Лидл 133 - Ноемврийска предпразнично изкусителна

  • 102 749
  • 1 998
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 25 750
Много чак не е...за тези шикалки си е висока цената...
Ами аз купувам на 5 и нещо мрежата, гледам са по 6 броя, биват да ти кажа. В К. са по скъпи, и пак шикалки.  Twisted Evil

# 1 246
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Добро утро!
Хайде на играчките Simple Smile
Сутиените без банел загледах - черния и вишневия.
Тази година ски дрехите в много скучни цветове.
Не си харесах нищо конкретно освен шоколадчета "Мерси" Simple Smile
Авокадото, ако е хубаво ще взема. Тази седмица на бройка е намалено при нас.

# 1 247
  • Мнения: 6 222
Хареса ми новата брошура.Дребен ще намаже,малко ще освежим и коледната украса плюс обичайния седмичен. Харесах си и новата книга на Манчев от другия месец,чакам я за идеи.

# 1 248
  • Мнения: 20 172
Само авокадото харесах, в къщи само това искат, не зная от сорта ли, от производителя ли, другите не им били вкусни.

Последна редакция: чт, 21 ное 2019, 08:45 от Lemy

# 1 249
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Съгласна съм, че това дребното авокадо има по-наситен вкус, когато е добре узряло.

# 1 250
  • Мнения: 4 747
Момичета доволни ли сте от ски екипите?
Останала съм с впечатлението,че са по евтини.

# 1 251
  • Мнения: 10 175
Съгласна съм, че това дребното авокадо има по-наситен вкус, когато е добре узряло.
Ако може да добавя- по-лесно се бели, дори и когато изглежда още твърдо. Не е нужно да го чакам да омеква, а е вкусно. И аз го харесвам повече, добре че прочетох тук за него.

# 1 252
  • Мнения: 27 557
Сиренето доскоро беше на 6,99 лв за килограм. Сега е 6,49. Вкъщи се харесва (а с доста скептицизъм го купих първия път).

# 1 253
  • Мнения: 25 750
Не съм сигурна, но и деткста кухня май е по скъпа. Поправете ме ако греша.

# 1 254
  • Мнения: 68 658
Всичко е по-скъпо. От авокодото което беше към 3 лв...до кухнята и детските играчки. Паркингът беше 30 лв преди..сега 40. Честито на печелившите...

# 1 255
  • Мнения: 20 172
А месото, месото, сърцето ме боли, ко ше ядем..... 😎
Врат без кост гледах в любимата месарница, 14 кинта. В Лидъл не зная колко е, там някъде сигурно.

# 1 256
  • София
  • Мнения: 18 704
И само на зеленчук не е по~евтино Леми.

# 1 257
  • Мнения: 18 526
Не знам колко е сега детската кухня, миналата година беше 119 лв., с включени истински тиганче, тенджерка, бъркалка, детска престилка плюс ръкавица за фурна. Изцяло дървена, абсорбаторът има осветление, котлоните, фурната и микровълновата са със звук, на мен ми отне два следобеда да я сглобя, но друг може да се справи и по-бързо.


Имам въпрос - детското долно бельо за ски, ако някой има впечатления - гледам, че е изцяло изкуствено - запарва ли, удобно ли е? Бях харесала един комплект от мерино в шушулка, но естествено нашият номер свърши първи, та накарах мм да купи днес от лидл, въпросът е дали да не го върне.

# 1 258
  • Мнения: 20 172
И само на зеленчук не е по~евтино Леми.
Не е, а си оставаш и гладен.

# 1 259
  • Мнения: 1 445
Само авокадото харесах, в къщи само това искат, не зная от сорта ли, от производителя ли, другите не им били вкусни.

Много хора ми препоръчаха авокадото в мрежа,за няколко дена били омеквали. Е,5 пъти купих,чаках го,до банани го слагах...и накрая все го хвърлям твърдо като камък. Как е възможно се чудя?

Общи условия

Активация на акаунт