Лидл 133 - Ноемврийска предпразнично изкусителна

  • 102 746
  • 1 998
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 10 210
😄 Направо ме смайвате като кажете, че нещо не било добра храна и не я близвате, но я взимате за децата.

Телешката кайма дали е хубава, ако вече сте я пробвали?

# 1 216
  • Мнения: 27 552
Соул, аз имам здравословни причини които не ми позволяват да ям въпросните храни. За детето подбирам все пак някои неща, защото няма как напълно да я лиша от сладко (примерно)...Не е като аз да се храня здравословно, а на нея да дам каквото ми падне. Grinning

# 1 217
  • Мнения: X
Здравейте, търся дървената кутия с 10 игри (по спомен бяха шах, дама, не се сърди човече  др.), бяха ги пускали преди около 3 седмици, някой виждал ли е някъде налични?
Миналата седмица в петък имаше в Лидл - Младост 3, на Ат. Москов 18. Доста бройки бяха. Сега съжалявам, че не взех, прекрасна е за коледен подарък.

# 1 218
  • Мнения: 25 749
При нас айзберга беше намален, е как да не си вземе човек. Купих си от сушените домати, дано стават за ядене. Онова грозно червено птиче го имаше, дето го издирване. Изненадващо коледните неща са на привършване, народа здраво граби.
Купих и грис десерта, за детето.  Mr. Green

# 1 219
  • Мнения: 10 210
Соул, аз имам здравословни причини които не ми позволяват да ям въпросните храни. За детето подбирам все пак някои неща, защото няма как напълно да я лиша от сладко (примерно)...Не е като аз да се храня здравословно, а на нея да дам каквото ми падне. Grinning
О, Долче, хич не е лично, нито към теб, нито към друг. Нещо взе да ми се набива много на очи като принцип. Гледах една суровоядка влогърка, която каза, че картофи за нея и мъжа й - не, ужасна въглехидратна храна, но готви за децата. Затова ми стана любопитно сега да прочета същото. 🙂 Иначе ограниченията по здравословни причини са ясна работа.

# 1 220
  • София
  • Мнения: 1 907
Здравейте, търся дървената кутия с 10 игри (по спомен бяха шах, дама, не се сърди човече  др.), бяха ги пускали преди около 3 седмици, някой виждал ли е някъде налични?
Миналата седмица в петък имаше в Лидл - Младост 3, на Ат. Москов 18. Доста бройки бяха. Сега съжалявам, че не взех, прекрасна е за коледен подарък.
Да, малката това писа за Коледа, аз съм в Люлин, но ще гледам тези дни да стигна, благодаря за инфото!

# 1 221
  • Мнения: 27 552
А малката телефон иска от Дядо К. Grinning
Соул, има и такива случаи. Но май повече са тези които си "правят" децата суровоядци, вегани и т. н. (а тайно от децата си похапват и сладичко, и др. храни иначе забранени за децата). Нищо лично против хората спазващи подобни режими.

# 1 222
  • Мнения: 35 113
Мале, шоколадовата глазура е много вкусна!!! И стяга за нула време!!! Ако ще взема.. ако е останала някъде. Препоръчвам!!! Пакетчето стига за покриването на една малка торта.

# 1 223
  • Мнения: 39 373
Ще стане и за меденки, нали?

# 1 224
  • Мнения: 35 113
Охоу! Следващото ми пакетче ще е за меденки

# 1 225
  • Бургас
  • Мнения: 821
Дами, а взимали ли сте от замразената дива сьомга с билкова коричка? Става ли за ядене?

# 1 226
  • Мнения: 27 552
За глазурата която е в пликче ли става въпрос? Тази която се поставя заедно с пликчето в топла вода? Имам розова и синя опаковка от миналата година и още се чудя какво да ги правя- иначе ги купувах за меденки точно. Sunglasses

# 1 227
  • Мнения: 8 939


И при нас има безлактозно краве мляко на био щанда. Щом в нашия захлупен филиал има, значи навсякъде ще е налично-някой търсеше.


Аз търсех, но в нашия филиал няма. Намрих си в друг.

# 1 228
  • софия
  • Мнения: 25 471
Дами, а взимали ли сте от замразената дива сьомга с билкова коричка? Става ли за ядене?
Ужасна е. Има толкова много "билки", че вкусът на сьомгата никакъв го няма.

# 1 229
  • Мнения: 2 128
Предпочитам вкуса и аромата на рибата, допълнение може само леко солчица и лимонче🐟🍋Всеки си има вкус и предпочитание😆

Общи условия

Активация на акаунт