"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 9

  • 13 200
  • 163
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 36 757
Добро утро  Hug



Нека новата година за всички ни донесе здраве, повече време с любимите ни хора, любов и благоденствие  Two Hearts Two Hearts Two Hearts



Хубав и спорен първи работен ден  Hug

# 107
  • Мнения: 1 223

Добро утро и от мен!

Някой мисли ли да гледа новия сериал с Алп Навруз?

# 108
  • Мнения: 36 757
Селин

Цитат
Някой мисли ли да гледа новия сериал с Алп Навруз?

Незнам дали ще го гледам...
Скрит текст:
Започвам годишното приключване и едва ли ще имам време.
Но ако има желаещи да гледат и пишат за сериала и ако никой не пусне нова тема, може да се пише тук. Ако свърши темата ще пусна нова и ще допълня заглавието.....

# 109
  • Мнения: 1 035

Честита Нова година! Пожелавам ви най-вече здраве и прекрасни моменти с любими хора! Hug
Аз чакам да видя първата серия на новия сериал и ще решя дали да го гледам. Надявам се да е нещо интересно, защото искам да гледам  Алп Grinning Blush

# 110
  • Мнения: 36 757
Добро утро  Hug
Каня ви на кафе... Coffee



Кой където и да е , на работа, в къщи, или ще пътува след по-дългата почивка....да е хубав деня ви  Peace

ali.yor и аз харесвам Алп и с удоволствие бих го гледала, но само ако има български превод на сериала в който ще участва.



Хубав слънчев зимен ден  Hug


# 111
  • Мнения: 3 373

MAMA-AN, присъединявам се за кафето.......









и котето на Алп

# 112
  • Мнения: 36 757
Цвети радвам се, че вчера си споделила кафето с мен  Hug

Някой има ли представа в кой ден ще се излъчва сериала с участието на Алп Навруз и дали сериала е в програмата на някоя от групите, които превеждат с български субтитри.... Thinking



Хубав почивен ден  Hug

# 113
  • Мнения: 3 373


MAMA-AN, знам само, че първият фрагмент на  "Изумрудният феникс" трябва да излъчат през февруари.







# 114
  • Мнения: 3 373
1 фрагмент на "Изумрудният феникс"



Алп Навруз в ролята на Серхат.


„Само истинска любов се ражда от пепелта “

Премиерата е на 25 януари 2020 г. от 20.00 ч. по канал FOX






Скрит текст:




Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 19:59 от Цвети &

# 115
  • Мнения: 1 035
Алп напълнял ли е или така ми се струва? Мноого различен ми се струва, но не разбирам защо Joy Може би е от прическата и брадата.
Най- много го харесвам така: Heart Eyes

# 116
  • Мнения: 1 223
А аз най-много го харесвам така

С дълга коса е супер (за мен)

# 117
  • Мнения: 3 373
Хубава двойка са с Джерен Йълмаз .


# 118
  • Мнения: 1 035
Втори фраг на ,,Птица Феникс"
Снимките са в Кападокия. Обожавам това място.



Между другото, знам, че ,,Не пускай ръката ми" свърши, но днес си дадох сметка, че май не се разбра, че Дамла е причинила катастрофата. И днес си пуснах пак 43 епизод, когато стана тя и хоп- Зад волана е мъж... Тази история беше толкова ненужна. Оставиха ли я накрая историята и сценаристите или аз съм пропуснала момента?

# 119
  • Мнения: 1 223
Втори фраг на ,,Птица Феникс"
Снимките са в Кападокия. Обожавам това място.



Между другото, знам, че ,,Не пускай ръката ми" свърши, но днес си дадох сметка, че май не се разбра, че Дамла е причинила катастрофата. И днес си пуснах пак 43 епизод, когато стана тя и хоп- Зад волана е мъж... Тази история беше толкова ненужна. Оставиха ли я накрая историята и сценаристите или аз съм пропуснала момента?
Не, нищо не се разбра за катастрофата. И според мен беше ненужно да започват сценаристите и тази глупост.

Общи условия

Активация на акаунт