"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 9

  • 13 170
  • 163
  •   1
Отговори
# 120
# 121
  • Мнения: 36 750
Привет на всички момичета  Hug

Благодаря за споделеното - сценария на нашето филмче меко казано в много моменти издишаше...те затова и не довършиха сезона....Както и да е...Все пак благодарение на този сериал се запознах с много симпатични момичета - до нови срещи с нови сериали  Hug

Днес е моят рожден ден - ето и моята виртуална почерпка за здраве....

Скрит текст:










Да ви е сладко  Hug

Хубав и спорен ден и седмица  Hug

Алп в ролята на новия сериал....



# 122
  • Мнения: 1 223
Ани,

Пожелавам ти много здраве, щастие, усмивки и сбъднати мечти! Весел празник!

# 123
# 124
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
ЧРД, Ани! Желая ти здраве, щастие, късмет и верни приятели!

# 125
  • Мнения: 1 035
Честит рожден ден, Ани!

Алп в ,,Птица феникс" Heart Eyes


# 126
  • Мнения: 6 588
Привет, момичета! doh

За много години, да сте живи и здрави!

Честит Рожден ден, мила Ани! bdbaloni
Бъди  много здрава, усмихната, щастлива и късметлива!
И ти благодаря за всичко, което правиш за нас вече толкова много време!



Благодаря ви за всичко, което споделяте, момичета и че поддържате темата и след края на сериала.

Нямам много време напоследък, но ви следя. И сериала си догледах, въпреки че последните десетина серии направо ме изнервиха. Обичам си ги нашите герои и ми се искаше да видя как ще приключи тяхната история. Сценария заби в осма глуха доста отдавна, зарязаха голяма част от сюжетните линии и включиха нови, които пък набързо приключиха. Така и не ни отговориха на много въпроси, а някои неща си останаха тайна. А любимите ни Дженк и Азра ги направиха на луди калинки, какво ли не им причиниха, преди да ги съберат. Сумру така и не получи наказание за всичките престъпления, които извърши, но поне я вкараха в затвора за нещо, за което не е виновна. Жанра стана "трагикомедия" накрая, а на моменти за Азра беше  дори "ужаси".  Laughing
Серап пък една вечер си легна и на сутринта се събуди бяла и добра, направо да се разплачеш. Sunglasses

Според мен този сезон си беше напълно излишен, ама нейсе.
Поне тук в темата бяхме приятна компания  и си прекарахме хубаво заедно. Ще ми останат хубави спомени.

Не знам дали ще имам възможност да гледам новия сериал с Алп, защото времето ми е кът, но няма да ви забравям.
Дано да има късмет това талантливо момче в новото начинание.

До скоро! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 20:32 от * Дъга

# 127
  • Мнения: 36 750
Селин  Hug Цвети  Hug Роси  Hug ali.yor  Hug Дъгичке  Hug благодаря за поздравите, пожеланията, цветята и картичките за рождения ми ден - дано всички да сме здрави и да се срещаме макар и виртуално  Praynig

Цитат

Алп ще бъде с различна роля в новия сериал - различна от това, което сме гледали до сега...Дано сценария да бъде издържан и сериала да има успех  newsm10

# 128
  • Мнения: 3 372
Днес е прекрасен ден, днес нашият любим Алп Навруз празнува 30-ия си рожден ден 🎂🎉🎂

Честит рожден ден, Алп !!! ❤ С цялото си сърце ти желаем всичко най-добро, много любов, изпълнение на желания, творчески успехи и винаги да останеш такъв прекрасен, искрен и прекрасен човек !!!




# 129
  • Мнения: 36 750
Добро утро  Hug



Цвети благодаря за инфото  Hug Честит Рожден Ден на патерици на Алп  baloni Пожелавам му здраве, щастие късмет и една голяма и истинска любов  Two Hearts Flowers Four Leaf Clover Много професионални успехи и участия в успешни проекти  newsm10



Хубав ден  Hug

# 130
# 131
  • Мнения: 507
Привет момичета.  Много ми харесва сериала и го гледам с голям интерес. Но за съжаление не намирам епизодите след 50-ти преведени на български. Знае ли някой дали ги има и къде мога да ги намеря?

# 132
# 133
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Здравейте момичета! Цвети, Ани благодаря за красивите снимки! Все по - малко време имам, но все пак влизам и тук! Хубав и приятен следобед!

# 134
  • Мнения: 3 372

Роси, наистина времето не стига, но малко от него и аз отделям, за да следя новостите за Алп и Алина.



Общи условия

Активация на акаунт