Подготовка за малкия човек - тема 9

  • 36 344
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 737
Абсолютно подкрепям горните мнения за Макларън.Бях си я харесала за лятна количка,но имам две приятелки,които си купиха този модел за деца 6+ месеца.Еми отказах се да си я купувам.Страшно неудобна,дори за по-големи бебета,а камо ли за новородени.Децата се изсухлят,седалката не е с лице към майката.Не знам как може някой изобщо да си помисли да сложи новородено в подобна количка и да го връзва с колани.

# 736
  • Мнения: 15 356
Ще я гледам през прозорчето отгоре,няма как да си оставя детето без да знам как е.
Като се види на живо модела който съм харесала,баш си е легнало,й и аз съм избрала най-високата .
Благодаря за темата и темата.

# 737
  • Мнения: 35 119
Значи, аз предлагам да спрем да го обсъждаме, тъй като е безсмислено.  Казахме какво мислим ние. Аз тази марка колички не ги харесвам, приличат ми на скеле на строителен обект, дрънчат им гумите, с две отделни дръжки са. А новородено да сложа там- абсурд.

# 738
  • Мнения: 15 356
Точно нека спрем.

# 739
  • Мнения: 3 791
Да си кажа за мицеларна и термална вода. Термалната наистина успокоява кожата, виждала съм ефекта върху себе си. Мицеларната ми я препоръча педиатърката, няма да я купя втори път, но бебето беше от 1 ден вкъщи, паниката беше голяма и мъжа ми я купи. Не че е лоша - напротив, съвсем ок е, аз ползвам мицеларна и за себе си от години и ми харесва, но е излишно да се дадат 20 лв като може да се ползва преварена или лайка например.
За количките си има друга тема, но напоследък масово е модерно да се спести от кош за новородено и да се метне бебето директно в този 6+ (летен), което и за мен е абсурдно. Черна количка никога не бих купила за детето си, бебетата и децата като цяло ги свързвам с нещо шарено и цветно.

Един въпрос:откъде купувате хубави памучни ромпери, които да стават за пижама? Подариха ми едни от ХМ, ама не ми допадат изобщо. Разгледах и другите им модели-пълна скръб са...

# 740
  • София
  • Мнения: 3 847
Аз взех от Джъмбо, също и от сайта hellokids. bg. Много са коректни и бързи с доставката.

# 741
  • Мнения: 35 119
Аз купувах основно от George. Има доставчици в града и вземах от тях. И от Джъмбо съм вземала, също. Но George са ми фаворит

# 742
  • Мнения: 709
George, TU, Next и Primark. Най-хубави са те. Имам и няколко попадения от Pepco.

# 743
  • Мнения: 6 617
Джъмбо и Пепко са най-евтини, но според мен стават (памучни са), предвид, че на моя му умаляват за три месеца и все купувам нови дрехи.

# 744
  • Мнения: 15 356
Не знам дали е модерно  ,но много близнашки колички са именно така,без твърди кошове -Косато,Маунтин бъги,Чиполино и т.н...и си се возят децата.Има т.нар "летни" колички 0+,няма да си метна бебето в 6+количка,говоря за модела XLR,не знам до колко сте запознати с него,0+е.
Не може всички да имаме еднакво мнение
Не е тема за коментар на колички все пак.

# 745
  • Мнения: 3 791
Lilly, откъде взимаш неща от Primark? С доставчик ли?

Кой доставчик сте ползвали от Англия? Спомням си, че преди време бях поръчала с Гъбко/Габко, но нещо не останах очарована и ми се стори много сложно.

От Пепко последната пижама й се подадоха конци след първото пране, отделно май не отговарят на номерата. Бях взимала и едно боди, от което се беше разплела една дантела и й се беше увила около врата, хич не съм доволна.
Ще видя и Джъмбо, мерси 😘

# 746
  • Мнения: 3 949
От Окайди и Уайкики съм взимала, харесват ми. Виждала съм и в Зара, но не съм купувала.

# 747
  • Мнения: 709
Лана, в OLX и Marketplace във ФБ има много оферти на тези марки. На Primark основно в  Marketplace намирам.
На Pepco нещата са на късмет, но са умалелени повечето, да. Иначе имаме такива, които не са мръднали, имаме и такива, които след едно пране вече не стават, но повечето са си съвсем ок за парите.

# 748
  • Мнения: 5 563
Аз взимам предимно HM, Zara, Next, Pepco и Lupilu. Всички са страхотни. Предимно спи с Некст обаче.

# 749
  • Мнения: 560
Бодита: на първо място класирам Carter's. Вярно, по-скъпи са, но племенничката ми имаше 2 и ги спукаха от носене, пране и сушене и ги дадоха на нас. Няколко месеца ги носи и моето бебе - пране, сушилня, гладене, нямат мърдане, нито се свиха, нито се разтеглиха. Любими са ми и Next, след това George (обаче 2 се свиха в сушилнята), Waikiki, H&M - не чак толкова, Lupilu и тези на Кауфланд г/д стават, но им е малко по-лигава материята. Primark са хубавки също, взех 4, но ми се струва, че ѝ е по-голо вратлето с тях.
За количката: извадих т. нар. летен кош, защото вече не се събираше в бебешкия. Още не можеше да сяда, беше в полулегнало положение или легнало, но беше доста неудобно, а уж става и за 0+. Доволна съм, че имахме бебешки кош, беше супер удобен.
Bobchita, явно много си я харесала тази количка. Получи доста коментари, но в крайна сметка ти си решаваш. Освен това си е и въпрос на свикване и навици. Може пък на теб да ти е супер удобен и удачен този вариант. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт