СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 6

  • 30 815
  • 753
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 7 289
Явно ни е време за обсъждане на часовниците...от миналогодишните теми си спомням, че купуваха най-обикновени , като тези по левчетата-квадратни, кръгли -за бюроМоят имаше ръчни няколко, но отдавна не са "живи" и си мислех за Коледа да го " подсетя , че на НВО-то никой няма да го чака..." . В момента вкъщи имаме само стенни и тези, които не са подходящи Wink
Скрит текст:

Щур с изместен циферблат и икейски

# 466
# 467
  • софия
  • Мнения: 25 489
Дидева, този е с подсказки 😊 Ще го конфискуват.
Вкъщи има 2 o bag и casio. Никой от тях не се чува да тиктака.

# 468
  • София
  • Мнения: 1 531
Значи подаръците за Коледа са ясни - всеки седмокласник ще получи часовник със стрелки. 😂

# 469
  • Мнения: 21 455


Подобрих малко модела. Joy

# 470
  • София
  • Мнения: 12 058

На мен не ми достигат математическите познания, за да го ползвам този. Заболя ме главата само като го погледнах. Joy
Второто предложение е по-добро. Някак си повече ме релаксира.

# 471
  • Мнения: 6 926
Значи подаръците за Коледа са ясни - всеки седмокласник ще получи часовник със стрелки. 😂
Лошо ми е от смях!
Утре отивам да слушам кой цъка и кой не Simple Smile. Но май трябва първо да пробвам Ния дали още познава такива часовници Simple Smile.

Скрит текст:
Ей, този АК, толкова да не ми излиза от ума! И аз се влюбих в кабинета по трудово Simple Smile. Но май ще трябва да си взема апартамент в Младост. Час път в посока всеки ден за 5 години.

# 472
  • Мнения: 7 289
Мария , с метрото ще се скъси пътя като време, а и в "името на желанията " на децата си заслужава.( големият седма година пътува до вашето училище по час в посока и не му тежи , а чак се забавлява..."имам време в ГТ  да си напиша или науча...")
Съвсем съм сериозна за подарък-тик так със стрелки.

# 473
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 335
Като казахте камера за подводно снимане, аз обмислям за нас новото go pro 8, много е добро.

Според вас релефът на Източна Европа какъв е? Вчера писах на учителката по география, защото е зачертала отговора на Ема  - "равнинен" и е отбелязала, че верният отговор е "Планински". Както и да гледам Източна Европа по картите, все е зелена, пълна с низини, че даже и депресия.

# 474
  • София
  • Мнения: 9 111
Аз изобщо не съм се замисляла за коледни подаръци, а то си наближи. Но тези деца са толкова презадоволени вече с всичко, че е много трудно да се измисли каквото и да е Rolling Eyes.

# 475
  • Мнения: 7 161
Купих на дъщеря ми Адвент календар от Douglas с козметики, вместо традиционния с шоколадчета. Чака с нетърпение да си ги отваря.
Страхотна идея.
Може ли да споделите кой от комплектите закупихте за тази възраст?

# 476
  • София
  • Мнения: 7 194
Като казахте камера за подводно снимане, аз обмислям за нас новото go pro 8, много е добро.

Според вас релефът на Източна Европа какъв е? Вчера писах на учителката по география, защото е зачертала отговора на Ема  - "равнинен" и е отбелязала, че верният отговор е "Планински". Както и да гледам Източна Европа по картите, все е зелена, пълна с низини, че даже и депресия.
Най-много обичам такива въпроси.
Отварям сега от Гугъл едни свитъци на Просвета, 75% равнинен релеф, но пък официално се води "разнообразен". 🙄 Макар че това май е за цяла Европа.

# 477
  • София
  • Мнения: 1 573
Купих на дъщеря ми Адвент календар от Douglas с козметики, вместо традиционния с шоколадчета. Чака с нетърпение да си ги отваря.
Страхотна идея.
Може ли да споделите кой от комплектите закупихте за тази възраст?

Make up. В него няма кремове, само гримчета, лакове, червила и т.н. Има ги описани на сайта, какво съдържат. Може и аз да си ги ползвам накрая  Wink

# 478
  • София
  • Мнения: 2 869
При нас темата с подаръците е също актуална, не само, че е Коледа, ами е и рожденик сина ми на 25.12. Та единия подарък ще бъде телефон със сигурност, защото неговия е на последни издихания, другия подарък може наистина да бъде часовник 😂, обмислям и колонка Sony или JBL, евентуално Bluetooth слушалки. Засега това съм намислила като стратегията винаги ми е една и съща - купуваме нещата, плащат ни ги близките и си ги подаряват. Много им е лесно и удобно. Не очаквам бабите да разбират от тези съвременни играчки.

# 479
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Нашия син имаше рожден ден миналата седмица и му подарихме смарт часовник. Бабите му дадоха пари, защото ще си купува нов телефон. За Коледа и той и ние нямаме никаква представа какъв да е подаръка.

Общи условия

Активация на акаунт