"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 9

  • 13 190
  • 163
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36 755

Hayat bazen kaybettiğin yerden başlar. - Животът понякога започва от мястото, където си го изгубил. Elimi Bırakma -  Не пускай ръката ми



Резюме
Сериалът „Не пускай ръката ми!“ е семейна драма, която ще ни убеди, че семейството е фундаментът на обществото и че е нужно хората да полагат усилия да останат заедно, за да бъдат обединени от общото си минало и настояще.
Генералният директор на холдинга г-н Азми иска да сложи ръка на компанията и за целта е замислил коварен план.
Всичко започва от това, че Дженк заминава да учи в Америка, Мелис се запознава с Ефкан, а Арда има проблем с наркотиците. И така няма да остане никой, който би могъл да се интересува от компанията, а Азми ще ръководи всичко.
Планът на г-н Азми пропада в момена, когато Дженк решава, че е нужна промяна. Отначало Дженк ще повлияе на живота на сестрата и брата, а после (според исканото от г-жа Фериде) ще започне да се интересува от компанията и да се бори с враговете на семейството.
Животът на Дженк се променя, когато той се запознава с Азра след идването му от Америка.
Първоначално Дженк възнамерява да продаде компанията и да уреди живота си, но виждайки Азра как се грижи за брат си, той самият започва да се интересува от роднините си.
Азра като с вълшебна пръчица ще се докосне до живота на Дженк, а г-жа Фериде ще я закриля и ще я вземе в дома си, като ще обяви, че й оставя наследството.
Азра и Дженк ще спорят непрекъснато, въпреки че се харесват един друг и въпреки не могат да си го признаят.
Обидите и на двамата ще бъдат изтрити от общата им болка. И двамата са загубили бащите си.
Дженк първи ще си признае, че се обвинява за смъртта на баща си, което ще бъде и първата стъпка към промяната…



Elimi Bırakma -  "Не пускай ръката ми"
всеки вторник  от 20.00 часа по TRT1 tv 


Може да  гледате сериала онлайн тук: 



Информация за сериала можете да намерите тук: 









С участието на :





Продукция на: Üs Yapım   
Режисьор: Mücahit Akyoldaş
Сценаристи: Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı
Изп.продуцент: Erkan Akın
Директор: Süreyya Yaşar Önal   


























Предишни теми



Добре дошли в новата тема за любовта, за семейството, за живота, който понякога започва от мястото, където сме го изгубили....

# 1
  • Мнения: 36 755
Добре дошли в новата тема  Hug Да си пожелаем повече любов и по-малко Сумру....

# 2
# 3
  • Мнения: 1 223
Ани, поредната прекрасна тема. Дано я изпишем с коментари за епизоди с по-малко нерви. Но нервите ги създава Сумру, а тя е главно действащо лице и СЦ няма да ни доставят удоволствието поне един епизод тази змия да не присъства.

# 4
  • Мнения: 3 372
Озетът започна.

Познахте ли я?

Хазал Шенел (Ширин) - помощничката на леля Фериде

# 5
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Ани, докато видя, че искаш да пусна пост вие вече сте в новата тема...Прекрасно е кътчето, което си създала отново. Дано има повече Азра и Дженк и по малко Сумру...

# 6
  • Мнения: 1 035
Добър вечер!
Ани, прекрасна е темата! Браво! Да си пожелаем повече любов и по- малко драми (Сумру) Grinning Аз ще гледам и ще се включвам, когато мога.
За Серап: Разбира се, че ще има двоен стандарт. Все пак ако Фериде беше казала, че е сменила решението си и оставя всичкото наследство на Дамла, Серап нямаше да я опсипва с усмивки и мили думи. Grinning Накрая, за да е мила Серап с всичко и всеки, Фериде трябва да остави цялото си наследство на нея. Joy

# 7
  • Мнения: 6 593
Здравейте, момичета! wavey wavey wavey

Ани Hug, отново си създала уникална нова тема. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Много стилна и много красива, благодаря ти!

Момичета, благодаря ви за всичко, което споделяте!
Не пропускам да ви чета, нищо че съм поизостанала с две серии, защото напоследък съм доста заета.
Няма да гледам тази вечер с вас, но ще използвам да изгледам поне едната серия и до другия вторник евентуално да ви догоня и да гледав с вас.

И аз си пожелавам повече екранно време за Азра, Дженк и Фериде, заради които загледахме тази прекрасна история и най-после да настъпи поне малко справедливост и  Сумру да започне да си плаща за цял един живот, изпълнен със злини.

Аз все още не си променила мнението за Баръш /може би защото не съм гледала последните два епизода/, но тайничко се надявам той да се осъзнае и като един истински мъж да накара Сумру да си плати за стореното. Но преди това ще ни изпилят нервичките вероятно.

Късмет на новата тема, на сериала и дано епизодът тази вечер е интересен!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 8
  • Мнения: 1 035
Много ми хареса сцената между Азра и Дженк на кея 🥰
Сумру каза на Серап, че Азра е виновна за всичко случващо се, че заради нея Баръш и Дженк са скарани, но Серап не я отрази.
Сега настройва Баръш срещу Фатма.
Цяла вечер гледам паяците на ушите на Сумру😂😂😂
На мен ли ми се струва или този епизод много прескача...
Първо Фериде кара Дамла и Арда да работят, те заспиват и в следващия момент, Азра и Дженк са дошли в къщата. После от там става сутрин, Азра прави закуска на Дженк, двамата се смеят и в следващия момент Дженк вече е при адвоката. Сутринта Фериде праща Арда за хляб, после той е правил нещо с пръст,а Дамла носи чай на Фериде и Серап. Не знам може и аз да си въобразявам, но ми стана малко странно Thinking

Последна редакция: вт, 12 ное 2019, 22:14 от ali.yor

# 9
  • Мнения: 3 372
Ох, следващата серия пак мъка, скандали........

# 10
  • Мнения: 1 223


Може ли някой накратко да разкаже какви са репликите, че Азра и Дженк май леееко ще поспорят. Разбрах само, че Дамла е изчезнала.

# 11
  • Мнения: 142
Здравейте🤗🤗🤗🤗, както дойде така и си замина  епизода 😁...
Спуках се на сцената с тавата и черпака 😀 смях пълен, а пържени те филийки ох... Искам и аз да хапна 🤣
Колкото до епизода както и си знаех... Само нещо не ми стана ясно въобще Азра и Дженк наясно ли са с това, което е направила Дамла и катастрофата.. Сумру нали видя писмото според мен го пази като коз Simple Smile
Относно серията като цяло се гледаше ама 2 часа инкусур едно и също.. Не мисля, че правят нещо съмнително ся ще гледаме спора между Дженк и Баръш, после този на Азра и Дженк, не мисля че трябва да обвиняват Дженк затова което правят Баръш и Сумру, тая иска само пари нищо повече и да се влюби ще си носи последствията ама нейсе сериал да има.. Започват да ме губят като зрител не  може цели два сезона да няма една целувка между главните, trt1 ама да ти писне направо 🙄🙄🙄

# 12
  • Мнения: 3 372
«Не пускай ръката ми» 54 серия. Фраг №1. Руска озвучка











Алина на рождения ден на приятеля си Митхат

# 13
  • Мнения: 36 755
Селин  Hug Цвети  Hug Дъгичка  Hug ali.yor
 Боби-Рени  Hug Гости  Hug
Благодаря за споделеното  Hug
Радвам се, че темата ви е харесала  Hug
Но на мен сериала отново започва да не ми харесва - дано да е поради неразбиране на езика., но струва ми се, че не е само това.... Thinking Сумру ми идва в повече....Ясно е, че на държавната телевизия няма да видим целувка между ГГ, но любовта може да се изрази по хиляди други начини, но или актьорите не го могат, или сценаристи и режисьори не са си свършили работата...

