Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 57

  • 70 322
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Взех си от лидълските четки.
Реших да не отлагам и добре, че не съм... имаше много народ, а от големите четки за лице имаше 2 останали кутии, макар че може да заредят още.
Сега се чудя, защо не взех и тези за очи... Thinking

# 721
  • Мнения: 15 356
Ползвал ли е някой матиращата база за грим на ГР?

# 722
  • Мнения: 768


Страхотна паста за зъби, но не я намирам в магазините.

# 723
  • Мнения: 15 333
Да, много е хубава, преди я купувах от Елитис, но от доста време вече не я намирам нито там, нито другаде.

# 724
  • Мнения: 15 356


Страхотна паста за зъби, но не я намирам в магазините.
В единия мол във Варна има магазин "Българска роза" ,в нещо такова може би да има.
И ДМ имат розови неща,не съм заглеждала ,органически не понасям тази миризма.

# 725
  • Deutschland
  • Мнения: 5 440
Взех си това, че миналата година не уцелих цвета

# 726
  • Мнения: 2 812
Фрау, имам същия пастел. Страхотно розово е. Много е трайно.

# 727
  • Мнения: 1 330
Идвам да споделя  впечатления от четките на Лидл, които са на промоция днес. Купих си четките за сенки - ами страхотни са. Доста изгодна и качествена покупка, предвид това, че само една четка за блендиране в дрогерийните магазини е към 6 лв...
Сърдечно благодаря за споделената информация, вече и аз се сдобих с такива🤗, нямам търпение да ги пробвам.

# 728
  • Мнения: 5 626
Имаше ги четките в единия ни Лидъл, и то доста бройки. Взех ги и трите вида, но май комплекта с тройката ще го върна. Хайлайтър нанасям със сетинг четката на РТ, а тази на Лидъл е по-скоро като за сенки. Ветрилото не съм убедена, че ще го ползвам. Четката за контур ми харесва, но имам подобна на Лумс.
Иначе искам да видя тези за базата, изглеждат ми малко малки сякаш, но като за из път ще вършат работа. Сетът за очи засега най-много ми допада,  но искам да ги пипна и ще кажа окончателно (нямах време сега).

# 729
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
От четките в Лидл има ли за фдт?

# 730
  • Мнения: 5 626
От четките в Лидл има ли за фдт?
Има в сета за база.

# 731
  • Мнения: 441
Здравейте! Днес от недоглеждане съм взела спрей за коса на Лореал за боядисана коса, а аз никога не съм се боядисвала. Дали мога да го ползвам? Thinking

# 732
  • Мнения: 3 597
Здравейте! Днес от недоглеждане съм взела спрей за коса на Лореал за боядисана коса, а аз никога не съм се боядисвала. Дали мога да го ползвам? Thinking


Да, разбира се.
Аз се боядисвам, преди време мама си го беше купила и го ползвах - нищо особено, мокри косата, но чак ефект не видях.

# 733
  • Мнения: 35 998
няма да ти навреди на косъма
пробвай го, ако не ти хареса ефекта, подари го някоя приятелка

# 734
  • Мнения: X
Ползвай го. Приятеля ми си беше взел шампоан за боядисана коса, нищо му няма😂

Общи условия

Активация на акаунт