Боя за коса - Blond45 - Клуб на блондинките

  • 28 619
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Мен пък ми е интересно, дали Лореалските версии (май са по-изгодни като цена) могат да конкурират Олаплекс... Историята е, че Лореал искали да купят Олаплекс и при договарянето/проучването нещо им откраднали състава, и създали техните версии... После Олаплекс ги съдиха за патент...

# 46
  • Мнения: 1 095
Мен пък ми е интересно, дали Лореалските версии (май са по-изгодни като цена) могат да конкурират Олаплекс... Историята е, че Лореал искали да купят Олаплекс и при договарянето/проучването нещо им откраднали състава, и създали техните версии... После Олаплекс ги съдиха за патент...

кои са лореалските версии?

# 47
  • Мнения: X
Loreal smartbond, Matrix ultim8 и в Америка Redken ph bonder.

# 48
# 49
  • Мнения: X
В тази "статия" дори съставката на раздора, заради която се съдят, не е написана правилно...

# 50
  • София
  • Мнения: 1 744
[
Bettina Еластисайзър екстрийм е продукт за дълбока хидратация и подхранване на изтощени,малтретирани коси. Моята не е изтощена чак толкова макар,че я малтретирам доволно с бои.
 Какво не ти харесва в дейтвието? Не очаквай Уау ефект още на първо използване. Ако косата е зле го прави преди всяко миене и не за 5-10 мин. Нанасяш,свиваш под шапка за баня и загряваш поне 10мин със сешоар на силна степен да се затопли. Завиваш с хавлия и стоиш поне 2ч. Ако имаш опция да преспиш с него и да миеш сутринта най-добре.
[/quote]

Моята е много изтощена, точно такава за каквато е уж еластилайзера.
Тънък косъм, руса, суха, порьозна, накъсваща се, поема адски много  продукт и се оплита страшно много.
Купих си еластилайзера миналата година от черния петък в Златна рибка, серия Екстрийм.
Слагах го няколко пъти, като два пъти престоях цяла вечер и за мен ефекта е почти нулев.
Като стоя с маска за коса ефектът е същият и за мен просто не си заслужава парите.

# 51
  • Мнения: X
Здравейте, влизам да ви следя Simple Smile
Най после след две години, успях да постигна равномерен рус цвят Simple Smile и то с боята Garnier Color Senseisation 9.13, много ми хареса номер 9.02 но беше ужасна грешка защото станах на места ярко розова 😁😁😁 но вече си знам кой е моя номер и не мисля скоро да го заменям Simple Smile

# 52
  • Мнения: 992
Здравейте, влизам да ви следя Simple Smile
Най после след две години, успях да постигна равномерен рус цвят Simple Smile и то с боята Garnier Color Senseisation 9.13, много ми хареса номер 9.02 но беше ужасна грешка защото станах на места ярко розова 😁😁😁 но вече си знам кой е моя номер и не мисля скоро да го заменям Simple Smile

Може ли снимка ?

# 53
  • Мнения: X
Здравейте, влизам да ви следя Simple Smile
Най после след две години, успях да постигна равномерен рус цвят Simple Smile и то с боята Garnier Color Senseisation 9.13, много ми хареса номер 9.02 но беше ужасна грешка защото станах на места ярко розова 😁😁😁 но вече си знам кой е моя номер и не мисля скоро да го заменям Simple Smile

Може ли снимка ?

# 54
  • Мнения: 83
Момичета, може ли мнение за боята PLATINUM, която се продава в Златна Рибка? Много ѝ се чудя, а никъде не съм попадала на никакъв отзив за нея.

# 55
  • Мнения: 1 922
Здравейте блондинки,
Имам нужда от вашия съвет!
Естествено рижа съм и бих искала да стана блондинка, но не съм сигурна дали ще ми се получи само с боя. Не искам да имам жълт или ръждив оттенък.
Според вас какъв нюанс на русото да избера за да избегна жълти нюанси.

# 56
  • Мнения: 9 991
Здравейте блондинки,
Имам нужда от вашия съвет!
Естествено рижа съм и бих искала да стана блондинка, но не съм сигурна дали ще ми се получи само с боя. Не искам да имам жълт или ръждив оттенък.
Според вас какъв нюанс на русото да избера за да избегна жълти нюанси.
Каносай се, ще ти се насити цвета. Обожавам рижави коси. Може да си боядисваш миглите и веждите кафяви. Не я разваляй тази хубава коса.

# 57
  • Мнения: 2 082
Не съм доволна от Колаж 12/30....с къде по-евтини бои съм постигала по-хубав цвят. Кога ще намеря, това което търся....

# 58
  • Мнения: 2 352
На първа страница мисля имаше едно колело с цветовете, там беше обяснено кой отенък с кой цвят се убива. За рижавото не помня вече, но може да погледнеш.

# 59
  • Мнения: 1 095
Здравейте блондинки,
Имам нужда от вашия съвет!
Естествено рижа съм и бих искала да стана блондинка, но не съм сигурна дали ще ми се получи само с боя. Не искам да имам жълт или ръждив оттенък.
Според вас какъв нюанс на русото да избера за да избегна жълти нюанси.
Каносай се, ще ти се насити цвета. Обожавам рижави коси. Може да си боядисваш миглите и веждите кафяви. Не я разваляй тази хубава коса.

веднъж като има къна и вече боядисването е проблем. две многочасови посещения в салон преди години ми трябваха за да стана руса след глупаво къносване. Преди това пък бях направила не знам си колко маслени маски.

Общи условия

Активация на акаунт