Цитат
Само нещо не ми стана ясно въобще Азра и Дженк наясно ли са с това, което е направила Дамла и катастрофата..

И на мен не ми стана ясно, но не посмях да попитам, защото може да не съм разбрала....



Хубав остатък от деня  Hug

# 14
  • Мнения: 142
Аз вече до такава степен ги разбирам съседите, че направо 😁 като се замисля, ако беше казала истината Дамла, Дженк нямале да позволи сватбата. Колкото до самия сериал има доста голям интерес към него след местенето, сега по рейтинг може да не са отличници, но на общия фон в somera са 3, което е екстра ама ама.. Историята не се развива на никъде заплиттат някакви истории и пак нищо...

# 15
  • Мнения: 1 223
Не знам, но на мен всички моменти между Азра и Дженк в последния епизод много ми харесаха. Скоро не съм ги виждала толкова щастливи заедно. А и като цяло дори в първи сезон не съм им се радвала толкова. Според мен Азра и Дженк не са наясно, че Дамла е причинила катастрофата. Ако бяха разбрали нямаше да са толкова спокойни и да се държат с Дамла все едно нищо не знаят. Сумру продължава да ми лази по нервичките, ама тоя Гюркан нещо взе да я заплашва и той. Така ли няма да се намери някой и да надхитри Сумру. То ако само със заплахи ставало... Дамла се държи значително по-добре с Азра. А тайничко се надявам и аз Баръш накрая да се осъзнае и да отсвири Сумру.

# 16
  • Мнения: 1 035
Здравейте! Фрага на бг:
Дженк: Арда, спри! Спри!
Арда: Няма да спра. Вече Дамла я няма! Всичко свърши!
Сумру:Вече каквото и да направиш, не можеш да си вземеш Дамла от Челен.
Фериде: Сигурна съм, че този брак не е някаква игра.
Азра:С тези постоянни скандали с Баръш вредите на всички. Не виждаш ли?
Дженк: Аз не мисля, че му пука, Азра.
Дженк: До там ли стигна? Да заплашваш собствената си дъщеря?
Баръш: Млъкни! Не можеш да идваш в дома ми и да ми търсиш сметка.
Сумру:Баръш мисли, че Дамла е в имението... Дамла! Дамла я няма!

Лоши новини:
Рейтингът от миналата седмица:

Толкова не бяхме падали. Дано вчера са гледали повече хора, че иначе може и да приключи сериала скоро Cry
Мнооого ми харесаха сцените с бебетата. Дай боже да ги видим като родители скоро! Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 36 755
Привет момичета  Hug

Рени-Боби струва ми се, че комшиите харесват някои сериали заради актьорите, без да се задълбочават в сюжета. Много младежи харесват Алп и Алина....

Селин и на мен ми се стори, че Гюркан насмете Сумру, но тя е толкова безочлива, че пак ще излезе суха.....

ali.yor благодаря за превода на фрагмана и за рейтинга  Hug

Страхувам се да попитам, но не разбрах защо Арда и Дамла толкова бързо се ожениха... Thinking



# 18
  • Мнения: 142
Maman, така е, ама все пак Sad историята вече ми омръзва.. 🤔 Заради Баръш 😁 как ще се страхуваш да питаш такова нещо сега 😀😀😀☺️🤗🤗🤗 иначе сега всеки ще си носи последствията Дамла като си тръгна ся Баръш ще ги обвини Челенови, че са виновни за изчезването ии.. Направо знам сценария преди да видя серията 😁
Хубав ден, в това мрачно време Sad

# 19
  • Мнения: 36 755
Добро дъждовно есенно утро



Боби-Рени -  newsm10
От къде тръгнаха, до къде отидоха.... Thinking Корейците изобщо няма да познаят сериала в турския вариант....



https://youtu.be/XL-AVY8zHlE

Хубав ден  Hug

# 20
  • Мнения: 1 223
Втория фраг е излязъл.


Боже, бива ли тия трейлъри да са толкова объркващи...

# 21
  • Мнения: 36 755
Ако не е замесена Сумру в изчезването на Дамла, ей ме на!
Там където се появи тази интригантка, трева не никне.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 22
  • Мнения: 142
Ако не е замесена Сумру в изчезването на Дамла, ей ме на!
Там където се появи тази интригантка, трева не никне.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Взе ми думите от устата 😁...
 Аз нали писах, че ще ги обвинят тях... Вай бе как познах 😁😁😁
Бива, бива тъпотия ама леко прекаляват..  Първият сезон имаха ужасно завладяваща история  сега нещо ми се губи... Винаги така правят сериали те че ГГ да не си вярват после започват и после идва как Сумру, свалям и шапка на Долунай тя е злодейка  от класа, макар и да съм свикнала да я гледам в по мили образи, Simple Smile

# 23
  • Мнения: 36 755
Добро утро  Hug

Боби-Рени голяма злодейка е Сумру - човек когато зугуби безвъзвратно детето си, страда, болката го изяжда...При Сумру това не се случи...И преди и сега, тя все нещо отмъщава на Азра - не може да я гледа да е щастлива....Как не се отрови в собствената си отрова.... #Cussing out

Има две нови снимки...





Хубав почивен ден  Hug

# 24
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Добро утро  Hug

Боби-Рени голяма злодейка е Сумру - човек когато зугуби безвъзвратно детето си, страда, болката го изяжда...При Сумру това не се случи...И преди и сега, тя все нещо отмъщава на Азра - не може да я гледа да е щастлива....Как не се отрови в собствената си отрова.... #Cussing out

Има две нови снимки...





Хубав почивен ден  Hug
Така е Ани, Сумру се " храни" от злобата си...Тя живее,  за да причинява зло.

# 25
  • Мнения: 1 035
Абсолютно съм съгласна. Сумру е нещастна, а когато другите са нещастни, тогава тя е щастлива. Мен ме притеснява, че вече вторник ще се излъча новия сериал на канал Д- Азизе. Ако има голям интерес към него, нашия рейтинг ще падне още повече Sad

# 26
  • Мнения: 36 755
Добро утро  Hug



Хубав и усмихнат ден и успешна нова седмица  Hug

Селин  Hug Гости  Hug ali.yor

Сумру е на принципа на шопа... "Я не сакам на мен да е добре, я сакам на Вуте да е зле." или "Че си запалим къщата, та да изгори на Вуте плевнята."
Ама вече взеха да прекаляват...Не разбирам защо я очернят толкова, като накрая ще я направят бяла и добра....



