събота вечер се събираме пред телевизора, стискаме палци за този, на когото симпатизираме.
Не чета във ФБ и не искам да знам кой ще победи, защото няма да ми е интересно.


На Силвето й симпатизирах до вчера. Сега симпатиите ми към нея са със доста затихващи функции.

Първата причина, заради която започвам по-малко да я харесвам е, че ще изтика някак Веселка до финала или достатъчно напред. Не харесвам хора като Веселка. Дали ще се случи някога да видя дуел Силвия - Веселка. Дори и ратайски дуел, ще ми бъде интересен между Шушето и Шушето.

Дана и Вили, Венци и Станислав - време им е вече.

Станислав и Венци са с доста закостенели разбирания спрямо моите. В същото време принципния войник, служащ, борец, е готов да захвърли пушката, ако Митко или Митко му кажат, че се нуждаят от нощна охрана на офис сградата, в която работят. Може да се навие да мъкне компютри, бюра, принтери и кафемашини. Срещу заплащане, разбира се. И сбогом, родна казармо! Бизнес светът е по-привлекателен!


# 864
  • Мнения: 14 830
Мисля че Шушето няма да го видим на дуел. Ей така ще я добутат до финала. Даже ще гласуват да иде директно на финал. И на финала голяма част от участниците ще гласуват за нея..
Може и там да поплаче и готово-вота на участниците е за нея.

# 865
  • Мнения: 9 700
Мисля че Шушето няма да го видим на дуел. Ей така ще я добутат до финала. Даже ще гласуват да иде директно на финал. И на финала голяма част от участниците ще гласуват за нея..
Може и там да поплаче и готово-вота на участниците е за нея.

Да, много вероятно е да се размине с дуелите. А жалко - лично на мен ми се иска да я видя на голямата арена защото има умения и няма психика - ще е интересно за гледане.

Последна редакция: сб, 09 ное 2019, 11:38 от Bengun

# 866
  • София
  • Мнения: 15 219
Фермерството на Силвия малко или много беше саботирано от Красимира и Маги. Те влязоха в тази седмица негативно настроени, не се спряха да мрънкат и да създават напрежение.

Красимира се разсъдри, защото Силвия избра за  ратай любимия Митко. На първия му дуел в началото на сезона се видя, че е гОла вОда и вероятността да отпадне и сега е много голяма. Очевидно е от развитието на отношенията им след излизането - има чувства към Митко и не иска да излиза, а Силвия го постави в застрашена позиция. Затова и обяви, че е силно демотивирана и по-често я виждахме да пуши и да мърмори, отколкото да работи. Така настрои пораженчески и много от останалите фермери.

Маги се нацупи веднага щом беше избрана за ратай, защото заподозря Силвия, че иска да я прати на дуел. Така набра гняв и ярост, че не можада се спре дори и след като Силвия посочи Митко. Simple Smile Първо беше сърдита, защото ще ходи на дуел, после беше сърдита, защото няма да ходи на дуел.  На такива хора не може да се угоди.  И като добавим, че Сами отклони вниманието си от нея в полза на Силвия - работата съвсем отиде наникъде. Simple Smile

При двама постоянно мрънкащи - настроенията срещу фермерството на Силвия станаха факт.  Тя може и да не е блестящ организатора, ама нали там всичките са големи хора, с претенции. Като са ти възложили задача - какво толкова има да те организират? Вършиш си я и точка. Да не са бебета, че да трябва някой да ги надзирава постоянно.

Краси й се развика, Веселка й се развика - после ходиха да я прегръщат и да се извиняват и да й обясняват колко я обичат. Не се прави така.
Маги беше истерична и злобна, но не вярвам да го е разбрала. Познавам такива хора. Яростта стои като буца в гърлото и ги дави.  И са едни такива ... зли.

Последна редакция: сб, 09 ное 2019, 14:58 от Vivi

# 867
  • Мнения: 14 830
Фермерството на Силвия малко или много беше саботирано от Красимира и Маги. Те влязоха в тази седмица негативно настроени, не се спряха да мрънкат и да създават напрежение.

Красимира се разсъдри, защото Силвия избра за фермер любимия Митко. На първия му дуел в началото на сезона се видя, че е гОла вОда и вероятността да отпадне и сега е много голяма. Очевидно е от развитието на отношенията им след излизането - има чувства към Митко и не иска да излиза, а Силвия го постави в застрашена позиция. Затова и обяви, че е силно демотивирана и по-често я виждахме да пуши и да мърмори, отколкото да работи. Така настрои пораженчески и много от останалите фермери.

