Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LIV

  • 67 630
  • 770
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 500
Наскоро гледах едно филмче, от което нищо не очаквах, а излезе много добро. Life Itself
https://www.imdb.com/title/tt5989218/?ref_=fn_al_tt_1

# 481
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 509
В крайна сметка, май прочетох повече лоши отзиви за Лошо момиче, отколкото добри такива. Да го тегля ли, докато го има в Замунда или да си го спестя?

# 482
  • Мнения: 25
В крайна сметка, май прочетох повече лоши отзиви за Лошо момиче, отколкото добри такива. Да го тегля ли, докато го има в Замунда или да си го спестя?

Гледай тогава тук, няма да си губиш времето да теглиш/ ако според теб е изгубено време да гледаш бг филм/.Ама е на 4 части.Трябва да ги търсиш,защото не са една след друга  Simple Smile
https://www.videoclip.bg/watch/1105659_losho-momiche-2019-bg-fil … kachestvo-chast-1

# 483
  • Мнения: 47
https://www.imdb.com/title/tt4901306/

Препоръчвам този филм, ако не сте го гледали!

# 484
  • Мнения: 164
В крайна сметка, май прочетох повече лоши отзиви за Лошо момиче, отколкото добри такива. Да го тегля ли, докато го има в Замунда или да си го спестя?
Само на мен ли ми хареса🙄тегли смело

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 140
Bad Boys for Life - една от любимите ми поредици. Третият филм не разочарова, е, малко позастарели са Смит и Лоурънс, ама хуморът беше на добро ниво.

The Gentlemen - на мен ми хареса, но аз имам афинитет към филмите на Гай Ричи. Не е от калибъра на Гепи, но все пак ми допадна историята. Чарли Хънам блестящ!

Just Mercy - докосваща история, за почитателите на филми относно съдебни процеси. Прекрасен, с чудесен подбор на каст.

# 486
  • Мнения: 31 340
И на мен ми хареса. Деян Донков играе страхотно.
Аз обичам българско кино и харесвам и новите филми. Не мога да разбера защо непрекъснато се плюе по всички, но и не ме интересува.

# 487
  • Мнения: 2 015
И на мен ми хареса. Деян Донков играе страхотно.
Аз обичам българско кино и харесвам и новите филми. Не мога да разбера защо непрекъснато се плюе по всички, но и не ме интересува.

На мен ми хареса идеята на филма. Играта е добре също, но ужасната дикция на моменти, както  и  акустиката при заснемането сваля от точките ми. Връщах назад кадри, за да чуя какво говорят. Това ме изнервя в новите продукции. Филмът е тромав на моменти, но пък изборът на Рамщайн ми допадна.
Саня Армутлиева направо играе своя характер и се справя добре като себе си. Златните момичета и те са в определен момент част от играта. Иначе чудесно заснети автентични сцени на всички места, където се вихреше действието.Филмът дори  да е направен по холивудски маниер като опит за надникване в средите на ъндърграунда, показва една почти точна съпътстваща ни реалност.
С ролята на Деян Донков са прекалили. Той, че може да придаде с играта си динамика дори на статичен морски фар може. Но тук направо са го вкарали в идиотска роля да се криви като Стивън Хоукинг. Синдромът на Аспергер включва асоциалност и проблеми в общуването като цяло, но чак такива изразени физически поведенчески реакции като героя на Донков в ролята на полицейски инспектор ....отишли са твърде далеч. Една от любимите ми актриси Дарил Хана е със синдром на Аспергер, който едва не проваля кариерата ѝ. Но някой да я е виждал да се криви така безумно?!

# 488
  • Мнения: 2 258
Caliphate гледам по Нетфликс и горещо препоръчвам!
Преди това изгледах пак в Нетфликс Фройд-уникална актьорска игра,готика,мистерия...

# 489
  • Мнения: 25
И на мен ми хареса. Деян Донков играе страхотно.
Аз обичам българско кино и харесвам и новите филми. Не мога да разбера защо непрекъснато се плюе по всички, но и не ме интересува.

На мен ми хареса идеята на филма. Играта е добре също, но ужасната дикция на моменти, както  и  акустиката при заснемането сваля от точките ми. Връщах назад кадри, за да чуя какво говорят. Това ме изнервя в новите продукции. Филмът е тромав на моменти, но пък изборът на Рамщайн ми допадна.
Саня Армутлиева направо играе своя характер и се справя добре като себе си. Златните момичета и те са в определен момент част от играта. Иначе чудесно заснети автентични сцени на всички места, където се вихреше действието.Филмът дори  да е направен по холивудски маниер като опит за надникване в средите на ъндърграунда, показва една почти точна съпътстваща ни реалност.
С ролята на Деян Донков са прекалили. Той, че може да придаде с играта си динамика дори на статичен морски фар може. Но тук направо са го вкарали в идиотска роля да се криви като Стивън Хоукинг. Синдромът на Аспергер включва асоциалност и проблеми в общуването като цяло, но чак такива изразени физически поведенчески реакции като героя на Донков в ролята на полицейски инспектор ....отишли са твърде далеч. Една от любимите ми актриси Дарил Хана е със синдром на Аспергер, който едва не проваля кариерата ѝ. Но някой да я е виждал да се криви така безумно?!

Обаче ми направи впечатление,че героя  на Донков,като стане лош му спират тиковете .А с Жожито се чувстваше като 6 класник на първа среща Simple Smile

# 490
  • Мнения: 2 015


Обаче ми направи впечатление,че героя  на Донков,като стане лош му спират тиковете .А с Жожито се чувстваше като 6 класник на първа среща Simple Smile

Ролята на Деян Донков според мен е излишно претоварена. Но съспенсът трябва да е пълен.
И името Жожо не ми харесва -кой в България ще си казва на детето на галено по този начин. Но явно посоката е как ще стои този филм на чужд екран. Според  мен там ще има голям успех.

# 491
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 509
Убедихте ме! Ще го гледам, харесвам Донков много!

# 492
  • Мнения: 2 015
Убедихте ме! Ще го гледам, харесвам Донков много!

Непременно човек трябва да гледа и българско кино. А тук има повече ЗА  отколкото НЕ за начин на убиване на свободно време.
Още като го изгледах качих линка за онлайн. Няма смисъл да се тегли.
И сподели впечатление, моля!

# 493
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 509
Аз обичам български филми! Даже онази вечер "поканих" ММ на кино да го гледаме, когато го даваха по Бнт. Но точно тогава ми се повреди устройството на Булсат и не успяхме. Дръпнах го, утре ще го гледаме и ще споделя мнение.

# 494
  • Мнения: 2 790
Ако обичате късите форми в киното, препоръчвам ви kinematograf.bg Там ще намерите стотици игрални, документални и анимационни късометражни филми от цял свят и България. Безплатно.

Последна редакция: ср, 01 апр 2020, 22:44 от BigCityNights

Общи условия

Активация на акаунт