Баръш клъвна като шаран на въдицата на Сумру....

# 27
# 28
  • Мнения: 142
Добро утро и успешна седмица на всички.
Колкото и да ми е кофти да го напиша... Сериалът е такъв, че нещата са такива Сумру е злодей не мисля, че трябва да я правят бяла да си остане така 😁...
Колкото до новия сериал.... Azize аз го чакам с нетърпение 😊😊😊😊 историята не е нещо, за което да не сме се хваща ли или да не са го показвали... Да видим може и Azize да няма гледаемост знае ли човек Simple Smile
Иска ми се Сумру да се влюби и да страда ама 😁 много искам Simple Smile
Ще видим утре как ще се извърти всичко.... Надявам се само ГГ да не се карат отново, че и това ми идва в повече Simple Smile

# 29
  • Мнения: 6

Милият Арда явно много ще страда за Дамла

# 30
  • Мнения: 3 372
Роси , къде се губиш?
Чаровникът Алп








# 31
  • Мнения: 1 035
Беше хубав епизод, а фрага за следващия е още по- хубав! Азра е бременна Heart Eyes А Баръш ми падна в очите. Толкова беше сладък Арда, когато се опита да оправи нещата! А Дамла какво прави при Гюркан? Защо я крие. Абе дойдоха ми едни неща наум, но едва ли.
Лека нощ Joy

# 32
  • Мнения: 1 223


Е признавам си, този път най-важното го разбрах. АЗРА Е БРЕМЕННА! Страхотно!
Ali.yor, какво ти е дошло наум?

# 33
  • Мнения: 1 035
Абе мислех си дали не я крие, за да скара Сумру и Баръш, но по-скоро май е за да я контролира да не отиде в полицията да разкаже за катастрофата и така да повлече и дъщеря му.

# 34
  • Мнения: 142
Хубав епизод 😊 както си знаех игрички да има с Дамла Simple Smile Баръш е сляп... Надявам се сега с връщането на Дамла и бременността на Азра да няма драми със загуби и прочие!!! Че моята глава това предвижда 😁 когато я има Сумру...

# 35
  • Мнения: 1 223
Според мен Гюркан скри Дамла само, за да предпази дъщеря си. Но като цяло този човек много странен ми се вижда. Кой го знае на какво е способен само и само Дамла да не се разприказва в полицията. Ама аз не рзбрах как колата се отзова в гаража на Гьоркан и как той разбра за нея.

# 36
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819


Е признавам си, този път най-важното го разбрах. АЗРА Е БРЕМЕННА! Страхотно!
Ali.yor, какво ти е дошло наум?
Най после нещо хубаво...

# 37
  • Мнения: 6 593
Здравейте, дружки! doh

Благодаря ви за всичко споделено!

Успях да наваксам с последните 3 серии, но снощи пак не можах да гледам, защото бях на театър.

Имаме новина.

Цитат
🆕🆕 Для популярного сериала "Не отпускай мою руку", который показывают на канале ТРТ1, принято решение о финале. Сериал, начавший свою жизнь в июле прошлого года, главные роли которого исполняют Альп Навруз и Алина Боз, рассказывает о истории любви Азры и Дженка. Недавно у сериала производства US Yapim изменили день показа.
Принято решение, что "Не отпускай мою руку" попрощается с экраном на 59 серии. Сериал, который долгое время заставил говорить о себе своим высоким рейтингом, поставит точку на своих экранных приключениях 24 декабря.


Аз лично това го очаквах откакто смениха деня на излъчване. Рейтингът сериозно падна и очевидно няма как да се вдигне вече. Не съм разочарована, по-скоро се радвам, че свършва. 59 серии не са никак малко. Беше ми интересно през цялото време и сега очаквам един достоен и справедлив финал. Даже имам идея какво искам да стане в оставащите серии.Баръш първо да разбере какво е направила дъщеря му, а после какъв шаран е и как се остави на една жена да го направи на маймуна. И това да го амбицира и да направи така, че Сумру да си плати най-после за всички престъпления и злини, които извърши. А Азра и Дженк да си родят детенце и най-накрая да бъдат щастливи. Написах финала, но реалния кой знае какъв ще е. Остават ни още 6 серии, в които се надявам да успеят да финализират всички сюжетни линии.

Приятна вечер!

# 38
  • Мнения: 1 223
5 епизода до финал... Не знам, но ми се струва, че за 5 епизода здраво ще претупат нещата. Още щом дадоха, че Азра е бременна ми хрумна, че скоро ще дойде и финала.

# 39
# 40
  • Мнения: 1 223
Привет, момичета!

Нося Ви малка почерпка за имения ми ден...


# 41
  • Мнения: 1 035
Честит имен ден!

Пожелавам ти всичко най- хубаво.

Втория фраг ме развълнува. Дано не стане нещо с бебето, защото в предишния сериал на сценаристката (Истанбулска невеста), главната героиня изгуби бебето. Друго, което ми мина през ума, тъй като четох, че аутизма се предава по наследствен път, е дали бебето няма да има аутизъм като Мерт, но това ще е едно от най- лошите неща, които сценаристите могат да измислят. Според мен 5 епизода по над 2 часа са достатъчни, за да се развие един хубав финал, стига да не оставят развръзката за последните 2 епизода. Хубав ден от мен! Hug

Последна редакция: нд, 24 ное 2019, 13:07 от ali.yor

# 42
  • Мнения: 1 223
Ali.yor, благодаря!
Според мен Азра ще припадне и след това ще се разбере, че е бременна.

# 43
  • Мнения: 3 372
Selin, Честит имен ден!













💫Алп Навруз призна, че вече е получил две оферти за работа във филми и сега ги изучава. Ако се появи интересен сценарий на сериал, той няма да мисли дълго време, и веднага ще се съгласи.

Последна редакция: нд, 24 ное 2019, 17:49 от Цвети &

# 44
  • Мнения: 1 223
Цвети, благодаря!
Нямам търпение да започне нов сериал с Алп, за да не ми липсва след финала на "Не пускай ръката ми"

# 45
  • Мнения: 1 223
Някой гледа ли епизода?
Започнах да се притеснявам за Азра. Независимо, че резултатите ще покажат, че е бременна, си мисля че ще се окаже нещо сериозно.

# 46
  • Мнения: 3 372
Selin
Гледам. Смятам, че няма време за нови драми.



# 47
  • Мнения: 1 223
Можело Азра да загуби живота си, ако роди бебето казал лекарят на Дженк.


Едва ли за финал ще ни сложат смърт. Поне се надявам да е щастлив края.

# 48
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Цвети, тук съм! Сега ви изчетох, четох и гледах о снимките! Благодаря ви момичета! С тези пътувания съм пропуснала два епизода, но събота и неделя ще наваксвам!

