Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - Тема 64

  • 45 235
  • 760
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: X
Така е. И аз не го знаех и го научих като се запознахме с моя мъж, който беше изумен тогава как ползвам аспиратора Joy И действително, ако не отворя прозорец започва да дърпа от канализацията и мирише лошо. ММ ме пита наистина ли не съм се срещала преди защо, ами не Joy

# 571
  • Мнения: 4 717
Леле, момичета, за пореден път се убеждавам, че това е от най-полезните теми, пак научих нещо. Редовно се вакуумираме в кухнята Simple Smile)))), със усилие отварям вратата, но не, стоя на затворени прозорци, защото ми е студено иначе. Grinning Ще си взема забележка.

# 572
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Видях едно решение, което както е супер технологично издържано, не съм сигурна как се поддържа. На гърба на кухнята беше поставена решетка, която е свързана с въздуховодна инсталация, от там влиза свеж въздут, а аспиратора тегли и така се получава кръг без да е необходимо да се отваря прозорец. Но тази решетка зад котлоните точно ме притеснява как се почиства. Ще потърся къде беше публикувано.

# 573
  • Мнения: 1 001
Освен всичко казано самият мотор се мъчи, ако няма приток на въздух.
Тест може да си направите като върху изключени котлони сложите салфетка, парче вестник и пуснете аспиратора на отворен и на затворен прозорец. Ще видите дали има разлика как се "залепя" хартията горе.

# 574
  • Cobrs
  • Мнения: 791
Момичета, бихте ли ми дали съвет какъв цвят мебели и пердета ще отиват на спалнята ми, която е със сиви стени и с бели декоративни тухлички на една от стените, както и с паркет от бамбук. Ще опитам да прикача снимка, дано се получи.

# 575
  • Мнения: 3 054
Цветовете са доста благоприятни за комбиниране. Ти какви цветове харесваш?

# 576
  • Мнения: 8 108
Цветове- всичко което ви харесва, може да се комбинира с тези Grinning
Скрит текст:
аз харесвам тази комбинация, например

и тази
и

Но как и къде закачени предвиждаш да са пердетата? Климатика очевудно ще е в ъгъла до (леко над) прозореца. Има ли място за корниз, завършващ до климатика? Завеса със сигурност не можеш да сложиш. Дълго тънко перде, което да покрива 1/2 радиатор ще изглежда въранно... Само за един вариант с много тъничко перде (евентуално с фина декорация), прибрано долу се сещам...
Скрит текст:
вързано ей така и пред прозореца, и пред вратата

Последна редакция: вт, 14 яну 2020, 09:33 от peneva_a

# 577
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Много е хубав паркета, чуден!
Много приятна основа за обзавеждане, понякога дървесните фладери се "бият", затова най-добре си носи парче от паркета за да сравняваш в магазин.

# 578
  • Cobrs
  • Мнения: 791
Място за корниз има, на милиметър от климатика свършва. Мислех си да сменя единичния корниз с двоен и да служа тънко перде и завеса. Имам една хубава снимка на лодка, в много бледо синап и убито пясъчно жълто и се колебаех дали да я сложа. Харесвам синкавите и зеленикави нюанси, но пък белите мебели са най- евтиния вариант, затова се колебая.

# 579
  • Мнения: 6 333
Тъкмо си вадех снимки в зелено / сиво-зелено за предложения Simple Smile
Но би паснало и да има детайли в нежно жълто..


Последна редакция: вт, 14 яну 2020, 09:41 от second

# 580
  • Мнения: 8 108
Място за корниз има, на милиметър от климатика свършва. Мислех си да сменя единичния корниз с двоен и да служа тънко перде и завеса. Имам една хубава снимка на лодка, в много бледо синап и убито пясъчно жълто и се колебаех дали да я сложа. Харесвам синкавите и зеленикави нюанси, но пък белите мебели са най- евтиния вариант, затова се колебая.
Корниза стига до климатика, но пердето как ще виси надолу и спрямо радиатора и климатика. Аз обичам завеси, но при теб няма да се прибира встрани от прозореца, а виждам и вече сложени щори Rolling Eyes

Виж горе сложих няколко предложения.

# 581
  • Мнения: X
Много хубава стая. Няма значение, че мебелите са евтини, точно с аксесоарите може да стане хубаво и на евтини мебели. А те какви са, светли, тъмни, бели? За цветове според мен всичко може, което ви харесва, вече ако мебелите са много тъмни, ще е хубаво да се избягват тъмните цветове. За пердето, мисля че момичетата имат предвид, че ще ти мине през половината радиатор, което не е много естетично, но не виждам какво да се направи, освен само щори, по-хубави и цветни евентуално.

# 582
  • Мнения: 11 704
На прозорецът в кухнята и касата до него съм поставила един ето такъв бебешки предпазител (единия край е залепен върху отваряемата част, а другия на касата), който позволява прозорецът да бъде съвсем леко открехнат докато аспираторът работи. Така хем му осигурявам свеж въздух, хем прозорецът си стои така, че в скухнята да не става судено. А като искам да отворя целия прозорец, просто откопчавам лентата от едната страна.

# 583
  • тук и там
  • Мнения: 11 610
Пробвах със салфетка- нито на отворен,нито на затворен прозорец я качва горе.Направо съм в шах .ММ вика -тръбата от аспиратора е на стената до прозореца,какъв "свеж" въдух съм щяла да вкарвам,по-скоро пак съм щяла да вкарам това ,което изкарва аспиратора..Ако съм мислила да отварям прозореца докато готвя,направо да съм спирала абсорбатора.Rolling Eyes
Аспиратора
Скрит текст:
     
И ей-това нещо имаме на тавана  в кухнята(и баните и тоалетните).Ама дали е достатъчно..
Скрит текст:
   

С други думи-не знам как да разбера работи ли ефективно или не?

# 584
  • Мнения: 11 704
Това с вестниците и салфетките изобщо не отразява истината и не  е вярно. Аз също имам много мощен аспиратор и един познат искаше да го тества с вестник (позволих му), но не му се получи. не ми се обяснява защо, че ще взема някоя формула да напиша-хахаха
Осигурявам му свеж въздух с бебешката лепенка от най-близкия прозорец и си смуче перфектно. И кюфтета да пържа на 3 метра от него не се усеща.

Общи условия

Активация на акаунт