НПМГ - 4

  • 42 144
  • 736
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 8 286
Различна е реализацията, повечето продължават в същата област, други сменят тотално, писала съм за заместника ни по БЕЛ бивш ученик на Е-паралелка.

# 406
  • София
  • Мнения: 7 075
Различна е реализацията, повечето продължават в същата област, други сменят тотално, писала съм за заместника ни по БЕЛ бивш ученик на Е-паралелка.
Е, точно той е един от активните алумнита. Много симпатичен младеж е!

# 407
  • София
  • Мнения: 1 015
Извинете за невежеството, но буквите на паралелките строго ли означават нещо и не се изменят през годините?

# 408
  • София
  • Мнения: 7 075
Да. Отворете един от учебните планове за някой от випуските и ще се ориентирате.

# 409
  • Мнения: X
Скрит текст:
Различна е реализацията, повечето продължават в същата област, други сменят тотално, писала съм за заместника ни по БЕЛ бивш ученик на Е-паралелка.
Е, точно той е един от активните алумнита. Много симпатичен младеж е!
Жесток!
Между другото има забележителни места по Бигла и в околността. Когато всичко това премине, може да навестим някое от тях колективно. Simple Smile

# 410
  • София
  • Мнения: 1 335
Доживях да видя статус "Завършва" в Школо.Champagne Balloon Досега само известия за контролни, класни и несъстояли се РС получавах през последната седмица 🤪

# 411
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 376
Скрит текст:
Различна е реализацията, повечето продължават в същата област, други сменят тотално, писала съм за заместника ни по БЕЛ бивш ученик на Е-паралелка.
Е, точно той е един от активните алумнита. Много симпатичен младеж е!
Жесток!
Между другото има забележителни места по Бигла и в околността. Когато всичко това премине, може да навестим някое от тях колективно. Simple Smile

Издирвам някое от тези места. Ще ми трябва преди да премине кандидатстване и всичко останало. Може ли координати на нещо изпитано, на лични? Аз така и не научих друго, освен Fratelli . И после бих се включила, разбира се.

# 412
  • Мнения: 45
Знаете ли дали е възможно в 9ти или 10ти клас от МАТ да се прехрвърли в МАТ/Ф и има ли смисъл, при условие че в 11ти клас се избират допълнителни профили

# 413
  • Мнения: 5 160
Публикувани са учебните планове за учебната 2020/2021 година за VIII, IX и X клас.

# 414
  • Мнения: 711
Публикувани са учебните планове за учебната 2020/2021 година за VIII, IX и X клас.
Доста интересно... Почнах да гледам учебните планове и установих, че второто желание на сина ми го няма.


А като редихме желанията, той най-много си хареса комбинацията МАТ + АЕ + Ф.
Отворих ДПП и вярно няма такава паралека:


И сега какво би станало, ако системата го класира там, се чудя?

# 415
  • София
  • Мнения: 7 075
Лоренца, благодаря!
Триша, има го, бре!
Гледай В класовете, това е вашето!

# 416
  • Мнения: 6 946
И аз го виждам. Физика и математика с АЕ, нали това?

# 417
  • Мнения: 711
Не, друго беше, то е с физика, т.е. и приемът се прави с оли или състезание физика.
В петък подавах и не помня, но то беше май така АЕ ФА М

# 418
  • София
  • Мнения: 3 571
Има го, но АЕ не е профил. Профили са само математика и физика. Евентуално в 10 клас ще може да се избере като профил.

# 419
  • София
  • Мнения: 7 075
Точно така, физика и математика, с РИЧЕ АЕ.
Не, че нещо, но от година на година подобряват плановете. Поне това, което аз гледам под лупа, за бъдещия 8 и 9 клас е по-добро, от това, което беше...Joy

Общи условия

Активация на акаунт