# 49
# 50
  • Мнения: 1 223


Да Ви кажа цялата настръхнах от този фраг. Всичко излиза наяве, но дано с Азра и Баръш нищо не се случи.

# 51
  • Мнения: 36 755
Добро утро  Hug
Честит ни нов месец декември - последния месец от годината...Изпълнен с много празници и почивни дни.
Нека този най-приказен месец от годината бъде изпълнен с много любов, щастие и топлина



Изпуснах много от нашето сериалче...
Скрит текст:
Бях баба гледачка...


Разбрах, че ще финализират филмчето ни...А дано да има поне хубав финал.... Praynig



Хубав ден  Hug

# 52
# 53
  • Мнения: 36 755
Снимките за 56 епизод...



















И озета....

Цитат
Дженк в преддверии принятия самого сложного решения в жизни...
Азра полностью наслаждается своей беременностью. Из-за новости о ребенке Челены очень счастливы. В особняке царит приятное волнение, Фериде потихоньку уже начала подготовку для ребенка...
Дженк не скажет Азре о болезни, чтобы не нарушить ее счастье. Он прилагает невероятные усилия, чтобы не дать понять о собственном огорчении, а с другой стороны, он пытается найти решение для болезни. Он ищет самых лучших врачей в этой сфере...Но события будут развиваться не так, как думал Дженк, и все придет к такой точке, что Дженк снова окажется в преддверии принятия самого сложного решения в жизни...
В стане Барыша Ямана события тоже не прекращаются. Развитие событий заставит Барыша пережить шок всей жизни. Сумру тоже получит свою долю от них. И на этот раз Барыш пойдет по пути, у которого нет возврата....

# 54
  • Мнения: 1 223
Ани, благодаря!
И една снимка от мен

Какво става с Азра? Дженк изглежда много притеснен. Нещо с ръката май...

# 55
  • Мнения: 3 372










Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 00:04 от Цвети &

# 56
  • Мнения: 36 755
Здравейте момичета.
Снощи не гледах епизода, имах ангажименти, а пък не ми се и гледаха само картинки. Предпочитам да го изгледам с руски превод, че да разбера какво се случва.
Днес прочетох, че в 58 епизод ще се сбогуваме със Сумру и шеф готвача...Тоест Сумру няма да участва в последния финален епизод....
Признавам си, че Сумру ми дотегна много и заради нея загубих желание да гледам сериала....Но сега с удоволствие ще изгледам напускането й....
Моята равносметка за сериала е, че за пореден път сценаристите съсипват сериал. От актьорския състав няма човек, който да светне продуцентката, че както я карат няма да изкарат сезона....Алп е много млад....и едва ли някой би го чул....А Долунай беше във вихъра с нейната Сумру и  главно действащо лице, сякаш тя беше главната героиня....
Единственото хубаво, което мога да кажа за този сериал е, че се запознах с много приятни момичета от форума.

# 57
  • Мнения: 3 372






Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 08:47 от Цвети &

# 58
  • Мнения: 36 755
Цвети  Hug

Последния ден от снимките на Сумру....На Серап й било много тъжно, че се разделят и се разплакала....



# 59
  • Мнения: 1 223
Интересно Сумру как ще напусне сериала. Ще се самоубие ли... Ще осъзнае, че само вреди на хората и ще си тръгне ли... Тя хубаво го казва на гроба на Джансу "Никого си нямам". И как ще има. При всички тези злини, които стори. От Хюлия не бях го очаквала. Веднага разобличи Сумру пред Баръш. А Сумру добре започнаха да й избелват образа... В последните един-два епизода не ми е лазила по нервичките. Единственото, което искам е Баръш да остане в сериала. Но те нали го отвлякоха... Ако вземат да го убият... Та си мисля ако Баръш умре, а Азра изгуби бебето, което е ясно, дали няма с Дженк да осиновят Танем 🤔 Въпреки че искам Баръш да бъде в сериала до край.

# 60
  • Мнения: 36 755
Добро утро на Никулден!
Честит празник на именниците, на моряците и банкерите и на всички християни  bouquet Нека Чудотвореца да донесе на всички здраве, щастие и благоденствие! Нека всеки да хване своята златна рибка и тя да изпълни всичките му желания  smile3521



Селин - нямам представа защо Сумру ще напусне предсрочно, но се надявам, че няма да избелят образа на вещицата  Praynig



Хубав празничен ден на всички  Hug

# 61
  • Мнения: 1 223


Как не се умориха тия сценаристи... До край Азра и Дженк ще са нещастни. Вече започнах да губя надежда, че финала ще е щастлив.

# 62
  • Мнения: 36 755
Селин може би ще бъдат щастливи само 5 минути в края на финала....
Ето и преведените реплики от втори фрагман ан руски, но не е качено видео със субтитри...

Цитат
Второй фраг к 57 серии

Я обещал, но не дал тебе жить в сказке.
Мне кажется, ты слишком недооцениваешь Сумру.
Жду тебя в офисе. Я вернулся обратно.
Иди-ка сюда.
Дженк!
С моим ребенком ничего не случилось, не так ли?
Посмотри на меня.
Почему ты плачешь?
Азра.
Ребенка нет.
Его забрали.
Почему ты это сделал?
Я понял, в жизни каждый несет свой груз.
Все пройдет, сынок.
Почему ты с самого начала не поговорил с женой?
Что тебе мешало сказать? Почему ты молчишь, сынок?
Потому что у меня жена умирает! Жена! Я теряю свою жену!
Я теряю свою жену.
Все кончено.

# 63
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819


Как не се умориха тия сценаристи... До край Азра и Дженк ще са нещастни. Вече започнах да губя надежда, че финала ще е щастлив.
Аз също...

# 64
  • Мнения: 3 372


Тези дни започнаха да снимат финалния, 59 епизод.
Самият процес на снимките ще приключи тази седмица.

# 65
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819


Тези дни започнаха да снимат финалния, 59 епизод.

Самият процес на снимките ще приключи тази седмица.


Надявам се на щастлив финал....Азра и Дженк го заслужават...

# 66
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Здравейте момичета! Следя темата, но от работа нямам много време! Освен Сумру и майстор Гарата напуска сериала. Рускините пуснаха последния драг, много тъжно...Азра е в болница, Дженк също е много разстроен!

# 67
  • Мнения: 36 755
Здравейте момичета  Hug
Благодаря за всичко споделено  Hug
Мисля, че Дженк ще вземе решение без съгласието на Азра да прекъснат бременността й, за да й спаси живота  Thinking

Ето и озета...

Цитат
Дженк принимает самое сложное решение в жизни
Болезнь Азры дошла до критической точки... Дженк должен принять самое сложное решение в своей жизни. Дженк, до этого дня несший этот груз один, не выдержит и поделится правдой с семьей. Теперь вся семья вместе будет бороться за Азру. Ширин и Эрсой все больше сближаются. Но они не могут открыто признаться себе в своих чувствах. Пара, которая пока скрывает любовь даже от себя самих, не сможет скрыть это от жителей особняка, и попадется самому неподходящему человеку, г-же Фериде. Несмотря на то, что они поссорились, неожиданное исчезновение Барышы вызовет подозрения у Сумру. Объяснение Гюркана ее не удовлетворит. То, что найдет Сумру, начавшая расследование, чтобы найти Барыша, очень ее удивит.

