Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема XI

  • 21 815
  • 721
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 4 192
Експанзията е много яко сериал, ако изтърпиш първите няколко серии. Чакам да качат 4ти сезон на незаконния ми екстеншън да се разбием Wink

# 256
  • Мнения: 36 428
Изгледах Пикар и Проект Синя книга.
За първия - интересно е, но твърде много конспирация... От трейлърите останах с впечатление, че ще има повече екшън. Имам чувството, че докато си намери кораб и екипаж, ще мине половината сезон.
Виждам доста познати актьори, което ми харесва (обичам да виждам познати лица в сериалите). Тази Пейтън Лист съм я гледала в 3-4 сериала, но проектите в които има главна роля все изчезват бързо, струва ми се, че има лош късмет...
Но Пикар вече е подновен за втори сезон, така че няма значение, поне за сега.
Скрит текст:
Винаги съм имала проблем с различаването на вулканците от ромуланците - трябва да се засрамя, гледала съм много Стар Треци...FlushedFlushed

Синята книга все повече ми заприличва на сериозна версия на Мъже в черно. Добър епизод, дори ме провокира да потърся информация за някои неща в нета, за да проверя доколко е базиран на истина.
Скрит текст:
Примерно за това, че "извънземните", попаднали в САЩ през 50-те, са всъщност деца, жертва на нацистки експерименти. Дали някога наистина е имало такава хипотеза, или е измислена за сериала?

# 257
  • Мнения: 11 308

Скрит текст:
Винаги съм имала проблем с различаването на вулканците от ромуланците - трябва да се засрамя, гледала съм много Стар Треци...FlushedFlushed


Не си сама. Май само по униформите успявам.

# 258
  • Мнения: 36 428
Има разлика в характерите, естествено - ромуланците са властни и емоционални, като древните римляни (нали са вдъхновени от тях), а пък вулканците са студени и се въздържат от всякакви емоции. На външен вид са ми еднакви на 99%. Но пак трябва да се замисля кой какъв е, ако не си кажат Simple Smile

# 259
  • София
  • Мнения: 4 192
Те са си еднакви по физиология. Нали са с общ произход. Пикар чакам да излезне целия да го гледам наведнъж

# 260
  • Мнения: 36 428
Да, обаче вчера разглеждах стари снимки и в миналото не са били толкова еднакви - ромуланците са малко по-различни на цвят и имат ръбести чела. Докато сега трябва да ги различаваме по прическите...

Изгледах двата епизода на Пето авеню - странен е, не е кой знае какво, но става. Хю Лори все още е симпатяга Simple Smile

# 261
  • Мнения: 11 308
След като изгледах 2 епизод на Пикар, мога да кажа, че върви посока политически трилър, което ме кефи. Историята ще се развива последователно в целия сезон.

# 262
  • Мнения: 298
Здравейте, най-после изгледахме сериала на ММи потривах ръце за моите , но уви
Тъмните му материи , едва изчаках за  целия сезон , изтеглих го а субтитрите са на някаква шльокавица , не успях да ги оправя , а не го намирам за онлайн гледане
October faction пък изобщо няма субтитри . Не знам точно защо, но филми и книги предпочитам на БГ да гледам / чета
... абе мъка  Simple Smile
Петя спомена Розуел , та сетих се за едно сериалче , гледахме само първи сезон Розуел Ню Мексико, симпатичен беше и уж имаше заявка за втори сезон , но никакво инфо не намирам за него

# 263
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Здравейте, най-после изгледахме сериала на ММи потривах ръце за моите , но уви
Тъмните му материи , едва изчаках за  целия сезон , изтеглих го а субтитрите са на някаква шльокавица , не успях да ги оправя , а не го намирам за онлайн гледане

Проблемът е при вас, може би от настройките на плейъра. Откъде ги теглите?

# 264
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Оригиналният Розуел беше хубав

# 265
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Здравейте, най-после изгледахме сериала на ММи потривах ръце за моите , но уви
Тъмните му материи , едва изчаках за  целия сезон , изтеглих го а субтитрите са на някаква шльокавица , не успях да ги оправя , а не го намирам за онлайн гледане
October faction пък изобщо няма субтитри . Не знам точно защо, но филми и книги предпочитам на БГ да гледам / чета
... абе мъка  Simple Smile
Петя спомена Розуел , та сетих се за едно сериалче , гледахме само първи сезон Розуел Ню Мексико, симпатичен беше и уж имаше заявка за втори сезон , но никакво инфо не намирам за него
Формата на субтитрите е грешен за вашия плеър. Ако ги гледате на компютър, той отваря почти всичко, но с телевизорите не стои така въпроса. Аз едно време с програмка вграждах субтитрите във файла на филма иначе нямаше начин да гледам Wink

# 266
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Аз свързвам компютъра с телевизията с кабел и така гледам. 
Вчера ми попадна едно сериалче, Another life. Превод на бг няма или е машинен, но май не е лошо. Напомня ми на Пришълеца. Някой изгледал ли го е?

# 267
  • Мнения: 47 963
Ние почнахме да го гледаме. Не сме го изгледали целия. Така между другото.

# 268
  • Мнения: 298

Проблемът е при вас, може би от настройките на плейъра. Откъде ги теглите?

Формата на субтитрите е грешен за вашия плеър. Ако ги гледате на компютър, той отваря почти всичко, но с телевизорите не стои така въпроса. Аз едно време с програмка вграждах субтитрите във файла на филма иначе нямаше начин да гледам Wink
[/quote]

Знам си аз, че при нас е проблема, но незнам как да го реша , защотои ние сме като gpym4e

Аз свързвам компютъра с телевизията с кабел и така гледам. 


та ако дадете някоя идея


Вчера ми попадна едно сериалче, Another life. Превод на бг няма или е машинен, но май не е лошо. Напомня ми на Пришълеца. Някой изгледал ли го е?

определено ще го намеря , че голяма скука напоследък изгледа ни се гледането със седем епизода на Елементарно
Flowers Hibiscus

# 269
  • Мнения: 36 428
 Another life е сериала с Кейти Сакхоф, нали? Миналата година имаше много лоши отзиви - поне двама души писаха в старата тема, че не е особено интересен, а и из чуждите сайтове ревютата бяха предимно отрицателни и аз се отказах да го гледам.

Да ви препоръчам един романтичен уебкомикс (на английски е, не е сложен за четене): https://www.webtoons.com/en/romance/lore-olympus/list?title_no=1320&page=1
За любовта между Хадес и Персефона - оригинално и интересно направен. Не ме дразни, въпреки че по принцип се дразня от някои интерпретации на митологията. Откупени са правата за сериал (но вероятно ще е анимация). Не е детски, по-скоро тийнейджърски.

Общи условия

Активация на акаунт