Кой от форума ви дразни - III част

  • 12 055
  • 356
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405

Кой е той?

Не само анонимните. А специално регистрираните, за да пуснат някоя муха?

Напоследък се нароиха Simple Smile

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Почвам с имената.  Mr. Green

На първо четене веднага се сетих за Малката Госпожица.... напоследък все в темите ми се навираше, все ме цитираше...както и да е.... мина ми.  hahaha

Бря.... пъна се, за друг не се сещам.... newsm78

Отивам още да напъвам.  Sick Sick Sick


 Joy

# 17
  • Мнения: 208
Дразни ме много една потребителка, която постоянно си сменя снимките, от страшни, по-страшни...Не мога да разбера, за хубава ли се мисли newsm78 или наро4но се опитва да ни плаши.

# 18
  • Мнения: 2 550
Дразни ме много една потребителка, която постоянно си сменя снимките, от страшни, по-страшни...Не мога да разбера, за хубава ли се мисли newsm78 или наро4но се опитва да ни плаши.

 Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 7 837
След многото срещи, е много трудно да се пише в такава тема.
Мюриел е лоша сеирджийка  Twisted Evil
А и като гледам, ще си е поредното чесане на езиците  Grinning

Напоследък, по един или друг повод, лекичко са ме дразнили на моменти: Момичетата, занимаващи се усърдно с търговия в съседния форум (повечко са и няма да изброявам, че мога да изпусна някоя  Mr. Green ), Вергилия, Буба, Червената -чица, Alexsander...Това, разбира се, нищо не означава, но пък аз да си кажа, не ме е свян  Grinning
Няма всенародна любов, поне за мен. Както и не държа, всички да ме обичат. Титлата "най-сърдечен любимец" е бошлаф  Grinning

Иначе, няма какво друго да ме дразни, след като тук никой не е фалшименто. Обаче, аз клюки продължавам да получавам, дори и да не искам  Laughing

Сега ще се изредят изказвания - Никой тук не ме дразни, нали контактуваме само виртуално. Да бе, говори ми  Whistling

# 20
  • Мнения: 4 806
интерсено, ами като не съм била в предходните теми и нямам иформация?

дразнят ме следните човеци, които посещават форума, като не съм ги наредила по степен на чувство, което пораждат, а просто така, както се сещам:

Лиска, защото е най-мъдра от нас. Открила е първоизточника на всичките ни неволи и не стига това, ами си играе с великолепната си идея в повечето си мнения. За всеки случай, за да няма недоразбрали, имам предвид "недоклащането", като фактор на социални прояви Simple Smile

Небесната, защото има неподражаем стил, за който й завиждам, но това май е една друга тема...

Никол, защото притежава недостижимо за мен самата форумско търпение ...

..... затруднена съм в назоваването на ника, щото търпи метаморфози и представлява трудност при запомнянето... известна още, като Рижа Проклетница, понеже не стига, че проследява IP, ами е и добре приета в аристократичното общество, оказващо й подобаващо внимание...

... много дълго ще стане, като се присетя, ще допълвам, обещавам...

# 21
  • София
  • Мнения: 5 828
един такъв хубав дразнител са ми Хаванските баби  Wink , ама аз само тайничко си ги чета и си се дразня  Laughing

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
О, Боже! Невинните бабишкери?
И мен самата ме дразнят някои от тях - прекалено са талантливи за тема, създадена заради чесането на клавиатурите.

# 23
  • Мнения: 1 629
Дразни ме много една потребителка, която постоянно си сменя снимките, от страшни, по-страшни...Не мога да разбера, за хубава ли се мисли newsm78 или наро4но се опитва да ни плаши.


И няма чувство за хумор, и мен ме дразни Crossing Arms
И тези, които умишлено ме (не)разбират накриво, също. Госпожите 'Дупе' и 'Гащи' от време на време са ме издразвали, но поотделно. барбалекс ме издразни наскоро. Много съм се раздразнила, явно Thinking Отиде ми сеирджийската слава ooooh! Както и да е, кръв да се лее Mr. Green

# 24
  • Мнения: 11 004
А Ludmil къде го забравихте  Grinning

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Дразни ме Мюриел, защото:
1. Живее във Варна
2. Уби Етиен (въпреки жалкия опит да го съживи впоследствие, сърцето ми изстина)
3. Намърда ми се и при Джон Бон Джоуви.

Дона ме дразни - толкова е умна, че не знам мъжът и как я търпи, мисля, че му създава комплекси.

П.П. Сериозно - дразни ме Шанел.

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
един такъв хубав дразнител са ми Хаванските баби  Wink , ама аз само тайничко си ги чета и си се дразня  Laughing

smile3533
Мен пък никой не ме дразни. Най-много да ме разсмее.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 765
Дразни ме много една потребителка, която постоянно си сменя снимките, от страшни, по-страшни...Не мога да разбера, за хубава ли се мисли newsm78 или наро4но се опитва да ни плаши.


И няма чувство за хумор, и мен ме дразни Crossing Arms
И тези, които умишлено ме (не)разбират накриво, също. Госпожите 'Дупе' и 'Гащи' от време на време са ме издразвали, но поотделно. барбалекс ме издразни наскоро. Много съм се раздразнила, явно Thinking Отиде ми сеирджийската слава ooooh! Както и да е, кръв да се лее Mr. Green
Ааа...ливанската тема... Laughing

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
О, да. Авторката ме дразни. Напоследък върви пред мен по темите и пише. След нея аз вече няма какво да кажа...

# 29
  • Мнения: 1 629
барбалекс, тя, да, ама вече наистина не помня защо ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт