Против акне/пъпки по лицето 9

  • 51 259
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 266
Имекс антибиотично кремче против пъпки ,много съм доволна.Във всяка аптека го предлагат и цената е добра.🙂
Имекс се използва за лечение на всички видове акне, особено формите, свързани с възпаление.


Ще си го купя задължително.

# 31
  • София
  • Мнения: 665
Здравейте, пишете за някакви скъпи мазила, но ще ви споделя моя опит. Синът ми е на 14 и има акне и комедони, обаче ако му дам дори само 2 таблетки бирена мая, от тази обогатената с вит. А, С и Е (около 6лв. е за 120 таблетки май беше), на другия ден кожата му е видимо по чиста. На него му действа много бързо и много добре, освен това е полезна и натурална. Добре, че видях темата, утре ще му купя, че отдавна не е пил.

# 32
  • Мнения: 61
Аз ви препоръчвам продуктите на Биотрейд, като ви посъветвам да се да отиде при дерматолог и той да ви предпише начин на изполване. Използвала съм Бензакнен като винаги съм взимала по-силния (10%), при последната покупка не ми вършеше работа, защото трябваше да взема този с 5%. За продуктите на Биотрейд не мога да се оплача поради много причини, много е важен начинът на ползване, както и храненето. Simple Smile)

# 33
  • Мнения: 4 005
От Акне аут бях много доволна.Буквално за два дни лицето ми светна.Но го ползвах много дълго време като превенция и в един момент спря да ми действа.Сега пак имам проблеми с кожата.Ходих на кожен по друг повод с кожата на ръцете и попитах и за  лицето.Той ме застреля с думите,че само една две пъпки виждал,че нищо ми нямало,да съм мацнела със салицилов спирт на пъпката и щяла да мине.
Ще следя темата с интерес с препоръки за нещо ефикасно.

# 34
  • Мнения: 393
Здравейте и от мен...
И аз съм се върнала в пубертета..
От известно време започнаха да ми излизат подкожни пъпки по лицето.. ползвах препоръчаното от първа страница крем
БП - бензоил пероксид
Доста време лицето ми беше чисто, но сега пак се почна.. имам такива отстрани по контура на лицето и нормални и подкожни, които си седят със седмици.. по челото също ми се появават подкожни.. явно ще се ходи на дерматолог, но да попитам и тук някой с препоръка за нещо ефикасно? На 33г. съм

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 6 876
Имекс антибиотично кремче против пъпки ,много съм доволна.Във всяка аптека го предлагат и цената е добра.🙂
Имекс се използва за лечение на всички видове акне, особено формите, свързани с възпаление.



Хах, регистрирахте се специално за да напишете този пост ли?

При мен стана по-лошо с него. Оказа се, че лекарства под формата на маз изобщо не са препоръчителни, защото запушват порите.

# 36
  • Мнения: 7 006
Здравейте, пишете за някакви скъпи мазила, но ще ви споделя моя опит. Синът ми е на 14 и има акне и комедони, обаче ако му дам дори само 2 таблетки бирена мая, от тази обогатената с вит. А, С и Е (около 6лв. е за 120 таблетки май беше), на другия ден кожата му е видимо по чиста. На него му действа много бързо и много добре, освен това е полезна и натурална. Добре, че видях темата, утре ще му купя, че отдавна не е пил.

Да,защото акнето и комедоните са външен израз на вътрешното състояние на организма.

Съвета ми към всички страдажи от акне,комедони,кисти,обриви,себорея и т.н.и т.н.,да прочистят кръвта си и въобще целия организъм
В рамките на една година да се проведе първо детокс на органите,после обезпаразитяване на организма,отново детокс на органите и на края три месечно въвеждане на пробиотици.
За многото вода(поне 2 л.) както и правилната диета мисля,че не е нужно да се говори..

Каквото и да правите външно,то ще има само временен ефект.
Когато тялото е здраво,кожата,която е най-големият му орган,е чиста,гладка и свежа.

# 37
  • Мнения: 2 238
А кой от продуктите на Teenager-Sea star ползвате

Защитен гел анти-акне, минерализиращ гел (нанасям го на лицето и стоя 20-30 минути и отмивам) и лосиона анти-акне.

# 38
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Здравейте момичета,

За сега виждам добър ефект от Ниацинамид (The ordinary) и Effaclar Duo + (La roche posay). Мажа ги последователно само вечер и лицето ми е по-спокйно от преди.

# 39
  • Мнения: 113
Здравейте, от 3 месеца вече имам сериозен проблем. Излезнаха ми пъпки. Ходих къде ли не на дерматолози, ползвах първоначално спирт за лицето казах се, после използвах серията на акне аут, а сега съм на Авен triacneout expert и още един крен на Акне аут , но отново промяна няма никаква. Бяха ми назначили изследвания на хормоните, излследвах тестостерон, 4- андростендион ,  DHEA-SO4 и секс хормон свързващ протеин и всичко беше в норма, обаче нищо не помага на акнето да изчезне дори малко . Ако някой е имал подобен проблем моля да сподели мнение или някой дерматолог който може да помогне или дали трябва да изследвам и още нещо.

# 40
  • Мнения: X
Здравейте! Simple Smile Какво ще ми препоръчате за  заличаване на белези, нещо, като пилинг, но да е подходящо за кърмачки! Сега е сезона за тези продукти и процедури, но повечето продукти не са подходящи в случая. Като цяло пъпки ми излизат все по рядко, но белезите си стоят..
Преди години се шегувах, че ще се отърва от акнето, когато  вземат да ми излизат бръчки. Е, на 28г съм, бръчки нямам, още, но и от акнето не съм се отървала на 100%, та май съм била права.. Sad Мъчно ми е, че така и не можах да се видя с хубава кожа, а все ми се налага да клепам нещо да прикрия я пъпка, я белег... Sad
Впрочем, от доста време ползвам гел от алое всяка вечер и съм много доволна. Май и до там ми се простира грижата в момента..

# 41
  • Мнения: 6 549
Съвета ми към всички страдажи от акне,комедони,кисти,обриви,себорея и т.н.и т.н.,да прочистят кръвта си и въобще целия организъм
В рамките на една година да се проведе първо детокс на органите,после обезпаразитяване на организма,отново детокс на органите и на края три месечно въвеждане на пробиотици.
Може ли да попитам какъв съвет можеш да дадеш по отношение на прочистването на кръвта?
По какъв безопасен начин може да се случи?

# 42
  • Мнения: 18 542
И от какво точно искате да си чистите кръвта?!  Shocked

Kate444, всички пилинги с киселини стават за кърмачки с изключение може би на такъв с ретиноидна киселина.

# 43
  • Мнения: 3 266
И от какво точно искате да си чистите кръвта?!  Shocked

Kate444, всички пилинги с киселини стават за кърмачки с изключение може би на такъв с ретиноидна киселина.
Да, аз си правя глюколов и бадемов. Другата седмица съм на Джеснър пилинг, а кърмя активно.

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Здравейте! Simple Smile Какво ще ми препоръчате за  заличаване на белези, нещо, като пилинг, но да е подходящо за кърмачки! Сега е сезона за тези продукти и процедури, но повечето продукти не са подходящи в случая. Като цяло пъпки ми излизат все по рядко, но белезите си стоят..
Преди години се шегувах, че ще се отърва от акнето, когато  вземат да ми излизат бръчки. Е, на 28г съм, бръчки нямам, още, но и от акнето не съм се отървала на 100%, та май съм била права..

Относно заличаване на белезите от пъпки най-добър ефект при нас има Effaclar Duo + (La roche posay). Освен за по-бързо заздравяване на акнето има много добър ефект за заличаване на белезите от него. Но изисква постоянно използване - поне веднъж дневно, на почистена кожа.
При медицинската козметика има и специални кремове за избелване на петна. Може да проверите дали са подходящи за вас. След тях обаче задължително се прилага крем със слънцезащитен фактор!

Относно годините и изчезването на акнето - аз се оттървах от него едва след 40-те си години, когато започнаха хормоналните промени. Да, всичко си има и добрата, и лошата страна Wink Е, имам малко повече бръчки, но няма и помен от гадните пъпки Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт