SportsDirect-72

  • 33 128
  • 234
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 894
И моята си стои така, но от 24 ноември. Спорет спортса - загубена пратка. Щели да пратят нова или да възстановят парите, но да съм изчакала обратна връзка при тях от страна на куриерската фирма. От повече от седмица нищо не са ми писали, а уж 5 работни дни. Вчера им писах пак, да видим. Много се ядосвам, понеже беше коледен подарък и умишлено го поръчах повече от месец по-рано, но …

# 166
  • София
  • Мнения: 1 209
Този сайт пренасочва автоматично към https://bg.sportsdirect.com/, аз поръчвам оттам.

А каква е разликата ако се поръча до България от https://bg.sportsdirect.com или от sportsdirect.com, не са ли еднакви стоките?

Няма никаква разлика за поръчки до БГ . От sportsdirect.com може да се пусне поръчка до англ.адрес .

# 167
  • Мнения: 1
Здравейте,
Имате ли информация относно доставките на стоки от сайта?
Дали се плаща мито или ДДС при поръчки над 100EUR?
Предварително благодаря.
Поздрави.

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 2 046
Миналия месец поръчах от Спортсдирект до БГ, нищо допълнително освен цената на артикулите и доставката не съм платила. Сумата беше над 100 евро.

# 169
  • София
  • Мнения: 2 883
Някой помни ли, че на черен петък имаше ваучери. За 100 паунда 20 паунда ваучер. До кога важаха? Защо съм запомнила, че са за една година?! В мейла не намирам информация. Автоматично ли се прибавят при плащане ?

# 170
  • Мнения: 255
Някой помни ли, че на черен петък имаше ваучери. За 100 паунда 20 паунда ваучер. До кога важаха? Защо съм запомнила, че са за една година?! В мейла не намирам информация. Автоматично ли се прибавят при плащане ?
И моя спомен е, че е за 1 година, но аз тази година  съм ползвала
В имейла пише до коя дата важи
Не се добавя автоматично, трябва да си напишете номера

# 171
  • София
  • Мнения: 2 883
Благодаря! Имах мейл в който уж пише, че се добавя към следващата поръчка, а не смея да я пусна. Сега намерих мейла с кода. Пише до декември 2023.
Благодаря за съдействието!

Някой помни ли, че на черен петък имаше ваучери. За 100 паунда 20 паунда ваучер. До кога важаха? Защо съм запомнила, че са за една година?! В мейла не намирам информация. Автоматично ли се прибавят при плащане ?
И моя спомен е, че е за 1 година, но аз тази година  съм ползвала
В имейла пише до коя дата важи
Не се добавя автоматично, трябва да си напишете номера

# 172
  • Мнения: 343
Здравейте, доста е позамряла темата. Не съм поръчвала до сега от този сайт, искам да попитам до домашния ви адрес ли поръчвате или през някаква фирма като ggbg да кажем?

# 173
  • Мнения: 771
Troubly до домашния адрес поръчвам аз.

# 174
  • София
  • Мнения: 19 230
Аз за себе си съм поръчвала до превозвач. Но не зная вече доколко си заслужава.

# 175
  • Мнения: 6 441
Явно доста падна интереса към пазаруване от Спортса.

И все пак - някакви намаления покрай черните петъци очакват ли се или само обичайните януарски?

# 176
  • София
  • Мнения: 19 230
Появиха се търговци като About you и Answear и при наличието на БД съвсем не си струва от Спортса.

# 177
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Декември месец мисля да пусна една поръчка от Спортса, ако има БД де. Обикновено около Коледа има.

# 178
  • Мнения: 811
Появиха се търговци като About you и Answear и при наличието на БД съвсем не си струва от Спортса.
Той самият сайт е на доизживяване, не мисля че остана разумен човек, който да поръчва оттам. Ако не се лъжа преди няколко години бяха пред фалит и ги купи основния им конкурент, който няма голямо желание да го прави отново конкурентноспособен.
Наскоро влизах в сайта и доколкото видях 99% от марковите стоки са на по-висока цена, отколкото в който и да е било български сайт. Не коментирам техните китайски марки, въпреки че и там ги няма вече цените от по 2-3 паунда за тениска тип Slazenger или Lonsdale.

# 179
  • Мнения: 771
То намаления има от време на време ама все отказват по няколко неща от поръчката.

Общи условия

Активация на акаунт