#ElimiBırakma #ElimiBirakma
#НеОтпускайМоюРуку

И снимките...

















И още...











До довечера Peace

# 68
  • Мнения: 2 607
Привет! bouquet За пръв път съм принудена да гледам онлайн без превод.Остават колко 2 или 3 епизода до финала. Рускините изгубиха интерес, пускат превода едва след 4-5 дни.Тоя Гьорхан излезе скрита лимонка. Да видим дали ще може да се справи със Сумру. Или май тя ще се жертва? newsm78  А пък Азра не спира да върви срещу себе си, през целия сериал. Някак си ми е трудно да и съчувствам. Не можа да изслуша Дженк, а търчи при Баръш. Ами как да и каже Дженк, тя нямаше да се съгласи на аборт. Той избра нея пред бебето. Ама и сценаристите ги измислят едни.

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 21:21 от pipilota65

# 69
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Трудно решение за Дженк, но се надявам, когато шока от загубата на бебето премине,  Азра да разбере Дженк....

# 70
  • Мнения: 1 035
Аз мисля, че лекарят като ѝ обясни защо е трябвало да прекъснат бременността ѝ, тя ще разбере Дженк. Поне така се надявам де.
Сумру започна да свързва нещата и разбра, че Гюркан има общо с изчезването на Баръш.

# 71
  • Мнения: 2 607
 ooooh! Ще заминава за Африка при Баръш!  ooooh! #Crazy Добре, че Гюркан я върна в конака. Ама голям инат, не ще да ходи на доктор и толкоз. Горкия Дженк май и извика, че, ако не се лекува ще умре.

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 22:48 от pipilota65

# 72
  • Мнения: 36 755
Някой разбра ли какво изкрещя Дженк, че Азра млъкна.... newsm78

# 73
  • Мнения: 1 035
Да, каза ѝ ,,Защото, ако не започнеш лечение ще умреш!" А като се прегърнаха на кея и в следващата сцена бяха прегърнати на пейката, си казах, че ще се оправят и заедно ще се борят,но уви... Искам да видя фрага, ама така ми се спи Grinning

Изгледах фрага- майката на Азра е починала от същата болест, от която и тя е болна. Сдобрили са се, все още имам надежди за щастлив финал. Остават 2 епизода, което означава, че в следващия епизод се разделяме със Сумру.
Лека нощ Hug

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 23:25 от ali.yor

# 74
  • Мнения: 36 755
ali.yor благодаря за отговора  Hug

pipilota65   Hug за споделеното  Hug
И аз нищо не разбирам...Чакам само с нетърпение Сумру да си отива....

Фрагмана....



https://www.youtube.com/watch?v=kLwi8PBIocY

# 75
  • Мнения: 1 223
Най-сетне Азра се осъзна. След като Дженк й изкрещя, че умира я осъзна.
Съжалявам, но днешните моменти на Азра направо ме дразнеха адски. Страда, много страда, разбираемо е. Но да обвинява Дженк без да го изслуша дори... Без да се опита да го разбере... Дженк за мен страда двойно. Беше поставен пред най-трудния избор - или детето му, или жена му. Азра трябваше да се опита да го разбере. Все едно това дете щеше да е само нейно.
Грубо сигурно звучи, но Азра винаги прави така. Никога не се опитва да разбере Дженк, а в този случай трябваше взаимно да се подкрепят, а. Азра не спря да му крещи и да го обвинява. Нямах търпение да й изкрещи силно за болестта й.
Ани, изпревари ме с фрага. Аз си пиша разсъждения и хоп... Ти го пусна.
За Баръш нищо не дават. Жив ли е, умрял ли е. Нищо не разбрахме.

# 76
  • Мнения: 36 755
Селин и аз много се дразня от държанието на Азра...като истеричка е...
Снощи не знам какво казваше на Дженк, ама прекали...И това не е първия случай....крещи нашата с цяло гърло...
Рускините пишат, че май ще се окаже, че Азра не е болна...
Сериал с толкова нескопосан сценарии скоро не бях гледала...Не зная това хрумване на сценаристите ли е или на продуцента...Ама както се казва по рейтинга ще ги познаете...

Цитат
Рейтинги 57 серии 🔝 🔝 🔝

Total: 1,88 (-0,06)⬇ 31 место
АВ: 2,02 (+0,19) ⬆23 место

# 77
  • Мнения: 1 223
Всъщност вече мисълта за тъжен  финал изчезна от ума ми. След като се сдобри Азра с Дженк все ще е нещо хубаво накрая. А това, че Азра може и да не е болна... Звучи банално.  Не знам как ги мислят тия глупости сценаристите.
Гюркан отвратителен човек се оказа. Аз предполагах, че ще излезе такъв. По-критичен случай и от Сумру сигурно. Със сигурност се е наговорил с лекаря, при който заведе Азра. А колкото и да мразя Сумру, надеждата ми е в нея. Дано тя открие Баръш и го върне при семейството му. После каквото искат да правят сценаристите с нея.

# 78
  • Мнения: 2 607
В подобен случай в Жестокия Истамбул, макар героинята да е отрицателен герой, така го изигра, че от камък да си ще и съчувстваш. Тук не знам сценария ли, режисурата ли или Алина преигра, но не се получи. Може би, защото са към финал и я карат през просото. Не, че през целия сериал Азра  си действаше първосигнално. Първо изпада в истерия,върши глупости, после мисли. Само снощи 2пъти избяга. И то къде, при Баръш, дето Дженк не може да го понася.Не знам как ще го измислят, не вярвам да не е болна, но може би ще я излекуват.

# 79
  • Мнения: 36 755
В подобен случай в Жестокия Истамбул, макар героинята да е отрицателен герой, така го изигра, че от камък да си ще и съчувстваш. Тук не знам сценария ли, режисурата ли или Алина преигра, но не се получи. Може би, защото са към финал и я карат през просото. Не, че през целия сериал Азра  си действаше първосигнално. Първо изпада в истерия,върши глупости, после мисли. Само снощи 2пъти избяга. И то къде, при Баръш, дето Дженк не може да го понася.Не знам как ще го измислят, не вярвам да не е болна, но може би ще я излекуват.

Не мисля, че предстоящия финал е причината. За мен сценария е много слаб, а и Азра наистина действа първосигнално. Често нараняваме хората, които най-много обичаме, но при Азра това е закон. Тя вярва на всички, само не вярва на Дженк....

# 80
  • Мнения: 1 223
Добро утро!

🤔🤔

# 81
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
На финала да нямаме "скок" във времето...

# 82
  • Мнения: 1 223
На финала да нямаме "скок" във времето...
И на мен така ми се струва. Все пак Азра ще има бебе явно. Доста снимки на това бебче открих.

