Хитринки за всякакъв случай - 22

  • 52 504
  • 743
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 40 933
Да имате неизползван канал и да му е пресъхнал сифонът?

# 226
  • Мнения: 16 871
Не, остана лоша миризма само в детската стая. В баните няма. В нашата спалня също вече доста намаля, а в детската имам чувството, че се увеличава.

# 227
  • Мнения: X
Причината за миризма в детската стая, точно по време на ваканция, при нас се оказа забравена закуска в ученическата раницата на детето. Не искам да си спомням.

# 228
  • Мнения: 16 871
Въпреки че детето не се храни там, и затова проверих, ако случайно е скатал нещичко от кухнята (тя е на първия етаж на апартамента).

# 229
  • София
  • Мнения: 10 585
След търсене на гадна миризма, накрая смърдеше на мърша, се оказа, че вместо в хладилника, съм "прибрала" котешката консерва върху него... Не искам да си спомням какво беше вътре.
Ще го намерите нещото... Като замирише нетърпимо

# 230
  • Мнения: 16 871
Ох, всичко обърнах. Първо мислех, че е на застояло, после на мухъл, защото сме под покрив. Обаче не е.
Иначе имам спомени преди години за едни забравени картофи... леле олелеее

Ще пробвам да сложа сода, да видим.

# 231
  • Мнения: 10 264
Идея за почистване на петно от куркума? Изстисках лимонов сок, минах с чиста гъбичка, пак лимон... избледня значително, но още си личи Sad((

Щом е бяло, сложи медикс за фурни ако имаш. Да престои 30 мин и после переш.

# 232
  • Мнения: 109
Здравейте! Нещо срещу мазни петна върху текстил, което наистина работи?

# 233
  • София
  • Мнения: 10 585
За дамаски или за дрехи?
Аз ползвам Спот, справя се отлично с петна по дрехи, салатни сосове всякакви изпира отлично. Също и изпръскано с олио.
За дамаски не съм го ползвала.
Знам, че и тест гел го хвалят, но не съм го ползвала.

# 234
  • Мнения: 109
И тест гел пробвах, и Спот. Не излязоха петната! Става дума за зимно  чувалче за детска количка. Нямам надежда, уви...

# 235
  • София
  • Мнения: 10 585
Имаше някаква рецепта за равни количества веро, сода за хляб и кислородна вода, мисля така беше.
Бъркаш на каша и слагаш на петното. Пробвай, ако вече си го прежалила.

# 236
  • Мнения: 4 585
Или обезмаслител - мокриш петното, оставяш да съхне и на следващия ден переш. Аз и верото/тест гела така оставям за ден и на следващия пера в пералня.

# 237
  • Мнения: 16 871
Меглио на мен ми маха мазни петна, дори и вече прани.

# 238
  • Мнения: X
Аз бих допълнила, с каквото и да третираш петната, след това в пералнята с Ариел подс.

Последна редакция: нд, 05 яну 2020, 23:46 от Анонимен

# 239
  • Мнения: 15 317
Как ги треНирате тез петна. Споделете тайната, че аз така и не успях да ги тренирам достатъчно да не ме дразнят. Joy
Пп Извинявай, много сладка грешчица. Hug

Общи условия

Активация на акаунт