ПАРИЖ - 15

  • 46 762
  • 754
  •   1
Отговори
# 540
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Привет! Има ли голяма опашка на билетите за Версай или да вземем онлайн? Приемам и всякакви други насоки относно двореца Simple Smile

# 541
  • Варна
  • Мнения: 3 938
Привет! Има ли голяма опашка на билетите за Версай или да вземем онлайн? Приемам и всякакви други насоки относно двореца Simple Smile

да не е през почивен ден Simple Smile  и естествено , че е най - добре да си вземете онлайн.За нас беше проблем да определим часа и деня за да си вземем.

# 542
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Здравейте, малко бавно, но все пак успявам да намеря време и да опиша подробно пътуването ни до Париж. Ако ви се чете давам линк, ще има и продължение Simple Smile https://mywayoftravelblog.com/2021/09/25/париж-ден-първи/

# 543
  • Мнения: 1 677
Здравейте, малко бавно, но все пак успявам да намеря време и да опиша подробно пътуването ни до Париж. Ако ви се чете давам линк, ще има и продължение Simple Smile https://mywayoftravelblog.com/2021/09/25/париж-ден-първи/
Както винаги, много интересно, полезно и подробно. Чакам продължение.

# 544
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Здравейте, малко бавно, но все пак успявам да намеря време и да опиша подробно пътуването ни до Париж. Ако ви се чете давам линк, ще има и продължение Simple Smile https://mywayoftravelblog.com/2021/09/25/париж-ден-първи/
Както винаги, много интересно, полезно и подробно. Чакам продължение.
.

Благодаря

# 545
  • Мнения: 89
Момичета, препоръчайте романтичен ресторант в Париж, Монмартър или Маре, за рожден ден. На 9ти летя и много се вълнувам. Искам нещо изпитано. Миналата година празнувах в Прага, решихме на сляпо да действаме, че чешката храна и без това не е вдъхновяваща. Попаднахме на италиански ресторант, собственост на македонци:))) само виното ставаше...

# 546
  • Мнения: 306
Здравейте, плануваме кратка разходка до Париж за две нощувки. Всичко ми е в загадка и чета по темата.
Линка от 1ва стеница за онлайн билети за АК не се отваря. В гугъл намерих някакъв сайт по 55€.Какво ще ме посъветвате?
Моля за фирма за трансфер, която скоро сте използяали?

# 547
  • Мнения: 19 007
https://ticket.toureiffel.paris/en това мисля е актуалният сайт за Айфелова кула.

# 548
  • Мнения: 741
Здравейте, пътуваме от 8 до 13 декември до Париж с мъжа и сина ми. Да ми препоръчате апартамент или хотел с тройна стая докъм 100-120 евро на вечер! Намирам само доста далече от забележителностите, а така ми се искам вечер да усетя атмосферата по централните улици с дълги разходки пеша.
Засега планирам по един ден в Лувъра и Версай, един ден Айфеловата кула и Шанз Елизе, една вечер на опера и една в Мулен руж. И чета темите за вдъхновение!

# 549
  • Мнения: 8 980
Здравейте, пътуваме от 8 до 13 декември до Париж с мъжа и сина ми. Да ми препоръчате апартамент или хотел с тройна стая докъм 100-120 евро на вечер! Намирам само доста далече от забележителностите, а така ми се искам вечер да усетя атмосферата по централните улици с дълги разходки пеша.
Засега планирам по един ден в Лувъра и Версай, един ден Айфеловата кула и Шанз Елизе, една вечер на опера и една в Мулен руж. И чета темите за вдъхновение!
Hotel Zora (Хотел Зора) на 4 Rue Leopold Bellan,близо е до Халите. Цена между €100 и €120.

# 550
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Здравейте, пътуваме от 8 до 13 декември до Париж с мъжа и сина ми. Да ми препоръчате апартамент или хотел с тройна стая докъм 100-120 евро на вечер! Намирам само доста далече от забележителностите, а така ми се искам вечер да усетя атмосферата по централните улици с дълги разходки пеша.
Засега планирам по един ден в Лувъра и Версай, един ден Айфеловата кула и Шанз Елизе, една вечер на опера и една в Мулен руж. И чета темите за вдъхновение!
Лувъра и Версай в един ден малко непосилно ми се вижда.
По-добре кулата вечер и Версай през деня, а в друг ден Шанз Елизе и Лувъра.
Редактирам: Сега видях че са ПО един ден за Лувъра и Версай. Извинете!

# 551
  • Мнения: 1 987
Ако не сте някакви страстни любители на изкуството, Лувър и Версай в един ден си е абсолютно ок. В сайта на Лувъра има пътеки, които минават покрай най-известните експонати, много са удобни, разгледайте ги.

# 552
  • София
  • Мнения: 3 034
Здравейте, пътуваме от 8 до 13 декември до Париж с мъжа и сина ми. Да ми препоръчате апартамент или хотел с тройна стая докъм 100-120 евро на вечер! Намирам само доста далече от забележителностите, а така ми се искам вечер да усетя атмосферата по централните улици с дълги разходки пеша.
Засега планирам по един ден в Лувъра и Версай, един ден Айфеловата кула и Шанз Елизе, една вечер на опера и една в Мулен руж. И чета темите за вдъхновение!
Малко планове за доста дни. Wink
Още много неща можете да включите.

# 553
  • Софето
  • Мнения: 619
Вземете си гид за Лувъра, за 2-3 часа ще видите най-важните неща и ще ви разкажат много интересни факти, истории и легенди за това което виждате. Без гид е лутане, гледаш но нищо не разбираш.

# 554
  • Мнения: 306
https://ticket.toureiffel.paris/en това мисля е актуалният сайт за Айфелова кула.
Много благодаря , резервирах Simple Smile и почти не бяха останали свободни часове.
Тестове къде мога да направя в Париж ?

Общи условия

Активация на акаунт