Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 805
  • 769
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 22 859
Аз ползвам нефритен ролер от няколко месеца. Може да се каже, че съм редовна - ползвам го поне веднъж дневно, а в повечето случаи - и сутрин и вечер. Не мога да кажа нещо конкретно за ефект, защото нямам сериозни бръчки, но ползването му е много приятно. Би трябвало да има някакъв ефект върху лимфния дренаж. Би ми се искало да забележа ефект върху контура и шията, но до момента не съм забелязала осезаем такъв Simple Smile .

Попитах в другата тема -  кремове за лице, но мисля че е по-правилно тук да задам въпроса си:
Някой прави ли гимнастика за лице?  
Търся нещо ефективно за контура и общия тонус на лицето.
Споделете, ако имате опит и сте постигнали някакъв резултат. Има много клипчета в интернет, може някой да е попаднал на нещо по-интресно и лесно за изпълнение.

Относно масажите (и най-вече самомасажа) - много ме впечатли този клип за лимфен масаж, който се старая да правя понякога вечер. Споделям го, защото е лесен и не изисква големи усилия.


И аз правя този като се сетя.

# 556
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
Руми, можеш ли да споделиш малко повече с нас?Благодаря.

# 557
  • Мнения: 245
Момичета, здравейте, един малко тъп въпрос, как използвате крема за лице с фактор? Имам предвид дали го нанасяте върху ежедневния си крем или само него? Изписаха ми ефаклар дуо на ларош за акне два пъти дневно и не знам дали само той се ползва, обърках се нещо..

# 558
  • BG
  • Мнения: 2 217
"Някой прави ли гимнастика за лице?"

От 10 месеца ходя и правя на гимнастика за лице и съм много доволна, много добре се повлия: контура, скулите, назолабиалните и челото.
В момента "боря" гневната бръчка, като при мен е тежка ситуацията.


Руми, къде ходиш на гимнастика за лице?

# 559
  • Мнения: 9 152
Момичета, здравейте, един малко тъп въпрос, как използвате крема за лице с фактор? Имам предвид дали го нанасяте върху ежедневния си крем или само него? Изписаха ми ефаклар дуо на ларош за акне два пъти дневно и не знам дали само той се ползва, обърках се нещо..
Аз имам едно" австралийско злато " се нарича, което мажа директно на кожата. Иначе, ако не си слагам златото, мажа само дневен крем за лице. (Но не мажа всеки ден лицето си.)
За твоят продукт не е ли по- добре да попиташ този, който ти го е изписал? Или ако има упътване, да прочетеш какво се препоръчва в него?

# 560
  • Мнения: X
"Някой прави ли гимнастика за лице?"
От 10 месеца ходя и правя на гимнастика за лице и съм много доволна, много добре се повлия: контура, скулите, назолабиалните и челото.
В момента "боря" гневната бръчка, като при мен е тежка ситуацията.
Руми, къде ходиш на гимнастика за лице?

Има в тубата. Ето например това:
https://www.youtube.com/watch?v=S3n433DDHFI
И аз се вдъхнових и почвам.

# 561
  • Мнения: 245
Ами то си пише два пъти дневно, ама сега не знам слънчевите дни върху него ли да мажа този с фактора? и като цяло кремовете с фактор върху кремовете които по принцип си ползвате ли мажете ми беше въпрос?
Момичета, здравейте, един малко тъп въпрос, как използвате крема за лице с фактор? Имам предвид дали го нанасяте върху ежедневния си крем или само него? Изписаха ми ефаклар дуо на ларош за акне два пъти дневно и не знам дали само той се ползва, обърках се нещо..
Аз имам едно" австралийско злато " се нарича, което мажа директно на кожата. Иначе, ако не си слагам златото, мажа само дневен крем за лице. (Но не мажа всеки ден лицето си.)
За твоят продукт не е ли по- добре да попиташ този, който ти го е изписал? Или ако има упътване, да прочетеш какво се препоръчва в него?

# 562
  • Мнения: 670
Yasemin, слънцезащитните продукти, дневен крем със слънцезащитен фактор и др. се нанасят като последна стъпка след продуктите за грижа за кожата- тоник, серум, дневен, околоочен крем и преди декоративната козметика- фон дьо тен , пудра, руж и др. Добре е да се подновяват на всеки два часа, дори и през зимата.

# 563
  • Мнения: 245
Много благодаря, това се чудех Simple Smile

Yasemin, слънцезащитните продукти, дневен крем със слънцезащитен фактор и др. се нанасят като последна стъпка след продуктите за грижа за кожата- тоник, серум, дневен, околоочен крем и преди декоративната козметика- фон дьо тен , пудра, руж и др. Добре е да се подновяват на всеки два часа, дори и през зимата.

