Раждане в Окръжна Болница "Света Анна", София - 3

  • 16 162
  • 193
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6
Здравейте, има ли някоя мама, която скоро ще ражда в Окръжна? Скоро... скоро.. между 10 и 19-ти януари? Simple Smile

# 121
  • Мнения: 510
Здравейте!
Интересува ме цената на раждането в момента с избор на екип?
Цена на стая?
Бебетата могат ли да бъдат при майките си постоянно?
Как се свързвате и кога с избран лекар?
Жекова работи ли някъде другаде или пруглежда само в болницата?
Извинете за многото въпроси, но изобщо не съм наясно.
Благодаря предварително на отзовалите се.

# 122
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте!
Интересува ме цената на раждането в момента с избор на екип?
Цена на стая?
Бебетата могат ли да бъдат при майките си постоянно?
Как се свързвате и кога с избран лекар?
Жекова работи ли някъде другаде или пруглежда само в болницата?
Извинете за многото въпроси, но изобщо не съм наясно.
Благодаря предварително на отзовалите се.
Цената беше 800 лв за избор на екип ноември месец.
Стая не се заплаща, влиза в цената на екипа. Жекова преглежда и на кабинет ( в центъра), но за подробности - тя ще ви каже.
Да, бебетата може да са при майките постоянно.

# 123
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен! Още съм в много ранна бременност, но ми се иска да не се лутам 100години в избор на лекар и болница за раждане. Първото ми дете родих в Окръжна, при д-р Жекова. Като цяло съм доволна, но за второто бих си спестила някои неща. Та, насочила съм се към д-р Дачева този път. И, естествено, имам няколко въпроса към запознатите :
1.В тази обстановка чака ли се много за преглед при нея?
2.Видях, че преглежда понеделник и сряда сутрин, но до колко часа приблизително?
3.Някой има ли нейн актуален телефон, на който да звънна и да се разберем?
4.След раждане има ли как да консумираш храна, донесена от вън (важна ми е заради кърменето) Simple Smile
Май това е за начало, докато се освестя от първоначалните емоции 😅 После сигурно, ще Ви досаждам с още куп питания Simple Smile
Благодаря предварително на отговорилите Simple Smile

# 124
  • Мнения: 3 944
Аз раждах при нея през юни, като част от прегледите ми бяха по време на пролетния локдаун. Не съм чакала за прегледи, часовете се спазвах, мисля, че имаше отстояние от десетина минути между различните часове. Ако не се лъжа, по график беше до 12.
Когато родих, мъжа ми носеше храна всеки ден и я даваше на санитарките.
Това е служебният й телефон: 0888414452

# 125
  • Мнения: 70
Здравейте , момичета .
В 30 г.с съм и искам да отида на преглед пр Др Дачева може ли някой да ми каже къде е входа , на кой етаж е  , кой дни е там и от колко до колко часа ? И какво направление да взема от Личната Лекарка за прегледа или трябва да платя ?

# 126
  • Мнения: 4 859
Здравейте , момичета .
В 30 г.с съм и искам да отида на преглед пр Др Дачева може ли някой да ми каже къде е входа , на кой етаж е  , кой дни е там и от колко до колко часа ? И какво направление да взема от Личната Лекарка за прегледа или трябва да платя ?
Не съм вземала направление .Чухме се по телефона и се уговорихме.Видяхме се в родилното ,там ме прегледа -ехограф и тонове,уговорихме се че ще раждам при нея и не съм плащала нищо,нито на този ,нито на следващи прегледи .

# 127
  • Мнения: 70
Здравейте , момичета .
В 30 г.с съм и искам да отида на преглед пр Др Дачева може ли някой да ми каже къде е входа , на кой етаж е  , кой дни е там и от колко до колко часа ? И какво направление да взема от Личната Лекарка за прегледа или трябва да платя ?
Не съм вземала направление .Чухме се по телефона и се уговорихме.Видяхме се в родилното ,там ме прегледа -ехограф и тонове,уговорихме се че ще раждам при нея и не съм плащала нищо,нито на този ,нито на следващи прегледи .

Може ли да ми дадете телефон да се свържа с нея ? Звънях доста на този в отделението , но никой не вдига ! Ще съм ви много благодарна , а и съм с малко дете и всеки път го взимам с мен не искам да обикалям из цялата болница с тази пандемия ,
Благодаря предварително .

# 128
  • Мнения: 4 859
Пиша ви на лично Simple Smile

# 129
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! Още съм в много ранна бременност, но ми се иска да не се лутам 100години в избор на лекар и болница за раждане. Първото ми дете родих в Окръжна, при д-р Жекова. Като цяло съм доволна, но за второто бих си спестила някои неща. Та, насочила съм се към д-р Дачева този път. И, естествено, имам няколко въпроса към запознатите :
1.В тази обстановка чака ли се много за преглед при нея?
2.Видях, че преглежда понеделник и сряда сутрин, но до колко часа приблизително?
3.Някой има ли нейн актуален телефон, на който да звънна и да се разберем?
4.След раждане има ли как да консумираш храна, донесена от вън (важна ми е заради кърменето) Simple Smile
Май това е за начало, докато се освестя от първоначалните емоции 😅 После сигурно, ще Ви досаждам с още куп питания Simple Smile
Благодаря предварително на отговорилите Simple Smile
Здравейте, пиша ви на лично

# 130
  • София
  • Мнения: 18 697
Бъркате болниците.

# 131
  • Мнения: 10
Здравейте!

Пред дилемата съм д-р Дачева или Жекова да избера за раждане.Давайте съвети,моля!

Също исках да попитам в тази обстановка позволяват ли бащите да са в родилната зала?

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте!

Пред дилемата съм д-р Дачева или Жекова да избера за раждане.Давайте съвети,моля!

Също исках да попитам в тази обстановка позволяват ли бащите да са в родилната зала?
Едва ли бащата ще може да влезе. От моя престой в болницата - Жекова е по-добрият избор. Абстрахирам се от симпатии и отношение, изцяло от професионална гледна точка.

# 133
  • Мнения: 1 091
Вторият път раждах при Жекова и не съжалявам. Веднъж се наложи да ме прегледа Дачева, понеже беше на смяна, болката от прегледа беше ужасна. Имаче като отношение Дачева е доста мила, няколко пъти съм присъствала на разговори с нейни пациентки.

# 134
  • Мнения: 70
Родих при Дачева на 26 юни 🥰
Това ми е второ дете първото го родих в болница Щерев за това мога да направя сравнение м/у двете раждания ! Първото ми раждане беше истински кошмар първо не ми сложиха упойка през цялото време ми викаха , че не съм единствената която ражда беше ужасно ! Втората ми бременост я следях до 8 ми месец отново в Щерев , но след грубото им отношение реших да раждам в др болница имах препоръки за др Жекова , но тя е по груба като характер за това след като прочетох доста за др Дачева избрах нея и това беше най добрия избор винаги си вдигаше телефона отг на вайбър , а на самото раждане само се смеехме сложиха ми упойка всичко стана много бързо и милото отношение е много важно за една бременна жена ! Ако някой ден имам 3-то дете определено ще се доверя на нея уникален човек дава ти спокойствието от което се нуждаеш в този период ! Бащите не ги пускат , но тя издейства таткжто и баткото да влезнат бях сама в стая по мое желание ☺

Здравейте!

Пред дилемата съм д-р Дачева или Жекова да избера за раждане.Давайте съвети,моля!

Също исках да попитам в тази обстановка позволяват ли бащите да са в родилната зала?

Общи условия

Активация на акаунт