Ноември - месец на килимите в DOMKO

  • 5 358
  • 366
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 001
Имаме килими вкъщи. За съжаление в момента само в детската и зимата в спалнята. Голяма борба водя с мъжа ми за килима в хола. Когато успеем да си купим прахосмукачка-робот и там ще има.
Определено създава уют, помещението изглежда завършено. Не е казано, че килимът трябва да е от стена до стена, че да се поддържа трудно.

# 16
  • Мнения: 2 485
Имаме килими, но ги ползваме само в студените месеци. През лятото ги махаме.

# 17
  • Мнения: 802
Да, имам килими в къщи.Въпреки, че и в хола и в спалнята сме с ламинат, има и килим, точно защото мисля, че предават уют и топлина.

# 18
  • Някъде там
  • Мнения: 16 126
Имаме малки килимчета. Определено придават уют.

# 19
  • Мнения: 466
Имахме преди килим, но го махнахме заради котката, която си точеше ноктите върху него като беше малка. Сега порастна и определено бихме си взели, тъй като определено изглеждаше по-уютно с такъв.

# 20
  • Мнения: 572
Да, имаме килими. Създават усещане за домашен уют и топлина.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Имам във всяка стая и наистина придават уют.

# 22
  • Мнения: 6 247
Не,нямаме нищо по земята,със сигурност създават уют,но предпочитаме паркета.

# 23
  • Мнения: 29 636
Имате ли в дома си килими и смятате ли, че придават уют и топлина на помещенията?

Да и да! Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 2 411
Имаме килими и определено са прекрасен аксесоар за всеки дом. Дори сега сме в процес на избор на нов килим

# 25
  • софия
  • Мнения: 25 565
Имаме. Още преди да знам как ще изглежда дома ни бях харесала килима за хола и знаех, че ще е той.

# 26
  • Мнения: 477
Да , имам килими.Така ми е много по-уютно и топло у дома.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
Имате ли в дома си килими и смятате ли, че придават уют и топлина на помещенията?

Зависи от килима, но смятам че да! Същото е и със свещите и вазите с цветя.

# 28
  • Мнения: 1 729
Имам килими във всички стаи, харесва ми така, макар че почистването е по-трудоемко. Но създават уют и красота, иначе ми е "голо".

# 29
  • Мнения: 507
Имаме килими, да. Наистина създават уют.

Общи условия

Активация на акаунт