Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 514
  • 769
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 812
Напълно съгласна съм с Агентката. За мен е точно така. На младини съм била и 44, и 45 кг. със закръглени бузки, а сега на 58 кг. ми шръкват всички кокали и лицето ми хлътва - като болнава. Висока съм 1.58.

За себе си съм видяла, че за моята костна структура около 60, 62-3 кг. ми стоят добре. Това са моите кг. Е, не съм слаба, но  пък се харесвам. Лицето ми е свежо, има здравословен блясък и не е така изпито. Внимавам да се въртя около това тегло  и това е. Само за това увисване на ръцете не знам как да си помогна. И упражнения правя и не мръдва. Ще взема и аз да се мажа с антицелулитен крем .

Имам едно лошо усещане, че да споделя. Откакто мажа упорито и обилно горен клепач без да пестя крем (това от около 2 год. така маниакално и изобилно)ами той увисна много за това време и винаги е подпухнал.Имам чувството, че кремовете вместо да го поприберът , го отпуснаха още повече. Просто преди време поне не беше редовно подпухнал. Не знам. Ще експериментирам като спра изобщо да го мажа. Без масла и кремове отгоре.То колко по-зле да стане вече. Как мислите?

# 121
  • Мнения: 15 250
Аз горен клепач не мажа. Мажа само под костта(веждата). Правя кръгови движения от външния към вътрешния ъгъл на окото(под окото) по посока на часовниковата стрелка минавайки под веждата(костта) над окото.

# 122
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Агент, Летисия е на 47, а Французойката е на 66.
Няма как да бъдат сравнявани.
Скрит текст:
Могат да бъдат майка и дъщеря защото майката на кралицата е на 67.Също си направи доста подобрения

Между другото испанската кралица не беше чак толкова ултра слаба, когато беше само журналистката Летисия Ортис.
Скрит текст:
На екран

На годежа 2003

Явно "тежка е царската(кралската) корона" Simple Smile
Наскоро придобих  кремче на Шисейсо , купих го след  проба на мини.
Има интересен начин на поставяне описан  в сайта.
До сега винаги бях , чела че грижата за контура не се слага на клепача, а само на коста, но ето схемата на поставяне

Последна редакция: пн, 18 ное 2019, 10:39 от sl

# 123
  • София
  • Мнения: 4 878
Аз изобщо не мажа на горен клепач.
Колкото до отслабването, ако някой е с поднормено тегло, ако отслабне още повече, много ясно, че ще се сбръчка и ще изглежда по-зле. И обратното, ако теглото е над идеалното и има килограми за сваляне, много ясно, че като ги свали, жената ще изглежда по-добре и ще се подмлади. Сега, не говорим за драстични случаи при сваляне на десетки килограми, когато и при млади хора всичко увисва, а до 10 кила, примерно.

п.п. При г-жа Макрон не само ниското тегло и годините играят роля, но и излагане на слънце. Винаги е силно загоряла и бръчките до голяма степен се дължат и на това. Възможное и да пуши.

# 124
  • Мнения: 8 452
Някой правил ли си е иглена мезотерапия ? Боли ли и има ли ефект?

# 125
  • Мнения: 22 521
Мажа около цялото око богато.

# 126
  • София
  • Мнения: 11 408
Богато мажа и аз.
Околоочният с кофеин ми свърши преди 3 дни и торбите се завърнаха, въпреки че мажа с друг Rage

# 127
  • Мнения: 1 336
Някой правил ли си е иглена мезотерапия ? Боли ли и има ли ефект?
Не боли, ефекта е освежаване и хидратиране

# 128
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
И аз мажа щедро около очите, вкл. горен клепач, но не търпя кремове/серуми, които дори малко да ми дразнят очите.

Като споменахте иглена мезотерапия дали някой ползва дермаролер за лице - аз имам от година може би и никога не намерих време да опитам:


Отслабване (т.е. намаляване на подкожни мазнини, а не само яко дехридратиране)  - само с нисък/умерен калориен дефицит и за по-дълго време.

# 129
  • Мнения: 22 521
И аз мажа щедро около очите, вкл. горен клепач, но не търпя кремове/серуми, които дори малко да ми дразнят очите.

Като споменахте иглена мезотерапия дали някой ползва дермаролер за лице - аз имам от година може би и никога не намерих време да опитам:


Отслабване (т.е. намаляване на подкожни мазнини, а не само яко дехридратиране)  - само с нисък/умерен калориен дефицит и за по-дълго време.
Аз мисля да си взема, но все отлагам!