# 83
  • Мнения: 36 755
И аз като видях снимката си помислих, че ще има скок във времето....Може би ще ни разкажат, какво се е случило през това време, ама ние няма как да разберем....

Фрага с руски субки....

https://vk.com/dizituz?z=video167271232_456239259%2F34cebed4c47e … _-146971059_11390

Майката на Азра е имала същото заболяване...Лекувала се е, но е починала...

# 84
  • Мнения: 1 223


И Дженк разбира, че нещо гнило има в изчезването на Баръш. Ерсой му казва, че не е заминал за чужбина. Азра влиза в операционната. Отново ни очаква интересен епизод. Всъщност този мисля че ще е интересен. Предния епизод изобщо не беше.

# 85
  • Мнения: 36 755
Добро слънчево неделно утро

Селин благодаря за фрага  Hug
Наближава финала и дано да ни покажат нещо смислено и интересно.... Praynig

Алп Навруз ще играе в нов сериал, снимките ще започнат до дни...Партньорка на Алп  в новия сериал ще бъде Джерен Йылмаз



Да направим неделния ден още по-приятен с едно топло и ароматно кафе....



Хубав ден  Hug

# 86
  • Мнения: 1 223

Ако това е снимка от последния епизод Баръш и Дамла липсват. Но пък Танем присъства.
Дамла явно няма да се появи повече. Нали замина за чужбина да учи... С Баръш явно ще се случи нещо... Танем сигурно става част от семейство Челен. До домашната помощница има някакво момиче, което не ми е много познато.

# 87
  • Мнения: 1 035
Здравейте! Hug Дамла няма да ми липсва, така и не я заобичах. Тези снимки са мнооого сладки Heart Eyes


# 88
  • Мнения: 1 223


За Сумру сценаристите чудесен край измислили. Въпреки че я затварят заради Баръш, а тя не го е убила, все пак има и хиляди други причини да влезе в затвора. Ако умре тя ще се избави и страданията. А така... Като е между четири стени ще си понася последствиятя от сторените злини.

# 89
  • Мнения: 3 372
Красавец!










# 90
  • Мнения: 1 223

Бях сигурна, че къщата е една и съща. И какво сега? Заради краткотрайната памет на сценаристите се оказва, че детството на Азра и Дженк е минало в една и съща къща...

# 91
  • Мнения: 1 223


Две години по-късно Азра и Дженк с две бебчета. Ерсой и Ширин и те с бебе. Танем с тях. Едно голяяямо семейство. Накрая Фериде вика "Взех решение" Интересно какво решение е взела.

# 92
  • Мнения: 1 035
Моето предположение е, че сигурно ще осинови Ямур и ще ѝ остави наследството си 😂😂😂😂 Ох, нямам търпение за вторник Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 1 223
Оо, Боже.. Тя Фериде все някой осиновява.

# 94
  • Мнения: 1 035
Във фрага забелязах, че момченцето на Азра и Дженк плаче и си казах ,,На майка си се е метнало" 😂😂 Ще имаме хубав финал, но все пак не ми се искаше да свършва!

# 95
# 96
# 97
  • Мнения: 1 035
Някой гледа ли? Blush

# 98
  • Мнения: 3 372
Гледам, картинки.......






Началото.......

Последна редакция: вт, 24 дек 2019, 21:07 от Цвети &

# 99
  • Мнения: 1 035
О нененене умирам Joy Азра май е бременна с трето Joy А Ширин- с второ Joy

# 100
  • Мнения: 36 755



Честито Рождество Христово  santa2

Нека магията на святата Коледна вечер
влезе в дома ви и донесе здраве, мир и благодат  Two Hearts

Хубав финал на нашето филмче  newsm10

# 101
  • Мнения: 1 223

Много ми хареса финала. След като се прибрах от вечерята на Бъдни вечер не заспах докато не изгледах финала. Много щастливо семейство станаха. Накрая ми стана леко носталгично. А на моментите със Сумру така се радвах. Падат й се тези мъка на червенокосата вещица.

# 102
  • Мнения: 3 372


                   







# 103
  • Мнения: 1 035
Здравейте! Случайно знаете ли дали последният епизод ще бъде преведен с бг субтитри, тъй като в оригинал не успях да разбера доста неща. Благодаря предварително Simple Smile

# 104
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Здравейте! Случайно знаете ли дали последният епизод ще бъде преведен с бг субтитри, тъй като в оригинал не успях да разбера доста неща. Благодаря предварително Simple Smile
Аз от много време го гледам само на руски....не знам въобще дали още го превеждат на български език
Весели празници на всички в темата

# 105
# 106
  • Мнения: 36 755
Добро утро  Hug



Нека новата година за всички ни донесе здраве, повече време с любимите ни хора, любов и благоденствие  Two Hearts Two Hearts Two Hearts



Хубав и спорен първи работен ден  Hug

# 107
  • Мнения: 1 223

Добро утро и от мен!

Някой мисли ли да гледа новия сериал с Алп Навруз?

# 108
  • Мнения: 36 755
Селин

Цитат
Някой мисли ли да гледа новия сериал с Алп Навруз?

Незнам дали ще го гледам...
Скрит текст:
Започвам годишното приключване и едва ли ще имам време.
Но ако има желаещи да гледат и пишат за сериала и ако никой не пусне нова тема, може да се пише тук. Ако свърши темата ще пусна нова и ще допълня заглавието.....

# 109
  • Мнения: 1 035

Честита Нова година! Пожелавам ви най-вече здраве и прекрасни моменти с любими хора! Hug
Аз чакам да видя първата серия на новия сериал и ще решя дали да го гледам. Надявам се да е нещо интересно, защото искам да гледам  Алп Grinning Blush

# 110
  • Мнения: 36 755
Добро утро  Hug
Каня ви на кафе... Coffee



Кой където и да е , на работа, в къщи, или ще пътува след по-дългата почивка....да е хубав деня ви  Peace

ali.yor и аз харесвам Алп и с удоволствие бих го гледала, но само ако има български превод на сериала в който ще участва.



Хубав слънчев зимен ден  Hug


# 111
  • Мнения: 3 372

MAMA-AN, присъединявам се за кафето.......









и котето на Алп

# 112
  • Мнения: 36 755
Цвети радвам се, че вчера си споделила кафето с мен  Hug

Някой има ли представа в кой ден ще се излъчва сериала с участието на Алп Навруз и дали сериала е в програмата на някоя от групите, които превеждат с български субтитри.... Thinking



Хубав почивен ден  Hug

# 113
  • Мнения: 3 372


MAMA-AN, знам само, че първият фрагмент на  "Изумрудният феникс" трябва да излъчат през февруари.







# 114
  • Мнения: 3 372
1 фрагмент на "Изумрудният феникс"



Алп Навруз в ролята на Серхат.


