Кутията за обяд - какво приготвяте за у-ще или офиса - 9 тема

  • 37 783
  • 790
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 985
Днешният му обяд: гъбена супа и две варени яйца:

# 586
  • Мнения: 9 578
днес за дребното солени лимецови палачинки и банан. за мен варена жълта ряпа Laughing с ориз, магданоз, зехтин, яко лимон.

# 587
  • Мнения: 28 903
Може ли линк за малките кръгли кутии и на мен!?

# 588
  • Мнения: 291
днес за дребното солени лимецови палачинки и банан. за мен варена жълта ряпа Laughing с ориз, магданоз, зехтин, яко лимон.
Не знам дали в темата е разрешено да се дават рецепти, но моля да я напишете тук или на лични.

# 589
  • Sofia
  • Мнения: 21 717
При запитване се дават рецепти. И в скрит текст най-добре, да четат интересуващите се.  Simple Smile

# 590
  • Мнения: 9 578
днес за дребното солени лимецови палачинки и банан. за мен варена жълта ряпа Laughing с ориз, магданоз, зехтин, яко лимон.
Не знам дали в темата е разрешено да се дават рецепти, но моля да я напишете тук или на лични.

за ряпата ли?

# 591
  • Мнения: 291
днес за дребното солени лимецови палачинки и банан. за мен варена жълта ряпа Laughing с ориз, магданоз, зехтин, яко лимон.
Не знам дали в темата е разрешено да се дават рецепти, но моля да я напишете тук или на лични.

за ряпата ли?
Да, за ряпата с ориз

# 592
  • Мнения: 9 578
Скрит текст:
ами нищо особено не е, даже не може да се каже, че е рецепта....
сварих леко от лидълската жълта ряпа на кубчета. като беше почти готова добавих малко ориз и доварих. след това добавих зехтина и другите неща. получи се много вкусно
изглеждаше нещо подобно преди добавките


- случайна снимка от нета е това.

# 593
  • София
  • Мнения: 1 635
Малките кръгли кутийки ми бяха комплект с големите на Система. Вършат ми работа, въпреки че самите кутии няма да оцелеят след края на тази учебна година. Пластмасата им вече сериозно се амортизира. Иначе съм сигурна, че в Джъмбо ще могат да се намерят подобни кутийки на винт.

# 594
  • Мнения: 28 903
Малките кръгли кутийки ми бяха комплект с големите на Система. Вършат ми работа, въпреки че самите кутии няма да оцелеят след края на тази учебна година. Пластмасата им вече сериозно се амортизира. Иначе съм сигурна, че в Джъмбо ще могат да се намерят подобни кутийки на винт.
Каква е тая Система, извинете за невежеството ми? Blush

# 595
  • Sofia
  • Мнения: 21 717
Каква е тая Система, извинете за невежеството ми? Blush
Заповядай -  https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057 … +box&_sacat=0

# 596
  • Мнения: 28 903
Благодаря, интересни предложения! 💝

# 597
  • Мнения: 27 731


За утре:
Мъфин от кайма и зеленчуци, кюфтенце от нилски костур, домашни бисквити с банан, какао, кокос и овесени ядки,  банан (извън кадър), червени и зелени чушки, 1/2 баничка със спанак и извара, половин шоколадово яйце, хляб на шишче, десерт- кисело мляко с бисквити и шоколадови топчета.

# 598
  • София
  • Мнения: 3 715
О: Крем супа от моркови, ябълка
СЗ: Тостове с луканка, лютеница и кашкавал

# 599
  • Sofia
  • Мнения: 21 717
Кутията с храна на успали се... Wink
МЗ - мандарина и киви
Обяд - бъркани яйца със сирене; домат;   лимецов линцер с фр. грозде


Общи условия

Активация на акаунт