Лидл 133 - Ноемврийска предпразнично изкусителна

  • 99 372
  • 1 998
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 1 700
Аз обичам треволяци, но сьомгата май я пекох повече от необходимото и стана доста суха за нашия вкус.

# 1 231
  • Мнения: 1 622
Аз чакам и ел. четките за зъби. Не съм ползвала досега и смятам за начало да пробвам с нещо по-евтино, за да видя дали ще се спогодим изобщо.

В ЕМАГ има доста евтини варианти на ел. четки за зъби. Пробвайте от тях. Даже ще Ви ги доставят, без да се налага да ги търсите.

# 1 232
  • Мнения: 35 069
За глазурата която е в пликче ли става въпрос? Тази която се поставя заедно с пликчето в топла вода? Имам розова и синя опаковка от миналата година и още се чудя какво да ги правя- иначе ги купувах за меденки точно. Sunglasses
Да, за тях. Аз ползвах синята. Страхотна е на вкус!

# 1 233
  • Мнения: 68 368



Някой пита за телешките кебапчета...взех с оранжев етикет. Хапнахме ги..дори Господин Претенция ги одобри /детета/, НО - на мен ми дъхат на странна подправка някаква, отделно не са сочни като свинЦкото кебапче...абе компромисен продукт, суховатичък като за моя вкус. 😆

# 1 234
  • Мнения: 1 953
Изглеждат вкусно.
Купувала съм си едни обикновени малки вафлички на Sondey(?) с приличен състав и не много сладки, не знам дали ги има още.
А любими ми бяха едни на Loacker, кръгли като бисквитки, не знам дали ги предлагат, но... подминавам ги тези работи вече Pensive.

Когато някое дете иска да е голямо, може да му казвате, че няма да може да яде сладки неща Grinning.

Последна редакция: ср, 20 ное 2019, 17:34 от rovaru

# 1 235
  • София
  • Мнения: 18 635
Тете,да няма кимион вътре,от него може?

# 1 236
  • Мнения: 68 368
Ти ме обиди Joy....кимион знам как мирише...нали го тургам на кюфтаците  😆 няква друга остра е.
Ама веч са изядени...не мога да дам повече подробности 👀

# 1 237
  • Мнения: 12 648
Дами, а взимали ли сте от замразената дива сьомга с билкова коричка? Става ли за ядене?

Миналата година взех. Няма да повторя.

# 1 238
# 1 239
  • Мнения: 25 675
Кухняяяя, ура!

# 1 240
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Аз мисля да опитам най-накрая сиренето Железница Simple Smile

# 1 241
  • Мнения: 25 675
И авокадото в мрежа ще е много намалено.

# 1 242
  • Мнения: 68 368
Много чак не е...за тези шикалки си е висока цената...

# 1 243
  • Мнения: 47 898
Че то сиренето не си ли е на тая цена...

# 1 244
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Че то сиренето не си ли е на тая цена...
хич не съм го гледала до сега...

Общи условия

Активация на акаунт