Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - Тема 64

  • 45 090
  • 760
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 10 597
Как какво? Въобще не се връзва с цвета на секцията. С дървесното и оранжевеещото на ламината е ок, ама с какаовото... Тц!

# 136
  • Мнения: 6 284
Някой въздишаше наскоро по такава масичка...

# 137
  • Мнения: 39 306
А, аз още ще си въздишам.....

# 138
  • Мнения: 4 667
А аз скоро гледах в една от брошурите стъклена разтегателна и веднага се сетих за темата Simple Smile))), ама в кой магазин беше.... Иначе беше в таз седмична брошура.

# 139
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Точно такъв цвят искам аз 😁 Но по друг каталог избирах уж на Левис, но ще е Дулукс... Нямаше тези имена на боите само номера.
Аз съм доволна от Dulux, признавам Левис и Бенджамин Мур малко са ми над бюджета, бих ги използвала за акцентна стена.

Много ми е важно да видя голямо пространство боядисано с даден цвят, в противен случай много често се разминавам с това, което е в главата ми представяйки си цвета от малкото картонче Simple Smile

Та затова събирам номера на цветове, които са ми харесали като изпълнение и например може да се наложи каталога на Левис с каталога на Дулукс(Дюлакс) не съм сигурна в произношението, и да се търси аналог на даден цвят.

Има и визуализатор на Левис (и не само) снимка на конкретно помещение да се оцвети с избран цвят от каталога.

# 140
  • Мнения: 148
Я кажете кой ще е модерният интериорен цвят за 2020? Wink

# 141
  • Мнения: 4 667
Я кажете кой ще е модерният интериорен цвят за 2020? Wink
точно това зеленикаво-синьо-гълъбово Wink

# 142
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Я кажете кой ще е модерният интериорен цвят за 2020? Wink
виж първа страница на темата там е на Panetone цвета

Оргахим са в процес на избиране още.

Valspar са избрали 12:

Аз харесах дискретен мъх, но като се има предвид недолюбването на розото много ми хареса описанието, което са дали:

8. Бомбайско розово (Bombay Pink) Описвано и като зряло пембено, то действа като пролетен залез. Известно е и като „Средиземноморски заник“. Внася нотка на радост и доволство особено ако се комбинира със златни акценти в интериора.

Последна редакция: пт, 15 ное 2019, 11:08 от Doris

# 143
  • Мнения: 148
Е явно няма са съм по модата ...
Аз избрах за акцент ... жълт ... не ярък, а напротив “убит” цвят ... но не горчица Wink По наситено пастелно май?!? Не знам как да го обясня ...
Даже се учудвам че го избрах ... но ме грабна Wink дано за 2021 да съм актуална Kissing Heart

# 144
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Избрах си тази секция за дневната, но се колебая в цветовете.
Моля, някой да промени бялото с тъмно сиво, че хич не бива нито в това, нито мога да си го представя.

# 145
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Е явно няма са съм по модата ...
Аз избрах за акцент ... жълт ... не ярък, а напротив “убит” цвят ... но не горчица Wink По наситено пастелно май?!? Не знам как да го обясня ...
Даже се учудвам че го избрах ... но ме грабна Wink дано за 2021 да съм актуална Kissing Heart
Аз боядисвам често, обикновено една стена, на която сменям цвета, но чак пък всяка година по модата - не Simple Smile

За цялата стая ли? Да покажеш Simple Smile

Тракийско злато беше цвят 2017
Скрит текст:

stenly?

Последна редакция: пт, 15 ное 2019, 11:40 от Doris

# 146
  • Мнения: 39
Здравейте, с каква програма се сменят цветовете?

# 147
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Doris, голямо БЛАГОДАРЯ!
Точно за този модул исках.
При мен ще е огледално, т.е ТВ е отдясно. Отляво имам още малко място 70-80 см. Чудя се какво шкафче/модулче би било подходящо?
Или да не натоварвам повече?

# 148
  • Мнения: 148
Doris ще покажа снимки, след като сме готови Wink не съм правила цели стени (чак такава смелост нямам) имам предвид перденца и възглавнички Wink и това на фона на кафяво и бяло Wink мисля да вкарам и някакво зелено ...
и аз не следвам модата всяка година ... просто сега правим къща Wink

# 149
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Здравейте, с каква програма се сменят цветовете?

На paint-а - боядисвам с канчето Joy

Има и виртуално боядисване на Оргахим
https://www.orgachim.bg/virtualno-boyadisvane/#
Грубо, но се придобива представа общо взето.

Последна редакция: пт, 15 ное 2019, 13:09 от Doris

Общи условия

Активация на акаунт