Рекламации

  • 466
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Здравейте! Приемат ли се рекламации в магазин Вис Виталис,ако артикулите са закупени на цените на дребно?

# 1
  • Мнения: X
Във Вис Виталис съм правила рекламация на една детска хавлия, която след първото изпиране се разши на единия ръкав. За един ден я поправиха. От тогава не е мръднала, вече трета година.
Имала съм несполучлив избор на размер, заменят без проблем, ако не са свалени етикетите, или заменят за нещо друго. Трябва да се представи фактурата само и касовата бележка. Пари не връщат определено. Всичко това, при покупка на дребно.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Във Вис Виталис съм правила рекламация на една детска хавлия, която след първото изпиране се разши на единия ръкав. За един ден я поправиха. От тогава не е мръднала, вече трета година.
Имала съм несполучлив избор на размер, заменят без проблем, ако не са свалени етикетите, или заменят за нещо друго. Трябва да се представи фактурата само и касовата бележка. Пари не връщат определено. Всичко това, при покупка на дребно.

Вчера купихме спален комплект за кошарата,но се оказа,че е малък,но имам само касова бележка

# 3
  • Мнения: X
Аз съм купувала с фактура само от централния им магазин в Пловдив. То не беше точно фактура, по-скоро складова разписка. Касовата бележка ви е достатъчна. Не вярвам да откажат замяна.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Аз съм купувала с фактура само от централния им магазин в Пловдив. То не беше точно фактура, по-скоро складова разписка. Касовата бележка ви е достатъчна. Не вярвам да откажат замяна.

И аз от там си взех някои неща. Писах им във фейсбук,дано да ми отговорят и да няма проблем със замяната,ако трябва ще си доплатя някаква сума.

# 5
  • Мнения: 164
В 14 дневен срок сменят стоката с касова бележка

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 126
В 14 дневен срок сменят стоката с касова бележка

Благодаря! Simple Smile

# 7
  • Мнения: X
В 14 дневен срок сменят стоката с касова бележка
Това важи само за дистанционно пазаруване. За реалните магазини е въпрос на добра воля от страна на фирмите. Но конкретно с тази, няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт