"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 9

  • 13 166
  • 163
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 223
Не знам, но на мен всички моменти между Азра и Дженк в последния епизод много ми харесаха. Скоро не съм ги виждала толкова щастливи заедно. А и като цяло дори в първи сезон не съм им се радвала толкова. Според мен Азра и Дженк не са наясно, че Дамла е причинила катастрофата. Ако бяха разбрали нямаше да са толкова спокойни и да се държат с Дамла все едно нищо не знаят. Сумру продължава да ми лази по нервичките, ама тоя Гюркан нещо взе да я заплашва и той. Така ли няма да се намери някой и да надхитри Сумру. То ако само със заплахи ставало... Дамла се държи значително по-добре с Азра. А тайничко се надявам и аз Баръш накрая да се осъзнае и да отсвири Сумру.

# 16
  • Мнения: 1 035
Здравейте! Фрага на бг:
Дженк: Арда, спри! Спри!
Арда: Няма да спра. Вече Дамла я няма! Всичко свърши!
Сумру:Вече каквото и да направиш, не можеш да си вземеш Дамла от Челен.
Фериде: Сигурна съм, че този брак не е някаква игра.
Азра:С тези постоянни скандали с Баръш вредите на всички. Не виждаш ли?
Дженк: Аз не мисля, че му пука, Азра.
Дженк: До там ли стигна? Да заплашваш собствената си дъщеря?
Баръш: Млъкни! Не можеш да идваш в дома ми и да ми търсиш сметка.
Сумру:Баръш мисли, че Дамла е в имението... Дамла! Дамла я няма!

Лоши новини:
Рейтингът от миналата седмица:

Толкова не бяхме падали. Дано вчера са гледали повече хора, че иначе може и да приключи сериала скоро Cry
Мнооого ми харесаха сцените с бебетата. Дай боже да ги видим като родители скоро! Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 36 750
Привет момичета  Hug

Рени-Боби струва ми се, че комшиите харесват някои сериали заради актьорите, без да се задълбочават в сюжета. Много младежи харесват Алп и Алина....

Селин и на мен ми се стори, че Гюркан насмете Сумру, но тя е толкова безочлива, че пак ще излезе суха.....

ali.yor благодаря за превода на фрагмана и за рейтинга  Hug

Страхувам се да попитам, но не разбрах защо Арда и Дамла толкова бързо се ожениха... Thinking



# 18
  • Мнения: 142
Maman, така е, ама все пак Sad историята вече ми омръзва.. 🤔 Заради Баръш 😁 как ще се страхуваш да питаш такова нещо сега 😀😀😀☺️🤗🤗🤗 иначе сега всеки ще си носи последствията Дамла като си тръгна ся Баръш ще ги обвини Челенови, че са виновни за изчезването ии.. Направо знам сценария преди да видя серията 😁
Хубав ден, в това мрачно време Sad

# 19
  • Мнения: 36 750
Добро дъждовно есенно утро



Боби-Рени -  newsm10
От къде тръгнаха, до къде отидоха.... Thinking Корейците изобщо няма да познаят сериала в турския вариант....



https://youtu.be/XL-AVY8zHlE

Хубав ден  Hug

# 20
  • Мнения: 1 223
Втория фраг е излязъл.


Боже, бива ли тия трейлъри да са толкова объркващи...

# 21
  • Мнения: 36 750
Ако не е замесена Сумру в изчезването на Дамла, ей ме на!
Там където се появи тази интригантка, трева не никне.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 22
  • Мнения: 142
Ако не е замесена Сумру в изчезването на Дамла, ей ме на!
Там където се появи тази интригантка, трева не никне.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Взе ми думите от устата 😁...
 Аз нали писах, че ще ги обвинят тях... Вай бе как познах 😁😁😁
Бива, бива тъпотия ама леко прекаляват..  Първият сезон имаха ужасно завладяваща история  сега нещо ми се губи... Винаги така правят сериали те че ГГ да не си вярват после започват и после идва как Сумру, свалям и шапка на Долунай тя е злодейка  от класа, макар и да съм свикнала да я гледам в по мили образи, Simple Smile

# 23
  • Мнения: 36 750
Добро утро  Hug

Боби-Рени голяма злодейка е Сумру - човек когато зугуби безвъзвратно детето си, страда, болката го изяжда...При Сумру това не се случи...И преди и сега, тя все нещо отмъщава на Азра - не може да я гледа да е щастлива....Как не се отрови в собствената си отрова.... #Cussing out

Има две нови снимки...





Хубав почивен ден  Hug

# 24
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Добро утро  Hug

Боби-Рени голяма злодейка е Сумру - човек когато зугуби безвъзвратно детето си, страда, болката го изяжда...При Сумру това не се случи...И преди и сега, тя все нещо отмъщава на Азра - не може да я гледа да е щастлива....Как не се отрови в собствената си отрова.... #Cussing out

Има две нови снимки...





Хубав почивен ден  Hug
Така е Ани, Сумру се " храни" от злобата си...Тя живее,  за да причинява зло.

# 25
  • Мнения: 1 035
Абсолютно съм съгласна. Сумру е нещастна, а когато другите са нещастни, тогава тя е щастлива. Мен ме притеснява, че вече вторник ще се излъча новия сериал на канал Д- Азизе. Ако има голям интерес към него, нашия рейтинг ще падне още повече Sad

# 26
  • Мнения: 36 750
Добро утро  Hug



Хубав и усмихнат ден и успешна нова седмица  Hug

Селин  Hug Гости  Hug ali.yor

Сумру е на принципа на шопа... "Я не сакам на мен да е добре, я сакам на Вуте да е зле." или "Че си запалим къщата, та да изгори на Вуте плевнята."
Ама вече взеха да прекаляват...Не разбирам защо я очернят толкова, като накрая ще я направят бяла и добра....



Баръш клъвна като шаран на въдицата на Сумру....

# 27
# 28
  • Мнения: 142
Добро утро и успешна седмица на всички.
Колкото и да ми е кофти да го напиша... Сериалът е такъв, че нещата са такива Сумру е злодей не мисля, че трябва да я правят бяла да си остане така 😁...
Колкото до новия сериал.... Azize аз го чакам с нетърпение 😊😊😊😊 историята не е нещо, за което да не сме се хваща ли или да не са го показвали... Да видим може и Azize да няма гледаемост знае ли човек Simple Smile
Иска ми се Сумру да се влюби и да страда ама 😁 много искам Simple Smile
Ще видим утре как ще се извърти всичко.... Надявам се само ГГ да не се карат отново, че и това ми идва в повече Simple Smile

# 29
  • Мнения: 6

Милият Арда явно много ще страда за Дамла

Общи условия

Активация на акаунт