„Само истинска любов се ражда от пепелта “

Премиерата е на 25 януари 2020 г. от 20.00 ч. по канал FOX






Скрит текст:




Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 19:59 от Цвети &

# 115
  • Мнения: 1 035
Алп напълнял ли е или така ми се струва? Мноого различен ми се струва, но не разбирам защо Joy Може би е от прическата и брадата.
Най- много го харесвам така: Heart Eyes

# 116
  • Мнения: 1 223
А аз най-много го харесвам така

С дълга коса е супер (за мен)

# 117
  • Мнения: 3 372
Хубава двойка са с Джерен Йълмаз .


# 118
  • Мнения: 1 035
Втори фраг на ,,Птица Феникс"
Снимките са в Кападокия. Обожавам това място.



Между другото, знам, че ,,Не пускай ръката ми" свърши, но днес си дадох сметка, че май не се разбра, че Дамла е причинила катастрофата. И днес си пуснах пак 43 епизод, когато стана тя и хоп- Зад волана е мъж... Тази история беше толкова ненужна. Оставиха ли я накрая историята и сценаристите или аз съм пропуснала момента?

# 119
  • Мнения: 1 223
Втори фраг на ,,Птица Феникс"
Снимките са в Кападокия. Обожавам това място.



Между другото, знам, че ,,Не пускай ръката ми" свърши, но днес си дадох сметка, че май не се разбра, че Дамла е причинила катастрофата. И днес си пуснах пак 43 епизод, когато стана тя и хоп- Зад волана е мъж... Тази история беше толкова ненужна. Оставиха ли я накрая историята и сценаристите или аз съм пропуснала момента?
Не, нищо не се разбра за катастрофата. И според мен беше ненужно да започват сценаристите и тази глупост.

# 120
# 121
  • Мнения: 36 755
Привет на всички момичета  Hug

Благодаря за споделеното - сценария на нашето филмче меко казано в много моменти издишаше...те затова и не довършиха сезона....Както и да е...Все пак благодарение на този сериал се запознах с много симпатични момичета - до нови срещи с нови сериали  Hug

Днес е моят рожден ден - ето и моята виртуална почерпка за здраве....

Скрит текст:










Да ви е сладко  Hug

Хубав и спорен ден и седмица  Hug

Алп в ролята на новия сериал....



# 122
  • Мнения: 1 223
Ани,

Пожелавам ти много здраве, щастие, усмивки и сбъднати мечти! Весел празник!

# 123
# 124
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
ЧРД, Ани! Желая ти здраве, щастие, късмет и верни приятели!

# 125
  • Мнения: 1 035
Честит рожден ден, Ани!

Алп в ,,Птица феникс" Heart Eyes


# 126
  • Мнения: 6 593
Привет, момичета! doh

За много години, да сте живи и здрави!

Честит Рожден ден, мила Ани! bdbaloni
Бъди  много здрава, усмихната, щастлива и късметлива!
И ти благодаря за всичко, което правиш за нас вече толкова много време!



Благодаря ви за всичко, което споделяте, момичета и че поддържате темата и след края на сериала.

Нямам много време напоследък, но ви следя. И сериала си догледах, въпреки че последните десетина серии направо ме изнервиха. Обичам си ги нашите герои и ми се искаше да видя как ще приключи тяхната история. Сценария заби в осма глуха доста отдавна, зарязаха голяма част от сюжетните линии и включиха нови, които пък набързо приключиха. Така и не ни отговориха на много въпроси, а някои неща си останаха тайна. А любимите ни Дженк и Азра ги направиха на луди калинки, какво ли не им причиниха, преди да ги съберат. Сумру така и не получи наказание за всичките престъпления, които извърши, но поне я вкараха в затвора за нещо, за което не е виновна. Жанра стана "трагикомедия" накрая, а на моменти за Азра беше  дори "ужаси".  Laughing
Серап пък една вечер си легна и на сутринта се събуди бяла и добра, направо да се разплачеш. Sunglasses

Според мен този сезон си беше напълно излишен, ама нейсе.
Поне тук в темата бяхме приятна компания  и си прекарахме хубаво заедно. Ще ми останат хубави спомени.

Не знам дали ще имам възможност да гледам новия сериал с Алп, защото времето ми е кът, но няма да ви забравям.
Дано да има късмет това талантливо момче в новото начинание.

До скоро! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 20:32 от * Дъга

# 127
  • Мнения: 36 755
Селин  Hug Цвети  Hug Роси  Hug ali.yor  Hug Дъгичке  Hug благодаря за поздравите, пожеланията, цветята и картичките за рождения ми ден - дано всички да сме здрави и да се срещаме макар и виртуално  Praynig

Цитат

Алп ще бъде с различна роля в новия сериал - различна от това, което сме гледали до сега...Дано сценария да бъде издържан и сериала да има успех  newsm10

# 128
  • Мнения: 3 372
Днес е прекрасен ден, днес нашият любим Алп Навруз празнува 30-ия си рожден ден 🎂🎉🎂

Честит рожден ден, Алп !!! ❤ С цялото си сърце ти желаем всичко най-добро, много любов, изпълнение на желания, творчески успехи и винаги да останеш такъв прекрасен, искрен и прекрасен човек !!!




# 129
  • Мнения: 36 755
Добро утро  Hug



Цвети благодаря за инфото  Hug Честит Рожден Ден на патерици на Алп  baloni Пожелавам му здраве, щастие късмет и една голяма и истинска любов  Two Hearts Flowers Four Leaf Clover Много професионални успехи и участия в успешни проекти  newsm10



Хубав ден  Hug

# 130
# 131
  • Мнения: 508
Привет момичета.  Много ми харесва сериала и го гледам с голям интерес. Но за съжаление не намирам епизодите след 50-ти преведени на български. Знае ли някой дали ги има и къде мога да ги намеря?

# 132
# 133
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Здравейте момичета! Цвети, Ани благодаря за красивите снимки! Все по - малко време имам, но все пак влизам и тук! Хубав и приятен следобед!

# 134
  • Мнения: 3 372

Роси, наистина времето не стига, но малко от него и аз отделям, за да следя новостите за Алп и Алина.



# 135
  • Мнения: 508
Дали ще преведат епизодите след 50_ти на български?

# 136
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Цвети, благодаря за хубавите снимки! Някой знае ли дали няма да излъчат сериала и по наша твлевизия? Доста интересен и грабващ беше, после малко разводниха, но лично аз го харесах!

# 137
  • Мнения: 3 372
Роси





Алп с Джерен ЙЪлмаз, новата му партньорка в сериала "Птица Феникс"

# 138
  • Мнения: 1 223
Дадох му за сега шанс на сериала с Алп, но той да вземе да я обръсне тая брада, че хич не го харесвам така. Чарът на момчето не се вижда.

# 139
  • Мнения: 36 755
Привет момичета Hug
Благодаря за снимките и споделеното за новия сериал в който участва Алп.
Не гледам сериала, но следя какво се случва.
И на мен не ми харесва Алп с тази брада. Много по-чаровен би изглеждал с небрежно набола брадичка...Но в крайна сметка представят героите така както ги виждат сценаристите и режисьорите и нас никой не ни пита какво ни харесва и какво не.



Не знам снощи в епизода дали е имало гореща сцена, както очакваха някои от гледащите сериала. Ако Селин е гледала епизода ще се радвам да сподели.

Ето и рейтинга за снощния епизод...

Total / 8.06 / - 2 м.
 AB / 5.01 / - 4 м.
 ABC1 / 7.78/ -3 м.


Според мен рейтинга е много добър, но ще видим как ще бъде занапред....Желая им успех Hands Plus1

# 140
  • Мнения: 1 223
Ани, аз не го гледам на живо. Довечера ще си го пусна, че да мога да превъртам с мишката. Но горещ момент имаше само в мечтите им. ГГ все още не показват колко много се обичат, защото Серхат (Алп) си мисли, че любимата му го е предала. Но в този сериал злобните са много.

# 141
  • Мнения: 36 755
Селин нали знаеш, че в турските сериали злобарите са болшинство..Така, че нищо ново под слънцето...След това на бързо им изчистват образите и стават чисти като детска сълза...

# 142
  • Мнения: 3 372
"Когато чуеш, че през нощта ще бъде -18."






Сумру

# 143
  • Мнения: 36 755
Добро утро Hug


Цвети стана ми забавен коментара и снимката на Алп за студеното време....

Цитат
"Когато чуеш, че през нощта ще бъде -18."


Хубав ден и спорна нова седмица Hug

ПП Цвети сега разбрах подробности за -18 градуса. Студеното време е създало проблеми при снимките са споделили Алп и Джерен...Особено за Джерен, която по сценарии е трябвало да бъде леко облечена....



За този проблем съм чувала и при други сериали...Помещенията, където се правят снимките или изобщо не се отопляват, или недостатъчно....

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 13:03 от MAMA-AN

# 144
# 145
  • Мнения: 1 845
Здравейте и от мен! Разбрах, че Долунай Сойсерт (Сумру) ще участва в предстоящия исторически минисериал "Или независимост, или смърт". Ще го дават по TRT1 на 16 март от 20:00 часа!

# 146
# 147
  • Мнения: 36 755
Добро утро Hug



Цвети, Мимчй благодаря за новите снимки и новините Hug

Долунай Сойсерт - Сумру нямам никакво желание да я гледам...Така ми изпили нервите.....Grinning

Алп много различен - напълнял ли е, или така ми се вижда.....

Хубав ден и спорна нова седмица Hug

# 148
# 149
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Цвети, благодаря за снимките! Момичета как сте? Чак сега намерих малко време и за себе си! Може би, знаете, че Ако беше в болница и на системи. Хубава вечер и се пазете!

# 150
  • Мнения: 3 372

Лалетата в пустите паркове на Истанбул.
Роси, радвам се, че ти харесват снимките и благодаря за лайковете. Работя от вкъщи, предполагам както и повечето от момичетата. Гледам филми, чета, подреждам, няма място за скука и униване.  
Ето още нови снимки на нашите красиви любимци.

















Светли празници!
Бъдете здрави! Пазете себе си и другите!
Останете у дома!

Последна редакция: ср, 15 апр 2020, 18:41 от Цвети &

# 151
# 152
  • Мнения: 1 845
Сериалът “Не пускай ръката ми” започва своето излъчване в България.
Ще се излъчва на 18 октомври от 21:00 до 22:00 по Diema Family,  повторенията ще са на следващия ден от 14:00 до 15:00 часа.
Тук ще са общо 206 епизода.
 

# 153
  • Мнения: 36 755
Много тежки моменти..
Направо му се къса сърцето на човек.....
Как няма грам човещина в така наречения елит....Сумру, Хюлия....в последствие Серап и Джансу....
А Мерт играе великолепно....



# 154
  • Мнения: 1 223
Не пропускам епизод. Дублажът е трагедия, но на Алп става, въпреки, че ако бяха сложили Виктор Танев щеле да е страхотно, слабост ми е.
Трите змии ме дразнят до ента степен, но Сумру до последно ще ме дразни, докато Хюля и Серап имат своите проблясъци.

И още една вметка. Следите ли "Приказка на острова"? Аз не пропускам серия.

# 155
  • Мнения: 1 845
Утре няма да има епизод на Приказка за острова. Ще има нов епизод в сряда.

# 156
  • Мнения: 8 422
Алп и Алина в реклама на De facto. Heart

# 157
  • Мнения: 1 845


Нова фотосесия на Джемре Гюмели за списание Gardirop Magazin.
В момента тя участва в историческия сериал “Барбаросите: мечът на Средиземноморието”.

# 158
  • Мнения: 3 372
Нови снимки на красавеца Алп.





# 159
  • Мнения: 8 422


Цитат
« С того момента, как вы начинаете жить отдельно от семьи, даже если вы никогда не делали этого, домашняя жизнь каким-то образом учит людей своим обязанностям. Мне всегда нравились домашние дела, чинить вещи, пробовать что-то новое. Например, я предпочитаю проводить время на кухне, готовить, есть на улице. Мне очень нравится готовить, и это помогает мне очистить голову. Если есть время, я могу заниматься такими делами, как глажка, уборка, ведение домашнего хозяйства, не ленясь. »

Интервью для Milliyet (2021).

Някой гледа ли "Не пускай ръката ми" по Диема фемили?

Последна редакция: чт, 24 фев 2022, 12:36 от ·٠•Snejka•٠·

# 160
  • Мнения: 1 845


Цитат
« С того момента, как вы начинаете жить отдельно от семьи, даже если вы никогда не делали этого, домашняя жизнь каким-то образом учит людей своим обязанностям. Мне всегда нравились домашние дела, чинить вещи, пробовать что-то новое. Например, я предпочитаю проводить время на кухне, готовить, есть на улице. Мне очень нравится готовить, и это помогает мне очистить голову. Если есть время, я могу заниматься такими делами, как глажка, уборка, ведение домашнего хозяйства, не ленясь. »

Интервью для Milliyet (2021).

Някой гледа ли "Не пускай ръката ми" по Диема фемили?



Да, аз. Тук ще са 206 епизода. Стигнали сме до 27 оригинален епизод. Предстои катастрофата с Дженк и Кадир…
Предстоят доста моменти: появата на Зерин, миналия живот на Сумру, мозъчния кръвоизлив на Джансу, от който тя умира, опита на Сумру за убийство на Азра.

# 161
  • Мнения: 3 372
Новата визия на Алина Боз



# 162
  • Мнения: 8 422
Мимчу, и аз гледам, но тези събития, които описваш, само съм ги чувала, щото онлайн не го довърших. Тази седмица епизодите ги пропуснах, но ще наваксам по Нова плей. Сумру значи няма да се спре - егати идиотката.

Цвети, мерси за Алинка. Много е красива с тази прическа. Тя си е хубава, но много и отива така.

Новичка. Мисля, че вече трябва да се подстриже малко. Laughing



С любимата му Айча. Много красива двойка. Дано са щастливи.

# 163
  • Мнения: 1 845
Сумру ще е такава до самия край когато влиза в затвора.

Общи условия

Активация на акаунт