# 564
  • Мнения: 162
Момичета, здравейте, един малко тъп въпрос, как използвате крема за лице с фактор? Имам предвид дали го нанасяте върху ежедневния си крем или само него? Изписаха ми ефаклар дуо на ларош за акне два пъти дневно и не знам дали само той се ползва, обърках се нещо..
Не е тъп въпросът! Който е минал по пътят на проблемът с акнето, особено когато е и хормонално и трябва да се пази и от слънцето си е научил урокът от поне 2-ма, 3-ма дерматолози. Да, първо се слага коригиращият крем за акне и после след като добре попие се нанася и фотозащитният крем.
За добър дерматолог препоръчвам доктор Росица Йорданова от Биомед на ул. Здраве 8, срещу Майчин дом. Работи с течен азот. Аз лично си реших проблемът с течен азот и карах само на фотозащита.

# 565
  • Мнения: 696
Момичета, здравейте, един малко тъп въпрос, как използвате крема за лице с фактор? Имам предвид дали го нанасяте върху ежедневния си крем или само него? Изписаха ми ефаклар дуо на ларош за акне два пъти дневно и не знам дали само той се ползва, обърках се нещо..
Кой Ефаклар , дуо + ли? Има нормален  и със SPF 30 от него. Може да вземеш този със защита, мисля че разликата между двата е само фактора. Погледни ги.

# 566
  • Мнения: 245
Записвам си веднага докторката! А какво ще рече с течен азот, това не беше ли за обгаряне? И още едно въпросче, това с крема важи ли и за вечерния крем или вечер само ефаклар? Благодаря предварително!
Момичета, здравейте, един малко тъп въпрос, как използвате крема за лице с фактор? Имам предвид дали го нанасяте върху ежедневния си крем или само него? Изписаха ми ефаклар дуо на ларош за акне два пъти дневно и не знам дали само той се ползва, обърках се нещо..
Не е тъп въпросът! Който е минал по пътят на проблемът с акнето, особено когато е и хормонално и трябва да се пази и от слънцето си е научил урокът от поне 2-ма, 3-ма дерматолози. Да, първо се слага коригиращият крем за акне и после след като добре попие се нанася и фотозащитният крем.
За добър дерматолог препоръчвам доктор Росица Йорданова от Биомед на ул. Здраве 8, срещу Майчин дом. Работи с течен азот. Аз лично си реших проблемът с течен азот и карах само на фотозащита.

# 567
  • Мнения: 162
Записвам си веднага докторката! А какво ще рече с течен азот, това не беше ли за обгаряне? И още едно въпросче, това с крема важи ли и за вечерния крем или вечер само ефаклар? Благодаря предварително!
Момичета, здравейте, един малко тъп въпрос, как използвате крема за лице с фактор? Имам предвид дали го нанасяте върху ежедневния си крем или само него? Изписаха ми ефаклар дуо на ларош за акне два пъти дневно и не знам дали само той се ползва, обърках се нещо..
Не е тъп въпросът! Който е минал по пътят на проблемът с акнето, особено когато е и хормонално и трябва да се пази и от слънцето си е научил урокът от поне 2-ма, 3-ма дерматолози. Да, първо се слага коригиращият крем за акне и после след като добре попие се нанася и фотозащитният крем.
За добър дерматолог препоръчвам доктор Росица Йорданова от Биомед на ул. Здраве 8, срещу Майчин дом. Работи с течен азот. Аз лично си реших проблемът с течен азот и карах само на фотозащита.
Ето два телефона на Д-р Йорданова.
Домашен: 028555002
Мобилен: 0887660484
Тя самата може да обясни най-добре по телефонът за процедурите с течен азот при акне. Става със записване на час и не работи със Здравна каса. Процедурата е 45 минути и струва 10 лв. Поне така беше преди 4 години.
Тя работи и с козметика и фирми, така че в зависимост от типът кожа препоръчва и точната козметика.
Моята кожа принципно е много чувстивтелна и реагираше на всичко против пъпките...кремове, маски и т.н. Посъветва ме и да не ходя и на козметик. Процедурата с течен азот най-общо казано почиства лицето и "гори" пъпките! Много е приятно, като усещане ...просто се охлажда кожата с памук, който е потопен в азота.

# 568
  • Мнения: 1 288
Здравейте, вижте на какво попаднах в Зоя:
https://www.zoya.bg/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D … ers=AfterSpa-m460
Розов кварцов ролер в комплект. Интересни неща съдържа комплекта. Някой дали е използвал тези продукти.

# 569
  • Мнения: 3 632
Цената е безумна.

Общи условия

Активация на акаунт