Болки след преглед за разкритие

  • 4 541
  • 21
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 618
днес бях на преглед и доки ме провери за разкритие. От тогава страшно много ме боли долу и дори имам кървене. Това нормално ли е и   прегледа може ли да помогне да получа разкритие?

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 13:17 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 2 807
Първо раждане - изтичане на води и първи контракции през 5 минути => пълно разкритие след около 3 часа.

Леко, безболезнено раждане и бързо възстановяване ти желая!  Hug

# 2
  • Русе
  • Мнения: 2 354
прегледа установява разкритие, не го увеличава...

# 3
  • България
  • Мнения: 3 620
Ох, мила и аз на няколко пъти вече получавам леко кървене, лекаря ме успокоява , че е нормално, но много се притеснявам вече.

# 4
  • Мнения: 2 567
Ако при прегледа лекарят ти, ти е махнал "тапата" е нормално да те боли и да имаш леко кървене, или по скоро изтичане на кървава слуз.
И моята се наложи да я махнат и наистина след това много ме болеше и имах подобно течение.
Явно събитието наближава. Желая ти леко раждане  Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Нормално е да прокарвиш и да те по наболи малко.Доктора не те ли предупреди.В 9-тия месец са ме проверявали поне 4-5 пъти.Възможно е и да помогне за разкритие,но при положение,че те проверяват значи вече ти е време и няма страшно.Леко раждане  bouquet

# 6
  • Мнения: 953
Приготви си багажа  Wink

И аз бях като теб, след прегледа прокървих и на другият ден родих.
Това кървене може и да е тапата, а като гледам на теб вече ти е време  Hug
Успех и леко раждане   bouquet

# 7
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Пожелавам леко раждане, скоро ще е ...

# 8
  • Мнения: 385
Случва се след преглед в 9-ия месец да прокървиш леко. Мен ме предупредиха за това, но не ми се случи.
Определено големият ден наближава. Желая ти леко и безболезнено раждане!  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 273
И аз като бях на лекар за разкритие, след това прокървих (по скоро кяфяво зацапване) имах и болки. До вечерта спряха, че накрая и преносих. А си мислех, че ще родя до ден-два, защото цял месец си се влачех с 3см разкритие Crazy
Леко раждане и здраво бебче  Hug

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Пожелавам леко раждане, скоро ще е ...

  Леко раждане,ще чакаме скоро да се похвалиш с добра новина. Hug

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
На мен сутринта ми падна тапата и после отидох на преглед за разкритие. След прегледа продължи да ми изтича тапата и наистина ме болеше, родих 4 дни след това /5 дни след термина/. Според мен при теб това също е тапата, така, че споко скоро ще си имаш бебче.
Успех и много леко раждане ти желая.

# 12
  • Мнения: 1 183
И аз като бях на лекар за разкритие, след това прокървих (по скоро кяфяво зацапване) имах и болки. До вечерта спряха, че накрая и преносих. А си мислех, че ще родя до ден-два, защото цял месец си се влачех с 3см разкритие Crazy
Леко раждане и здраво бебче  Hug
Ха-ха-ха и аз бях така,спомням си че бяхме на един хал  Joy

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 618
и аз мислех, че може да е тапата. но тои прегледа  беше малко грубичък, и явно доки е целяла точно това.

# 14
  • София
  • Мнения: 146
А защо не се обадиш на доки, за да ти каже своето мнение по въпроса? При мен нещата бяха доста различни, но има майки които са минали по твоят път и казват че няма страшно. Пожелавам ти леко раждане и прекрасно бебе, поспаливо и без колики.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт