Имате ли целулит?

  • 10 047
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 485
Цитат на: viki127
Аз за сега нямам целулит обаче не съм вярвала, че и на мъжете може да се получи.Мъжо откакто спря цигарите качи много бързо 10 килограма и му се появи целулит на корема.

И моя така!!!
И аз имам, ама кво от тва!!!
Едно време е било модерно да имаш а сега какво,някои си пълни джоба от разни процедури и антицелулитни кремове,които уж помагали.Какво ще кажете за Рубенсовата красота??? newsm47  newsm47  newsm47

# 62
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Vase
Какво ще кажете за Рубенсовата красота???

Не! Simple Smile Предпочитам тип Зара Wink

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: milenka
къде да идат качените килограми през бременноста?

моите отидоха в тоалетната

# 64
  • Мнения: 3 634
Може ли някой да обясни на невежата какво е това Рубенсова красота?

# 65
Нямам ама пък стрии Embarassed  Sad

# 66
  • Мнения: 3 042
Цитат на: Мама от Финландия
Може ли някой да обясни на невежата какво е това Рубенсова красота?


напращели моми, ама направо преливащи Flutter

# 67
  • Мнения: 3 634
Мерси, Павлина!

Аз лично харесвам такива моми като себе си... от преди 4 години де. Да има нещо което един мъж да може да хване... не съвсем клечка, но не и слон.

# 68
  • Мнения: 4 176
Цитат на: BeaZtiE
аз немам  #Splat
ама имам ташаци Wink

A pishka imash li? Zashtoto tpwa e vazno( za koito ia upotrebiava de).

# 69
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Мързи ме да пускам нова тема с анкетка... Тука карам направо. Покрай тия теми имате ли туй, имате ли онуй.. Имате ли сополи и прочие телесни секрети? Ааа?

# 70
  • Мнения: 1 975
имам съвсем маааааалко целулит....  не се забелязва, но аз си знам че е там......... появи ми се след бременността (щото доста бях напълняла  тогава..... и сега като си възстанових фигурата........... май нещо не се връзва... Rolling Eyes ) ..... Ама се опитвам да го махам .... .... Особено йакузито, плуването в басейна и  сауната са мноооого ефективни...
Иначе познават жени които нямат...... Например сестра ми няма и грам целулит  Rolling Eyes  или пък сестрата на моят мъж няма и тя.. ама мнооого спортува жентата - на 40 години е, а изглежда на 20 годишна....  Confused

# 71
  • Мнения: 4 176
Цитат на: boo
Мързи ме да пускам нова тема с анкетка... Тука карам направо. Покрай тия теми имате ли туй, имате ли онуй.. Имате ли сополи и прочие телесни секрети? Ааа?

Имам ако в гащите.

# 72
  • Мнения: 4 390
Не.
Никога не съм имала целулит.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Цитат на: Mamica
Цитат на: boo
Мързи ме да пускам нова тема с анкетка... Тука карам направо. Покрай тия теми имате ли туй, имате ли онуй.. Имате ли сополи и прочие телесни секрети? Ааа?

Имам ако в гащите.
#Crazy  Mr. Green  Shocked  Sunglasses  #Shocked

# 74
  • Мнения: 671
Всички имат целулит по рождение  Grinning  Grinning  Grinning
после на повечето им изчезва и по-после пак им се паявявя Laughing  Laughing
Уф много годно и аз имам e боря го де Simple Smile  ама да видим   ма то това не е от дебелеене всичко е от обмяна на веществата от качеството на храната и други подобни а я вижте какво ядем сега а? а? аааааааааааа Shocked  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт