Кухня от ИКЕА - тема 3

  • 65 609
  • 745
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 2 452
Разбира се, че може да се извади дубликат. Много е трудоемко и времеемко за тях да търсят конкретна  бележка, сигурно са десетки кухни на ден. Ако знаете точната дата или точната сума, предполагам, че ще им е по-лесно.
Но се пригответе за много нерви и търпение.

# 301
  • Мнения: 4 812
Здравейте! Предполагам, че е обсъждано в темата и се върнах 4-5 страници назад, но не намерих отговор на въпроса ми. Та питането ми е дали кухните на ИКЕА са съвместими с уреди, които не са от ИКЕА. Примерно съм си харесала кухня Метод, но искам уреди на Бош.

Ако няма друг вариант освен електроуреди от ИКЕА, какво ви е мнението за качеството  им?

Мерси предварително за отговорите и помощта!

# 302
  • София
  • Мнения: 6 286
Стават и други уреди.

# 303
  • София
  • Мнения: 8 587
Единствено за съдомиялната, ако не е тяхна, трябва да вземете една лайстна като поръчвате кухнята. За другото няма специфики - купувате си каквото ви е на сърце (и бюджет).

# 304
  • Мнения: 4 812
Благодаря ви за отговорите. Щом стават и други електроуреди, това определено ще ме улесни - поръчване на кухня от място, различно от ИКЕА, ще ми струва в пъти повече и ще трябва да чакам поне четири месеца, а аз нямам толкова много време.

# 305
  • Мнения: 43
Нашата кухня е готова, най-сетне! 🤗
Поръчка на 26.09.2020, официално готова на 26.11...струваше си чакането, нервите и изобщо всичко! Естествено има доста за довършаване, плочки за гръб и други допълнителни неща.
Благодаря ви за мненията и впечатленията, които успях да събера от тук! 🤗





Последна редакция: пт, 11 дек 2020, 15:56 от AnMary

# 306
  • София
  • Мнения: 6 286
lorito0o, красива е! Какви плочки предвиждате за гръб? И може ли още един въпрос - защо пред плота на котлоните е отрязан самият дървен плот? За първи път виждам така.

# 307
  • Мнения: 13 206
Може печката да е свободностояща.
Красиво е!

# 308
  • Мнения: 43
lorito0o, красива е! Какви плочки предвиждате за гръб? И може ли още един въпрос - защо пред плота на котлоните е отрязан самият дървен плот? За първи път виждам така.

Благодаря ви! 🤗
Плочките ще са метро, бели.
Печката е свободно стояща, а много си я харесвам и трябваше някак да пасне на кухнята.
Смятам, че се получи според нашите представи и очаквания. 🙂

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 16:22 от lorito0o

# 309
  • София
  • Мнения: 8 587
Давам непоискан съвет, но понеже вчера чистих нашите метро плочки и отново се благославях, че послушха плочкаджията... имрегнирайте си фугите, след като ги наредите. От март месец до сега общо-взето само забърсвам плочките, а фугите си седят бели каквито си бяха. Ползваме си кухнята активно, а ММ не пази изобщо.

# 310
  • Мнения: 11 764
IKEA открива магазин от ново поколение в София
https://www.economic.bg/bg/a/view/ikea-otkriva-magazin-ot-novo-p … XgiErLfsqNegb5Qoo

# 311
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 771
Давам непоискан съвет, но понеже вчера чистих нашите метро плочки и отново се благославях, че послушха плочкаджията... имрегнирайте си фугите, след като ги наредите. От март месец до сега общо-взето само забърсвам плочките, а фугите си седят бели каквито си бяха. Ползваме си кухнята активно, а ММ не пази изобщо.
С какво ги импрегнирахте?

# 312
  • София
  • Мнения: 8 587
Ето с това: https://www.ceresit.bg/bg/products/tiling/waterproofing-under-ti … nation-agent.html
Отначало с една съвсем тънка четка за рисуване, после като видях, че при изсъхване наистина не оставя петна, набързо намацах с по-голяма четка (все пак не омазах целите плочки, де). Минах си всички фуги с този препарат и не знам дали резултатът се дължи 100% на него, но определено засега съм супер доволна. Особено за бялата фуга в кухнята.

# 313
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 771
Благодаря. Simple Smile

# 314
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Колко сантиметра са най-широките долни шкафове?!? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт