Как ви звучи името Ивомир?

  • 10 232
  • 229
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 790
Ще си кажа честно - ужасно е.

# 61
  • Мнения: 1 272
Безумно е! Crazy

# 62
  • Мнения: 1 841
Честно - изобщо не ми харесва.

# 63
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не ми харесва- много изкуствено, но решението си е твое!

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Звучи като скалъпено.

# 65
  • Мнения: 2 332
Искам да направя едно уточнение, вместо авторката, ако позволите... Тя не се чуди дали да кръсти момченцето си Ивомир, а вече му е дала това име...

Тогава пък въпроса съвсем няма смисъл...

# 66
  • София
  • Мнения: 10 825
Ужасно ми звучи. Sick


Сега прочетох, че си кръстила детенцето си така. Не виждам смисъл от темата в такъв случай, освен ако просто не желаеш да се депресираш. Щом на теб ти харесва какво те интересува какво мислим аз и още няколко хиляди други потребители?

# 67
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Силно казано е ужасно и грозно...........
По скоро е странно
за теб е странно, за мен е такова, каквото съм го казала!
Питат, отговарям!

# 68
  • Мнения: 1 172
Не съм го чувала. Някак си не мога да го възприема. Много е странно, но пък ми се струва по-мелодично и подредено от Кристиян, Ростислава и други подобни с много струпани съгласни в тях.

# 69
  • Мнения: 26
Имам питанка към авторката: от къде ти хрумна тази комбинация? (чисто любопитство)

Та ти защо си мислиш,че аз съм си го измислила......А да сетих се,защото не си чувала нито за поета Ивомир Димчев,нито за актьора Ивомир Пешев.Такова име има мила,и искам да попитам всички вас които не сте го чували -та от кое село сте:-)

# 70
  • Мнения: 26
Цитат
Как ви звучи името Ивомир?


странно. Както ми звучи и името Васимир (познавам вече 2 хлапета с това име).

Ама всеки е свободен да си запише детето, както душата му иска. Спри да се терзаеш.

Супер си,благодаря ти!

# 71
  • Мнения: 26
А така, това е мъжка приказка  Laughing Абе, Емили, мила, и теб ли сън не те лови  Grinning

Не че има значение, но на мен името ми харесва  Grinning

п.п. galia_id, сега видам, че преди време си пуснала пак същата тема-питане. Какво продължава да те мъчи? Не съм сигурна, че и след тази тема и отговорите в нея, ще се почувстваш по-добре. А не трябва. Радвай се на детето си, избрали сте по-различно име. Глупост и клише е, че името не прави човека. Да се различаваш от тълпата е хубаво. Дори и само с името си  Grinning Горе главата  Grinning
благодариа ти,хубав човек си!

# 72
  • Мнения: 9 880
Какво значение има кой как си кръщава детето. Това е негов личен избор. Или какви теми пуска. Това също е личен избор.

# 73
  • Мнения: 26
Ивомир си е напълно нормално име и както казва Как' Сийка - съвсем в славянската традиция...
Името ми звучи добре и симпатично. Peace Така ти отговорих и в първата тема, която беше писала...
Пак ти повтарям - горе главата, не се тормози от хорските вкусове, гледай си хубавото момченце и не се притеснявай от избора си - просто нямаш причина...
благодаря ти и  на теб и на останалите интелигентни мами,които ми писаха,малко са,но се откроявате с отговорите си.

# 74
  • Мнения: 668
изобщо не ми харева
ИВО или ИВАЙлО ми харесват

Общи условия

Активация на акаунт