Кутията за обяд - какво приготвяте за у-ще или офиса - 9 тема

  • 37 481
  • 790
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 27 549

Спаначени палачинки с пълнеж крема сирене и сирене, мини бананови палачинки на клечки и ябълка  (извън кадър).
Морена, браво на детето. Hug

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 07:32 от dolce miele

# 511
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Добро утро!

Кутията с храна днес:
МЗ - манго и ягоди
Обяд - любим... фритата с пушен бекон, зеленчуци и сирена; краставица и черита; домашна ръжена бисквитка с бадеми и какаови зърна


# 512
  • Мнения: 9 531
Морена, не е от захранването, а е въпрос на натюрел /както и повечето неща всъщност/. да ти е живо и здраво момичето Flowers Hibiscus
Скрит текст:
и ние с ММ така ядем всичко /освен той пача и шкембе/ и във всевъзможни комбинации /от малка баща ми ме бъзикаше, че съм чочо комбинацията, защото комбинирах абсурдни храни/.
за днес каката е на кекс и портокал, аз съм с някакви остатъци - варени яйца, кюфте, салата....ще се мре от глад.

# 513
  • Мнения: 816
Добро утро! Simple Smile
Днес е всичко в едно - червена леща, домати, краставици, кладница в масло, чедър, варено яйце ... и дресинг от лимон, зехтин и сол.

# 514
  • Мнения: 27 549
...и шоколадчета с интересни имена Laughing

# 515
  • Мнения: 816
о да, без сладичко ще бъда анатемосана Satisfied
и тъй като не ми се отдава приготвянето на домашни сладкиши, компенсирам с хубав шоколад Sweat Smile

# 516
  • Мнения: 21 275
За днес имаме :
гнездо с яйце от кайма , зеленчуци на фурна със зехтин и подправки , по 1 сварено яйце ,за дребната има и сандвич с кашкавал ,пуешко и айсберг ;
За обяд за нея ще има : боб яхния.

# 517
  • София
  • Мнения: 131
Здравейте! Нашият обяд днес е спаначена супа, малко шунка и маслини, Babybel и зелена салата с дресинг.

# 518
  • Мнения: 28 496
Сармички, кебапче, пълнозърнест хляб! Нямам никакво време, бутам в кутийте, каквото има сготвено и не доизкусурявам...

# 519
  • Мнения: 5 353
Някой по-горе беше споменал кутиите на Пепко. Открих този магазин покрай коледното пазаруване, и съм очарована. Купих от там стъклени кутии с пластмасов капак, имитират тези на Икея. Но са на половин цена - изключително удобни, ние взехме по още дна и за салатата. Сега всичко което нося е в стъкло, и се радвам, че елимнирах пластмасата, която миришеше кофти след претопляне в микровълнова.
И да не е спам - днес сложих вратна пържола, зелена салата и топка тиро. За съпругът ми - крем карамел. За мен - варено яйце.

# 520
  • Мнения: 1 651
Зеленчукова крем супа и за гарнитура изостанали гъби в масло, краставички и малко пушени месца с хляб.

# 521
  • shumen
  • Мнения: 18 026
За утре за закуска има принцеса със салам и кашкавал,за обяд ще имат в стола мусака и кисело мляко,за СЗ пожела сандвич с крема сирене и банан.

# 522
  • Мнения: 28 496
Добро утро!
Закуска царевични хрупки с маслини, обяд печена наденичка с две салата, марулка и краставичка и домати кумато!

# 523
  • Мнения: 9 531
аз съм телешки кюфтета, дребен зелен грах на фурна и салата. имам и някакъв котидж за всеки случай. пак глад Cold Sweat
дребното е на кекс и банан.

# 524
  • Мнения: 27 549
Детето днес си носи баничка със сирене и 2 спаначени палачинки. Толкова голяма и е любовта към спанака, че ги поиска натюр- без сирене и крема сирене, да се усеща спанака ("мамо, спанакът ми е най-любимото нещо") Grinning
Мога ли да помоля за рецептата за спаначена супа показана тези дни? Blush Или ако друг има сполучлива, изпробвана рецепта да ми прати? В стола любимата супа и е спаначената, не знам как я приготвят, моята е вкусна- но не мога да я докарам като в стола. Та явно трябва различни рецепти да пробвам Blush

Общи условия

Активация на акаунт