Лидл 133 - Ноемврийска предпразнично изкусителна

  • 102 642
  • 1 998
  •   1
Отговори
# 1 965
  • Мнения: 47 968
Няма авокадо, няма Милде, а кладница на редовна цена... разочарова ме
Взех диво прасе и го готвя. Една сметана и една лазаня. Хлебчета с маслини.

# 1 966
  • София
  • Мнения: 1 907
И аз взех от сметаната в кофа, ама много рядка за 20%масленост. Няма да повторя. Все по - често се разочаровам от Лидл.

# 1 967
  • Мнения: 2 495
Много ви Благодаря 🌼
Нахално ли ще е ако си поискаме парите, за да закупим тази от брошурата скара 3в 1 🤔?
Аз бих опитала. Прокарваха някаква европ.директива в тази насока скоро- да си искаш парите наравно с ремонта, но не съм следила докъде стигнаха.
Попитайте и пробвайте.

Този

Този премахва котлен камък...за това го взех . Това и прави.

Това няма общо с доместоса. Не е хипохлорид. Не го съдържа. Отстранява котлен камък от плочките в банята и батериите. Подобен на Sano Anti Kalk е. Писах в предния си пост.
Онзи ден го взех,изобщо не съм доволна.Почиства добре батериите в банята,но мивката в кухнята,която е черен полимер,все едно никога не е мита,а днес я пръсках с този W5...Медикса за баня по добре се справя

# 1 968
  • Мнения: 68 620
Препаратът е за баня. Не за кухня...с мазнотии не се справя. Нормално.

# 1 969
  • Мнения: 2 108
А аз сега отворих от сметаната 22% и така са я сгъстили, че повече няма да им я купувам. Нещо са я измаймунили. Беше намалена, ако има значение.

# 1 970
  • Мнения: 25 736
Аз ползвам цикламения спрей, става за тази цена.

# 1 971
  • Мнения: 1 698
Е, направо са им бясна на Лидл. Все по вече харесвани от мен продукти изчезват. Ето ново 5 - няма ги сладката (или конфитюри бяха) на марибел от боровинки, горски плодове, малини, а ми трябват за линцерите. Само кайсии, ягоди и череши.

Пфууу, да им се невиди, само боклуците взеха да продават!

Пробвали ли сте някога това от боровинки? Нещо средно ми е между сапун и индийски свещи на вкус.

Не, никога не съм пробвала! Що за въпрос?

Естествено, че съм пробвала, това е любимото ни сладко, вие на какво сте пробвала нямам идея.

Скрит текст:

Същото ядох и 4 месеца си поседя в хладилника, защото никой не го искаше, та се изненадах, че някой толкова тъжи за него. Simple Smile

За да не е само спам, похвалвам щолена с мак.

# 1 972
  • In transit
  • Мнения: 11 784
Много ви Благодаря 🌼
Нахално ли ще е ако си поискаме парите, за да закупим тази от брошурата скара 3в 1 🤔?
Аз бих опитала. Прокарваха някаква европ.директива в тази насока скоро- да си искаш парите наравно с ремонта, но не съм следила докъде стигнаха.
Попитайте и пробвайте.

Този

Този премахва котлен камък...за това го взех . Това и прави.

Това няма общо с доместоса. Не е хипохлорид. Не го съдържа. Отстранява котлен камък от плочките в банята и батериите. Подобен на Sano Anti Kalk е. Писах в предния си пост.
Онзи ден го взех,изобщо не съм доволна.Почиства добре батериите в банята,но мивката в кухнята,която е черен полимер,все едно никога не е мита,а днес я пръсках с този W5...Медикса за баня по добре се справя
Аз пък съм доволна от този препарат. И котлен камък си чисти и керамиката в банята, и смесителите. Идеален си е. А пробвах доста други преди него.

# 1 973
  • Мнения: 10 373
И от мен едно НЕ за лидълските препарати. Нищо не чистят...

# 1 974
  • София
  • Мнения: 5 547
Някой случайно да е опитвал лилавите сладки картофи, цената им е повече от убийствена,може пък да имат златни частици, знам ли? 500гр към 5,70лв.

# 1 975
  • In transit
  • Мнения: 11 784
Някой случайно да е опитвал лилавите сладки картофи, цената им е повече от убийствена,може пък да имат златни частици, знам ли? 500гр към 5,70лв.
Това е новата храна на Боговете. Не знаеше ли? Grinning Били много богати на антиоксиданти.

# 1 976
  • Мнения: 68 620
Лилави не знам да са. Сладките картофи винаги са били скъпи..съдържат по-малко въглехидрати от другите. На мен ми сладнят и не ги ползвам по тази причина. Биват за опитване...колкото да се запознаете с вкуса им.

За препаратите - четете за какво са. Странно ми е да се опитвате да изчистите с този всичко! Нима не гледате етикетите ?!?

# 1 977
  • София
  • Мнения: 5 547
Лилави не знам да са. Сладките картофи винаги са били скъпи..съдържат по-малко въглехидрати от другите. На мен ми сладнят и не ги ползвам по тази причина. Биват за опитване...колкото да се запознаете с вкуса им.


Аз тези оранжевите ги знам, сега има нови -лилави, за тях питам, ако някой е пробвал?

# 1 978
  • Мнения: 68 620
О, извинявам се тогава. Какви пък са тези...😨😩
По-добре цвекло - хем по-наситен цвЕт Stuck Out Tongue Winking Eye
Хем и ценово е по'привлекателно. Вкус - то все е гарнитура, важно е основното Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 1 979
  • Мнения: 4 375
Сдобих се с термоклин, не е къс, даже дълъг ми идва.

Общи условия

Активация на акаунт