Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 19

  • 39 289
  • 736
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 731
То да беше само депресивното, ама и гласовете на жената и детето ме изкарват извън релси..

# 121
  • Мнения: 99
Новата реклама на Джъмбо е нещо,за което нямам обяснение на кой е могло да му хрумне.То е една мъка,едни сълзи,пък бащата неможел да се прибере за Коледа...

по мое мнение (не съм сигурна) рекламата на джъмбо е гръцка, не българска. Гласовете много ми бият на дублаж, но да, това не я оправдава колко зле е. Опитали са да я направят емоционална и сaнтиментална, но откъде моряк в някой си океан ще има торбичка на джъмбо в кораба. wtf

# 122
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
Хайде,да потъва кораба и да се свършва!

# 123
  • София
  • Мнения: 62 595
На тези нещо не им се е получила. Те-си-знаят се използва в по-скоро в смисъл на безразличие. Когато се суе репликата целият звуков поток прави "те си знаят".

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Ох, докато чета темата и почват рекламите - ония реже и реже и реже ... тая луканка, то целите празници ще прекара така. А джъмбовската реклама дразни и дъщеря ми „звучи като филмите на баба“ (да се разбира турски и индийски сериали).

# 125
  • Мнения: 840
рекламата на някъв парфюм с песен на kanye west супер много си прилича с рекламния клип за Russ Fest от Silicon Valley Laughing

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

На Неспресо е хубава. Все пак са и актьори, та имат леко предимство.

# 126
  • Мнения: 14 079
На Джъмбо ме дразнеше, сега се смея от сърце. Само като чуя: "Ало, Христо, чуваш ли ме?" и си представям как Ицката са го отвлекли, но са разрешили на жена му да го чуе за кратко, за да се убеди, че е жив и да плати откупа. Другата ми реакция е да промърморя: "не те чува, на кораб се оглушава".
Но определено не ми става мъчно и затрогващо, повишава ми настроението.

# 127
  • Мнения: 15 314
Джастев, я интерпретира така: Ало, Христо, чуваш ли ни?! Къщата изгоря, стой на кораба, не се връщай, че пари за нова къща трябват.
И детето: Тате, тате, дядо Коледа пожарна ми подари, ма не свърши работааа. Каза да поработиш, че къща с пари се купува. Не с мечки от Сингапур и кончета от Хонгконг.
Изобщо у дома тая реклама събужда литератора и интерпретатора дремещ у нас. Joy

# 128
  • Мнения: 840
овличане и откуп са намесени на 100%.

# 129
  • гр.София
  • Мнения: 1 628
И колегите му как му пожелават следващата Коледа да е със семейството, все едно и те не са в същото положение

# 130
  • София
  • Мнения: 62 595
На мен ми звучи като пожелание за уволнение.

# 131
  • Мнения: 11 546
Спомням си, че когато видях за първи път тази реклама, в долният, ляв ъгъл на екрана беше изписано: "Остават 21 дни до Коледа", а аз казах: "Ужас! Още 21 дни ще гледаме тази мъка." След това май махнаха обратното броене. Thinking

# 132
  • София
  • Мнения: 8 113
Спомням си, че когато видях за първи път тази реклама, в долният, ляв ъгъл на екрана беше изписано: "Остават 21 дни до Коледа", а аз казах: "Ужас! Още 21 дни ще гледаме тази мъка." След това май махнаха обратното броене. Thinking

А не са, не са Joy

# 133
  • София
  • Мнения: 11 765
да си припомним Джъмбо коледна реклама. Тази много ме радваше, за разлика от Христооооу

# 134
  • Мнения: 250
Спомням си, че когато видях за първи път тази реклама, в долният, ляв ъгъл на екрана беше изписано: "Остават 21 дни до Коледа", а аз казах: "Ужас! Още 21 дни ще гледаме тази мъка." След това май махнаха обратното броене. Thinking
Още го има и аз броя дните до Коледа, белким тва мъчение свърши!

Общи условия

Активация на акаунт