СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 6

  • 30 724
  • 753
  •   1
Отговори
# 480
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Като казахте камера за подводно снимане, аз обмислям за нас новото go pro 8, много е добро.

Според вас релефът на Източна Европа какъв е? Вчера писах на учителката по география, защото е зачертала отговора на Ема  - "равнинен" и е отбелязала, че верният отговор е "Планински". Както и да гледам Източна Европа по картите, все е зелена, пълна с низини, че даже и депресия.
Най-много обичам такива въпроси.
Отварям сега от Гугъл едни свитъци на Просвета, 75% равнинен релеф, но пък официално се води "разнообразен". 🙄 Макар че това май е за цяла Европа.

Разнообразен е, ако включим и другите части на Европа, но специално източната част на континента за мен е равнинна, тук говорим все пак за това какво преобладава.

# 481
  • София
  • Мнения: 1 570
Както се казва, откакто измислиха айфона, проблемът с подаръците отпадна JoyJoy

# 482
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Значи само споменах на мъжа ми за тази камера и той взел та я поръчал. Хахах, като е видял разликата в цената, много бързо действа, иначе от 1 месец мрънкам, че ни трябва нещо за снимане под вода, а той си прави оглушки Wink

# 483
  • София
  • Мнения: 2 437
Идея нямам за коледен подарък, а и в края на месеца има РД та е съвсем сложно. Ще чакам и аз идеи за подарък, защото като се замисля от нищо няма нужда - и смарт часовник има, и хубав телефон, всякакви електронни джаджи, а друго не го интересува.

# 484
  • София
  • Мнения: 1 570
И аз чакам други идеи за момичета. Безжични слушалки за Андроид да препоръчате?

# 485
  • Мнения: 21 455
Списък на училищата на територията на област София-град, които ще осъществяват държавен план-прием за учебната 2020/ 2021 година
Ако някой случайно се чуди къде е списъкът с училищата, нека не се притеснява. Просто са забравили да прикачат файла в съобщението. Joy

# 486
  • Мнения: 569

Ако някой случайно се чуди къде е списъкът с училищата, нека не се притеснява. Просто са забравили да прикачат файла в съобщението. Joy
Е, не можем да се оплачем, последователни са. Нямат пропуск!

# 487
  • Мнения: 6 926
Важното е, че руо си знаят кои училища ще приемат ученици. ДОЗАИНТЕРЕСОВАНИТЕ ако са достатъчно ДОЗАИНТЕРЕСОВАНИ могат да питат КАСТРЕВАНАЧАЛНИК. Така ще се отсеят истински ДОЗАИНТЕРЕСОВАНИТЕ.

# 488
  • Мнения: 569
Sweat Smile точно си мислех, че няма да е лошо да сложат поне едно тиренце между Кастрева и Началник та да мине за фамилия по мъж, например Simple Smile

# 489
  • Мнения: 6 587
Но зависи и кок се чете КАСТРЕВАНАЧАЛНИК.
Аз откривам думата чалник. Не, че съществува, но донякъде го свързвам с чалнат.

# 490
  • Мнения: 3 823
По какво е доктор тази госпожа, да не е от БАНИ Laughing

# 491
  • Мнения: 569
По какво е доктор тази госпожа, да не е от БАНИ Laughing
По педагогика от Пловдивския университет Simple Smile Не се заяждайте! Можеше да е хирург - мозъчен Simple Smile

# 492
  • Мнения: 6 587
По какво е доктор тази госпожа, да не е от БАНИ Laughing
По педагогика от Пловдивския университет Simple Smile Не се заяждайте! Можеше да е хирург - мозъчен Simple Smile

Тихо, тихо!

# 493
  • София
  • Мнения: 3 561
Започна да става забавно:)

# 494
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Започна да става забавно:)
А до средата на лято 2020? Sweat Smile

Общи условия

Активация на акаунт