🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 6 /03.11. - 17.11.2019 г./

  • 35 665
  • 874
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 194
Още като излезе постът на ,,човека от кухнята" се заех да проверявам Алекс С. Изобщо не успях да напасна уликите. Ще се радвам да е тя или другата Алекс. Само Жана да не е...
Не гледах вчера, но хич не ми хареса фактът, че Албенка отпадна! Дано следващият път Валката да си хваща пътя, разгеле.
Понеже коментирахте ръста на Шапката - или е много малко по-нисък от Рачков, или е колкото него (видях с очите си, че разликата е наистина минимална). Знам, че в нета циркулира 1.7, но не забравяйте, че рядко ръстът на наши известни личности го пише в Интернет. Виж, при чуждите звезди, източникът дори е повече от един.

Затова аз не им вярвам на писаниците, от шоу първо.
Не само за ръста, всъщност.

Той под този пост на Александър Угрински, Ваня Джаферояич още преди разкриването на Рицаря е написал, че не е Деян Донков, и че са объркани още двама трима, така че може да има и други обърквания в него

# 31
  • Мнения: 4 393
А Ваня какво общо има с шоуто, та да го смятаме за достоверен източник?

# 32
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 582
Благодарности за новата тема!
Продължавам да твърдя и съм почти 100% сигурна, че Албена си тръгна заради ангажименти, а не поради зрителския вот.
Коментираната в предишната тема Елица е просто абсурдно да е Розата. Розата е или рок певица, или изобщо не е певица според мен. Но няма как една народна певица нарочно да не изпее народна песен.

# 33
  • Мнения: 546
В фейсбук страницата на маскирания певец има препратка от поста за розата към фейсбук страницата на Парадайз найт клуб, където Ж.Бергендорф изпълнява Песента за Дельо...Но не и се доближава изпълнението много до това на Розата...

# 34
  • Мнения: 4 393
Може ли линк?

# 35
  • Мнения: 546
Линк със смартфона незная как, но в Гугъл като изпишете Парадайз найт клуб Пазарджик  фейсбук и на дата 26 октомври излиза кратко видео с Жана Б. в плисирана пола как изпълнява малко от песента за Дельо  с обич към приятеля и...

# 36
# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Дааам, май точно тя е розата. Жестовете и позицията на тялото и краката са същите. Гласът е подобен. В клипа е нейният си, а в шоуто си го преправя леко.

# 38
  • София
  • Мнения: 11 364
Още като излезе постът на ,,човека от кухнята" се заех да проверявам Алекс С.

Той под този пост на Александър Угрински, Ваня Джаферояич още преди разкриването на Рицаря е написал, че не е Деян Донков, и че са объркани още двама трима, така че може да има и други обърквания в него
Извинявам се за повторението, но съм го изпуснала, какъв е този пост, мога ли да го прочета някъде?

# 39
  • Мнения: 1 103
Дааам, май точно тя е розата. Жестовете и позицията на тялото и краката са същите. Гласът е подобен. В клипа е нейният си, а в шоуто си го преправя леко.
Аз съм на същото мнение. Краката са 1:1.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=702025269926756& … d=400645010064785

Последна редакция: нд, 03 ное 2019, 23:37 от Organza

# 40
  • Мнения: 6 417
Жана доста е напълняла, а Розата изглежда по-слаба. Освен това Жана доста измъчено я изпя, докато Розата се справи с лекота.

# 41
  • Мнения: 546
Дааам, май точно тя е розата. Жестовете и позицията на тялото и краката са същите. Гласът е подобен. В клипа е нейният си, а в шоуто си го преправя леко.


На мен може би защото ми се иска да е така ми се вижда,  че Жана се клатушка повече и е нестабилна на висок ток...
Ако не се търсеше по-зрял изпълнител имах предположение за Йоана Димитрова от Х фактор...Тя е имала бутик  за дрехи...пяла е в ОДК "Ние врабчетата" Монтана...

# 42
  • Мнения: 35 057
Вяра Атова е пуснала нещо като анкета за това кой се крие зад маските.
Скрит текст:





# 43
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 053
Розата е Жана 100%.

# 44
  • Мнения: 194
Скрит текст:
Още като излезе постът на ,,човека от кухнята" се заех да проверявам Алекс С.

Той под този пост на Александър Угрински, Ваня Джаферояич още преди разкриването на Рицаря е написал, че не е Деян Донков, и че са объркани още двама трима, така че може да има и други обърквания в него
Извинявам се за повторението, но съм го изпуснала, какъв е този пост, мога ли да го прочета някъде?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10220004511124608&am … ef=content_filter


Скрит текст:
А Ваня какво общо има с шоуто, та да го смятаме за достоверен източник?

Оф, и аз не знам, просто казвам. Не съм казал, че е достоверен източник.

Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 07:57 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт