Хасково - Градът на Богородица

  • 35 185
  • 307
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 398
Момичета,
Някой да знае координатите на д-р Янчо Делчев (гинеколог)?Работи във Втора градска болница в София,но има и кабинет в Хасково,до реката,срещу МВР.
Преди доста години (7-8)след лекарска немърливост (сложена спирала върху раничка на матката)се възползвах от неговите услуги за което безкрайно съм му благодарна.Сега за съжаление отново се сблъсках с подобен тип проблеми а не мога да му намеря координатите.На 20/10 пристигам  в Хасково за една седмица и ако се окаже,че не може да ме прегледа "ще се изям от яд",а къде,по дяволите го записах този телефон?! Sad

Тони,ти нали ходи при Антон Петев (зъболекар),дай моля те координатите му,че телефоните,който имам не отговарят.Имеил му писах и на него не отговаря...
Абее...супер карък съм в последно време...

Боряна,
Много е хубава кумата,май е добра конкуренция на булката Simple Smile
Къде беше сватбата?

# 196
  • Мнения: 79
lubopitna, сватбата беше в димитровград в ресторант Балкантурист /май така се е казвал едно време но и сега му викат така/.аз май мога да намеря координати на този др Дел4ев /гинеколога/, но не сега след 1-2 дни ще мога да ти ги кажа ако искаш:)

# 197
  • Мнения: 398
lubopitna, сватбата беше в димитровград в ресторант Балкантурист /май така се е казвал едно време но и сега му викат така/.аз май мога да намеря координати на този др Дел4ев /гинеколога/, но не сега след 1-2 дни ще мога да ти ги кажа ако искаш:)
Да.Благодаря ти.А аз ще почерпя за целта.

И ние в същия ресторант кумувахме,но преди 8 години.

# 198
  • Мнения: 79
6те ти дам телефона на др. Дел4ев като го намеря:)може би на ЛС, става нали?

# 199
# 200
  • Мнения: 27
Lubopitna, телефона на д-р Делчев в кабинета му в Хасково е 634262. До обяд имало сестра, която записвала часове за преглед.

# 201
Здравейте!
Аз съм от Хасково,но живея в Пловдив и бих могла да предоставя информация относно лекар,който се занимава с лечението на хемангиоми при деца тук в Пловдив и е един от най-добрите специалисти в тази област.Много помогна на мои приятели,чиято дъщеря се роди с този проблем.Ако сте заинтересовани може да се свържите с мен на e-mail: return_to_yourself@abv.bg

# 202
  • Мнения: 79
ехо, къде са вси4ки?

# 203
  • Мнения: 2 631
ИТИ, така загадъчно за д-р Стефанова от Детска хирургия ли говориш?  Thinking Ако да - във форума има прекрасни отзиви за нея, както и координатите й. Засега и нашите впечатления от нея са много добри, но след лечението ни, ще са окончателните отзиви. Rolling Eyes

Иначе, относно питането на Емия, се разбрахме с ЛС с питащата майка за д-р Марков. В крайна сметка тази майка също е стигнала до д-р Стефанова и им предстои операция.

Поздрави на всички! Hug

# 204
  • Мнения: 115
И аз това се питам!? Thinking

# 205
  • Мнения: 79
поздрави и от мен:) хей моми4ета как са ви сметките за ток от месец септември? има ли големи разлики с тези от предходния месец /август/? нашата е двойно:) и като гледах писаното се оказа 4е тези от енергото просто са пропуснали да фактурират тези 75 квтч. които в септември месец все още бяха по 0.0098 лв /т.е. евтините, и са си написали вси4ко по една цена/:) какво можем да направим давайте идеи? така не става, какво си мислят те......

# 206
  • Хасково
  • Мнения: 726
и нашта сметка е почти двойно, но доколкото разбрах е и за повече от един месец- ще видим следващата. А понеже ние плащаме доста ток тези 75 Кв които са "забравили" не ни бъркат много. А и какво ли можем да направим- има срок за плащане, зависими сме...А с оплаквания не ми се занимава. То ясно че си е чиста кражба и ако от всеки вземат само по 5 лева...

# 207
  • Мнения: 2 631
Нашата сметка също е почти двойна.  #2gunfire
Току що слушах по "Тази сутрин" на БТВ министър Овчаров. Мерки са взети на държавно ниво, т.к. държават има дял в това дружество - ще има проверки на фирмата, която до момента твърдяла, че всичко е ОК, но след намеса на държавата започнала да променя позицията си. Овчаров счита, че нарушение във всички случаи е налице - при отчитането, или при формирането на цената, или в променените правила, за които потребителят не е бил уведомен. Евентуалното връщане на парите на гражданите можело да стане или като им се приспадне сума от следващ месец, което обаче било възможно единствено със съдействието на фирмата; или след санкции за фирмата, дела и пр., което е по-сложният вариант.

Извън държавната намеса, какво да правим в личен план - да не си платим големите сметки, да ни спрат тока, наново да платим, за да ни включат... Монополистът определя правилата за съжаление, не ние!  Rolling Eyes
Защо м/у другото Хасково не го цитират, като ощетен град от надписани сметки? Защото сме към Пловдив ли, т.е. цитирайки по медиите Пловдив, да се сещаме, че и ние сме там!? newsm78

# 208
  • Мнения: 2 631
Мами,
дайте идеи, къде ходите с децата в това студено време? Къде може да се седне в заведение, но да влиза и количка, но и да не е твърде задимено?  newsm78

Ние когато сме с баткото сме по детските площадки, все още, а ако съм само с беба - обикалям кварталните паркове и се прибираме или само в двора стоим... Rolling Eyes

# 209
  • Мнения: 115
       
         И нашата сметка е двойна. Нямам думи за това безочие! Дано следващия месец поправят "грешката" си!
   
Мами,дайте идеи, къде ходите с децата в това студено време? Къде може да се седне в заведение, но да влиза и количка, но и да не е твърде задимено?  newsm78
Ние когато сме с баткото сме по детските площадки, все още, а ако съм само с беба - обикалям кварталните паркове и се прибираме или само в двора стоим... Rolling Eyes
     
       Май в нашия град няма голям избор на такива заведения.
       Преди седмица бяхме на рожден ден в сладкарница "Макао"- не е лошо - има детски кът, не беше задимено, но пък стълбите са повечко.
       Ние в студените дни сме по парковете (за малко). Предпочитаме да ходим на гости. Grinning 

Общи условия

Активация на акаунт