Ами първи форум спомени?

  • 5 755
  • 129
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 629
Мисля, крайно време е някой да сътвори кратка форумска история(с линкове, ъфкорс). Грехота е младите да не знаят коя е Лиорена, що се раздели кърмаческия и прочее форумски потайности Crazy

# 61
  • Мнения: 2 495
Мисля, крайно време е някой да сътвори кратка форумска история(с линкове, ъфкорс). Грехота е младите да не знаят коя е Лиорена, що се раздели кърмаческия и прочее форумски потайности Crazy
Подкрепям напълно PeaceИ за мама Кенга искаме да знаем Laughing

# 62
  • Мнения: 4 965
Мисля, крайно време е някой да сътвори кратка форумска история(с линкове, ъфкорс). Грехота е младите да не знаят коя е Лиорена, що се раздели кърмаческия и прочее форумски потайности Crazy
Подкрепям напълно PeaceИ за мама Кенга искаме да знаем Laughing

 newsm78
То тогава няма да са потайности, а появности  Naughty.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Спомянм си как с перето питахме на ЛС надарени потребителки колко им е гръдната обиколка и сравнявахме мерките  Embarassed Срам ме е малко като се сещам, но много се лигавахме

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Деяна, не бягай от вчерашната тема, някои още те чакаме  Mr. Green

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Деяна, не бягай от вчерашната тема, някои още те чакаме  Mr. Green
много исках да напиша, но темата е вече заключена

# 66
  • Мнения: 4 806
интересно, ама снощи, покрай една друга тема, се сетих за това, че няма една тема, която да се казва "Форумски легенди"... Simple Smile

и аз съм съвсем нова тук (имам предвид като време). Затова се присъединявам към молбата - кои са мама Кенга и Лиорена?

Интересно би било да се направи подбор на култовите теми - като за муньовците, Гинес и други такива... той май горе по закованите теми ги имаше или греша?

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да пускам ли тема "Форумски легенди"?

# 68
  • Мнения: 704
Регистрирана съм във форумите от април 2004г.; Simple Smile

основно се интересувах от това как решават възникналите въпроси майки на алергични деца /тъй като и моето дете е такова/.

Един от най-ярките ми форум спомени е когато dodo_dodo роди втория си син и беше дала линк към снимки от родилното.

Също беше много забавно да  чета и Лиорена, и mama kenga - явно съм пропуснала момента на забраната на достъпа й.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Кенга има забрана да влиза във форума? Не знаех...съвсем скоро беше тук

# 70
  • София
  • Мнения: 18 679
Месеци наред само четях.Помня колко врякаше Лиорена и каква беше нападателна bash, Мама Кенга пасти да яде.После нещо й стана - все едно си смени личността LaughingМного я харесвам, скица е Hug
Помня едно момиче Елси - много компетентно се изказваше за упойките в "Майки".Четях я с голям интерес, но май вече не пише тук.
Любимка ми беше Додо Додо Heart EyesПлаках, когато си качи снимките от раждането и видях Ерик каква е мръвка Blush
Помня, че гледах един ник "Boo" и си викам - таз пък що такова несмаслено име си е измислила newsm78 hahaha
После започнах да чета "Кърменето" - тъкмо го бяха обособили.И като заседнах там - не мръднах две години LaughingСега почти не пиша, защото леееко ми дотежда да джвакам едно и също.
Месеци не влизах в Клюто, сега е първият форум, който отварям сутрин hahaha

Леле, не мога да повярвам, че ви познавам повече от две години ShockedВсеки божи ден!!!Това не е нормално, да знаете Joy

# 71
  • Мнения: 3 164
в началото четях и пишех предимно в ЗДравния и Нашите деца(все още не бях открила Клюто и си живеех мирно и спокойно Mr. Green)
Най-голямо и най-първото ми впечатление ми беше от Шани(и до днес ценя нейните съвети Heart Eyes)-направи ми впечатление с това, че отговора й не беше написан помежду другото Stop а и съвпадаше с моето лично мнение Laughing

после дойде ред на Biby-винаги точен и компетентен отговор bowuu
също така и до днес се сещам за Пела(за което съм й мн.благодарна)  bouquet

има и др. но в момента ме мързи да мисля Embarassed

# 72
  • Мнения: 730
Моята първа тема беше за капки против колики Crazy

# 73
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз нищо конкретно не помня  Rolling Eyes. Четях много преди да започна да пиша, така че първата ми мнения  няма да имат нищо общо с първите ми впечатления тук

# 74
  • Мнения: 3 164
Скарах се с Лиорена  Laughing, ама не помня за какво  Thinking. После пък се сдобрихме, сприятелихме и така...

Ааа, Маргарита, спомних си как ме "отряза" в една тема за аборта-още помня как ме хвана яд, дори и аз ти отвърнах Sunglasses(нищо че бях още нова Wink) но с времето си промених мнението де, и отдавна ми е минало Party

забравих Бу-тази жива енциклопедия най-вече за кърменето Laughing-Бу, за високоговорителите сме на различни мнения Mr. Green, НО за кърменето сме на 1 Peace

Общи условия

Активация на акаунт