35кг съм - искам да кача килограми

  • 2 840
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 541
Alexandria, не се изразявай толкова категорично.
За анорексия да си чувала?
Имам роднина с подобно ниско тегло.
И съм виждала неведнъж наживо такива хора. Трагично е.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 878
Девойката не е споделила да е анорексичка, напротив, твърди че "доста яде".
Появи се и подгласничка, и тя много яшна с "огромен апетит" благодарение на който се е докарала до 39 кг...
Вярвайте им ако щете, че чак сте седнали да им давате съвети.

# 17
  • Мнения: 31 541
И какво като яде.
Познавам и такива жени. Кльощави до безобразие, тотални скелети, а яде за двама.
Едната шефка ми беше. Завиждах и често и казвах, че ме дразни  Laughing Виждах я как яде. Две порции мусака, голяма салата, три филии хляб и беше обяда. Десерт торта. Взе си три вафли и солети за следобеда. Мръсница  #2gunfire
Да не обяснявам вида и лятото по бански. Два дюнера омете, ама клечка. Изпита в лицето, кокали навсякъде.
Абе откриха и после някакви проблеми с щитовидната. Които уж оправи, но качи много малко.
Гаджето я заряза заради слабостта и.
И съм виждала жени с ужасно кльощави крака и големи кореми. Не са бременни, има им нещо.
Така че недей да казваш, че няма жени с 35 кила. Има.
Колежка имах 38-9 била преди да забременее. Сега се е оправила вече - 60 е.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 878
Разбира се, че не ѝ вярвам. Никога няма да пусне снимка, защото лъже.

# 19
  • Мнения: 31 541
Тя не е длъжна да пуска снимка.
А ти трябва да докажеш, че лъже, аз не видях това, видях само мнение.

# 20
  • Мнения: 18 542
Никой нищо не трябва да доказва. Това все пак е форум и всеки е свободен да пише каквото си иска, стига да спазва правилата.

Дали лъже или не авторката на темата, няма никакво значение. Ако не бъде изтрита (темата) може пък да бъде полезна на някого. Има всякакви хора с всякакви проблеми. Ако не тя, някой друг може да намери отговор на въпросите.

# 21
  • Мнения: 1
завиждам ти на килограмите, но най-добре е да отидеш на лекар(вегетарианка ли си?)

# 22
  • Мнения: 9
завиждам ти на килограмите, но най-добре е да отидеш на лекар(вегетарианка ли си?)
не не съм
Разбира се, че не ѝ вярвам. Никога няма да пусне снимка, защото лъже.
за какво ми е да лъжа и то точно за такава тема???? можеш ли да ми отговориш на въпроса? 
много си интересна ти обаче, явно ти много лъжеш и мислиш , че всеки лъже като тебе, но не е така .

Последна редакция: пт, 15 ное 2019, 06:46 от AnMary

# 23
  • София
  • Мнения: 4 878
Защото не е възможно да си толкова слаба. При такова тегло няма да можеш да ставаш от легло, че даже и да си жива. Многократно те питаха колко си висока - не казваш. Ако си 140-150 см може да си 35 кг, но се съмнявам да си толкова ниска.
Проверих в нета дали има случаи на 35-килограмови и попаднах на това:
https://www.dailymail.co.uk/femail/article-4808228/Korey-Baruta- … tle-anorexia.html

# 24
  • Мнения: X
Лъжа или не, ако човек с нормален ръст тежи 35 кг, яде нормално и не гладува, това е пищящ сигнал за сериозен здравословен проблем. Обикновено развитието на диабет 1 води да драстично намалено тегло, колкото и да ядат, не качват, а продължават да слабеят. Със сигурност има и други заболявания, водещи до ниско тегло. Състоянието никак не е за подценяване и едва ли ще се оправи с чайчета, прахчета и хапчета

# 25
  • София
  • Мнения: 4 878
Не възможно човек ядящ нормално и дори "много", както твърди госпожицата, да тежи 35 кг. Независимо дали е с диабет 1 или 5. 35 кг може да тежи само анорексичка, която нищо не яде, приемат я по спешност в болница и пишат за нея в медиите.

# 26
  • Мнения: X
Аз не споря, възможно е... Не съм виждала подобен човек. Просто давам вероятности защо е възможно да яде, а да не качва.

# 27
  • Мнения: 31 541
Аз пък съм виждала 38 кг жена и ядяща.

# 28
  • На остров
  • Мнения: 13 498
На мен също не ми звучи истинска темата, особено последните постове на авторката. Друго ми направи впечатление, не се коментира наличието или липса на МЦ. При тези кг и нормален или дори и нисък ръст за 23 г, вероятно мц липсва или нередовен.

# 29
  • Мнения: 63
Вижте, дори и авторката да преувеличава ниските си килограми (не преувеличаваме ли в известен смисъл и всички ние), това не означава, че тя няма действително желание да качи килограми. А и дори постът да е инсценировка, това пък не означава, че няма хора, на които нашите коментари и опит не биха били от полза. Съгласна съм, че при постоянстващи ниски килограми (независимо колко са точно) има друг сериозен проблем. В моя случай, когато преди години паднах от 46-48 на 40 кг. това беше в контекста на депресивност и тревожност,  съпроводени и с липса на менструация и с един куп хормонални обърквания. Тогава психиатърът ми каза следното - депресивният се храни, но сваля килограми, това било нещо характерно. Както и ми каза , че нямало нужда от хормони, тъй като хормоните се контролирали не от друго, а от мозъка. Мисля, че беше прав. В момента, в който преодолях емоционалната си болка, хормони, килограми, тяло - всички те се стабилизираха. Надявам се това да помогне, ако не конкретно на авторката, на някого другиго. Нека не превръщаме тази тема в изобличителство. Нека помислим за хората, които имат истинско питане и проблем.

Общи условия

Активация на акаунт