Маги се нацупи веднага щом беше избрана за ратай, защото заподозря Силвия, че иска да я прати на дуел. Така набра гняв и ярост, че не можада се спре дори и след като Силвия посочи Митко. Simple Smile Първо беше сърдита, защото ще ходи на дуел, после беше сърдита, защото няма да ходи на дуел.  На такива хора не може да се угоди.  И като добавим, че Сами отклони вниманието си от нея в полза на Силвия - работата съвсем отиде наникъде. Simple Smile

При двама постоянно мрънкащи - настроенията срещу фермерството на Силвия станаха факт.  Тя може и да не е блестящ организатора, ама нали там всичките са големи хора, с претенции. Като са ти възложили задача - какво толкова има да те организират? Вършиш си я и точка. Да не са бебета, че да трябва някой да ги надзирава постоянно.

Краси й се развика, Веселка й се развика - после ходиха да я прегръщат и да се извиняват и да й обясняват колко я обичат. Не се прави така.
Маги беше истерична и злобна, но не вярвам да го е разбрала. Познавам такива хора. Яростта стои като буца в гърлото и ги дави.  И са едни такива ... зли.
Не съм много съгласна. Сиса нищо не вършеше в своята седмица. Все се въртеше около Сами. Не я видях да се включи да помогне с нещо. Сутрин не ставаше рано да помогне на ратаи те като фермер. Предпочиташе да се търкаля със Сами.
И всички го виждаха. Красимир на няколко пъти спомена че тя не знае къде се намира. Не искаше едно брашно да смели сакън да не изтърве Самиту.
Еми и аз да съм ще ми писне и ще я бойкотира. Даже добре че тази седмица наставник е Марин. Той е по мек, по отстъпчив и прави повече компромиси. Та им взе само една кошница. Ако беше Росен тогава щяха са видят

# 868
  • Мнения: 5 121
Фермерството на Силвия малко или много беше саботирано от Красимира и Маги. Те влязоха в тази седмица негативно настроени, не се спряха да мрънкат и да създават напрежение.

Красимира се разсъдри, защото Силвия избра за фермер любимия Митко. На първия му дуел в началото на сезона се видя, че е гОла вОда и вероятността да отпадне и сега е много голяма. Очевидно е от развитието на отношенията им след излизането - има чувства към Митко и не иска да излиза, а Силвия го постави в застрашена позиция. Затова и обяви, че е силно демотивирана и по-често я виждахме да пуши и да мърмори, отколкото да работи. Така настрои пораженчески и много от останалите фермери.

Маги се нацупи веднага щом беше избрана за ратай, защото заподозря Силвия, че иска да я прати на дуел. Така набра гняв и ярост, че не можада се спре дори и след като Силвия посочи Митко. Simple Smile Първо беше сърдита, защото ще ходи на дуел, после беше сърдита, защото няма да ходи на дуел.  На такива хора не може да се угоди.  И като добавим, че Сами отклони вниманието си от нея в полза на Силвия - работата съвсем отиде наникъде. Simple Smile

При двама постоянно мрънкащи - настроенията срещу фермерството на Силвия станаха факт.  Тя може и да не е блестящ организатора, ама нали там всичките са големи хора, с претенции. Като са ти възложили задача - какво толкова има да те организират? Вършиш си я и точка. Да не са бебета, че да трябва някой да ги надзирава постоянно.

Краси й се развика, Веселка й се развика - после ходиха да я прегръщат и да се извиняват и да й обясняват колко я обичат. Не се прави така.
Маги беше истерична и злобна, но не вярвам да го е разбрала. Познавам такива хора. Яростта стои като буца в гърлото и ги дави.  И са едни такива ... зли.
Ама ти сериозно ли не видя защо фермерството на Силвия беше катастрофа? Защо всички други са виновни, пък тя една бяла и добра, че и работна, и организирана?!Силвия се изложи на всички фронтове,според мен. Другите, кой събрал негативи,кой позитиви,то друго. Тя, като фермер( а за мен и като жена) се изложи.

# 869
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Виви, не мога да го кажа по-добре, на едната й пратиха мъжа на дуел, на другата й го взеха под носа и хоп, саботаж. 😁

Общи условия

Активация на акаунт