# 130
  • София
  • Мнения: 10 291
И аз мажа щедро около очите, вкл. горен клепач, но не търпя кремове/серуми, които дори малко да ми дразнят очите.

Като споменахте иглена мезотерапия дали някой ползва дермаролер за лице - аз имам от година може би и никога не намерих време да опитам

От скоро мажа и клепача, никога преди това не съм.

Купих Дермаролер пред 3г. така си и седи запечатан...

# 131
  • Мнения: 22 521
Вие ме разбихте.
Увиснали паднали клепачи на 42 , 43...
Много е рано на тази възраст за подобни "поражения"

Или го имаш или го нямаш, то е като с бръчките, на някой и на 25 им се появяват, други няма до 60.... сега погледнах детето, на 15, ми и тя е с паднал клепач, явно ни е ген странно, че чак сега го забелязах, явно се оглеждам повече  Mr. Green

Това с блефаропластиката и на мен ми е влязло в главата отдавна. Само се чудя оперативна или не да е.

Кой е антицелулитния гел, който си ползвала за шията?

Ето тези 3 измазах за 6 месеца, покрай шията мазах къде ли не, за първи път съм толкова редовна  Mr. Green

Този червеният гел на Евелин е термо и ужасно зачервява и пари на нежна кожа, не съм сигурна дали бих го пробвала на шията.Аз си мажа ръцете с него(предмишница) й ми щипе под мишниците, също мажа корем и под гърдите пламвам ако забравя ,и съм гола(без сутиен).Не препоръчвам червения за мазане на такива деликатни зони!!!

Последна редакция: пн, 18 ное 2019, 17:45 от ДХ3

# 132
  • София
  • Мнения: 10 291
Този червеният гел на Евелин е термо и ужасно замервява и пари на нежна кожа, не съм сигурна дали бих го пробвала на шията.Аз си мажа ръцете с него(предмишница) й ми щипе под мишниците, също мажа корем и под гърдите пламвам ако забравя и гъм голя(без сутиен).Не препоръчвам червения за мазане на такива деликатни зони!!!

Всеки да си прецени какво да маже, от тези единия затопля, другия охлажда(през лятото беше супер) а от златния няма дискомфорт.

Аз пак си взех червен и той ще е следващия повече ми харесва от Neovadiol на Виши, който като го сложа и оставя мазен филм, докато не го измия, та ще минавам на пак червения Евелин  Sick

Много ми се иска да пробвам и този, да видим дали ще го пуснат при нас или ще трябва от чужбина да си го купя.
https://www.amazon.co.uk/Eveline-Extreme-Scalpel-Cellulite-Reducer/dp/B07BRTB9WR

# 133
  • Мнения: 1 758
Точно обратното - слабите жени се сбръчкват повече, а отслабването води до увисване на кожата. Както една приятелка казва - избираш  - или лицето или задника, хехе.

Няма такова нещо. Ако задника ти е дебел, никога не можеш да изглеждаш млада след 40 год., дори лицето ти да е опънато от подкожна мазнина и да нямаш нито 1 бръчка. Лелешкият вид, дължащ се на излишно тегло, никого не е подмладил. От силно младеещите за годините си жени, които познавам, няма ни 1 закръглена, всички до 1 са слаби. Наскоро ми попадна във фб снимка на жена, която за 1 год. видимо е свалила 15-20 кг и в резултат се е подмладила с 10 год. Може и да има по-изразени бръчки ако се вгледаш отблизо, но общото впечатление е за много по-млада жена:

https://www.cbsnews.com/news/one-year-later-nigerian-witch-boy-h … 4bcsX7y8tXbBw5gJI
Въй, не съм подозирала, че ще предизвикам яростен спор за връзката на килограмите с бръчките. Първо да кажа, че нямам проблем с наднормено тегло. Твърдението ми се основава на наблюдения сред колежките. Имам две високи, кльощави колежки на около 60 години и двете. Поддържани жени, с чиста и деликатна кожа. Обаче са ужасно сбръчкани, с онези големи, дълбоки бръчки. Имам други колежки пред пенсия, тип лелки, които обаче имат по- свежи лица.

# 134
  • София
  • Мнения: 10 291
Morphea, подкрепям напълно, слабите колежки над 45г. възраст са или пълнички или сбръчкани.

Аз съм закръглена но за сметка на това, няма нито една бръчка, падналият клепач установихме, че е ген  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт